Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - dárek k narozeninám

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  hdETL   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
dárek k narozeninám - diskuze na toto téma
Ahojky, můj malý bude mít zanedlouho osmé narozeniny, máte nějaké návrhy čím ho překvapit? Byla bych vděčná za inspiraci.


Helena | 8.5.2017 16:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj my jsme uspořádali našemu synovi oslavu tady www.lasergamegalaxy.cz/narozeninove-oslavy-laser-game-praha-galaxy/ a byl z toho nadšený

Odpověď
Paula | 8.5.2017 16:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Ahoj take resime kde udelat oslavu s kamarady nasemu synovi.Jak je to tam s obcerstvenim?

Odpověď
Helena | 8.5.2017 16:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Občerstvení zajistí my jsme si akorát donesli svůj dort. Musím říct,že syn byl nadšený a když jsem viděla jak mu září oči,tak jsem byla hrozně ráda,že jsme to zde udělali.

Odpověď
Paula | 8.5.2017 16:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Jako vypada to velmi originalne to prostredi.I muj manzel z toho byl nadseny ,kdyz jsem mu ukazala kde by nas syn mohl mit tu oslavu.Porad jsme premysleli o nejake restauaraci,ale myslim ze uz mame rozhodnuto.

Odpověď
Helena | 8.5.2017 16:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Jako myslím,že to je dobrá volba,opravdu si to všichni užili.

Odpověď
Miluška Vyškov | 10.5.2017 15:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Co třeba pro chlapečka autodráhu? Nebo nějaké dětské pistole a zbraně.Nebo hry či stavebnice. Jána kupuji pro děti hračky na www.tipa.eu, mrkněte tam pro inspiraci, třeba tam také něco vhod najdete.

Odpověď
Klára | 29.10.2017 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: dárek k narozeninám
U nás teď vede stavebnice magformers :) Je úplně skvělá :) Malej u ní vydřží hodiny. Koupili jsme napřed sadu pro začátečníky a k vánocům budeme ještě dokupovat :)

Odpověď
Kikus | 20.12.2017 21:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Kláro, přesně tuhle stavebnici mají u nás ve školce. Neudělala jsi chybu, v žádném případě! :)Malej z ní bude nadšený!

Odpověď
Hanka Nýřany | 15.5.2017 10:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
já bych chlapečkovi koupila nějaké společenské hry. Může si je hrát buď s vámi nebo i s jinými dětmi. Výběr mají třeba tady: https://www.tipa.eu/cz/hry/c-1582/

Odpověď
Amanda | 30.10.2017 13:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
My jsme synovi koupili tuhle stavebnici www.magformers.cz. Ani jsem nečekala, že ho tak zaujme... Už ji znal od kamaráda, což jsem nevěděla, takže všeho nechal a začal si s ní hrát už na oslavě :)

Odpověď
Helena | 23.10.2017 16:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Ahojky :) Uvažuji teď už nad vánočníma dárkama :) Moc se mi líbí tahle stavebnice www.magformers.cz/ Chci ji pro svého synovce... Má tuto stavebici někdo? Jste s ní spokojeni? Vyhrají si s ní děti?

Odpověď
okaulla | 11.5.2017 11:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Dobrou osobní zkušenost mám s autodráhou nebo ze stavebnicí, je to něco co je tak brzo neomrzí :-)

Odpověď
Eliška | 18.12.2017 21:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Hele, uplně přesně, jak píšeš... Autodráhu jsem dávala loni, letos dávám stavenici. Konrétně tuto www.magformers.cz/ :) Malej jí má ve školce, ale ta nemá takové možnosti. Mají jen ten první "začátečnický" modul a já jsem koupila už sadu pro "pokročilejší" :)

Odpověď
Kreeta | 15.5.2017 22:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Kdybych se měla rozhodovat mezi stavebnicí, nebo autodráhou tak bych volila spíše stavebnici. Máme doma obojí no ke vší smůle mám zkušenost že autodráha dlouho nevydrží, na stavebnici se nemá co pokazit :-)

Odpověď
Jarmilka | 21.5.2017 17:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Souhlasím, já kupovala odtud www.stavebnice-kostky.cz/cs/ a jsem maximálně spokojená, jak říká Kreeta nemá se na tom co zkazit :-)

Odpověď
Zuzzi | 23.5.2017 17:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Děkuji za tip, už chvíli jsem o stavebnici uvažovala, ted už jsem si jistá, který model vyberu :-)

Odpověď
Jitka Hukovice | 13.6.2017 21:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
já bych mu koupila nějaký hlavolam, třeba jako puzzle složit Sochu svobody nebo jako puzzle složit obrněnou loď.Viděla jsem ty věci zde: https://www.tipa.eu/cz/hlavolamy/c-1585/

Odpověď
Julie | 18.11.2017 14:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Nebo třeba tuto stavebnici, to je něco podobného :) www.magformers.cz/ Taky trochu zaměstnává dětem lavičky :)

Odpověď
Jitka | 14.6.2017 21:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj moje kamarádka slaví narozeniny a je bez přítele.Ráda bych jí koupila nějakého kamaráda do pelíšku.

Odpověď
Šárka Břeclav | 17.6.2017 23:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
já myslím, že každý chlapeček by si přál autodráhu. My jsme objednali jednu z těhle: https://www.tipa.eu/cz/autodrahy/c-1630/

Odpověď
Jana | 14.6.2017 21:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Cau je toho vazne hodne.Ja dostavam takove darky od manzela kazdy mesic.Zrovna ted jsem dostala jednu pecku a musim rict,ze i pritel si to uziva.

Odpověď
Jitka | 14.6.2017 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
A co máš za takovou pecku.Ráda bych jí tím udělala radost.Ať si pořádně užije,když nemá toho chlapa.

Odpověď
Jana | 14.6.2017 21:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Myslim,ze tady z tohodle bude uplne paf.Je to bomba.Vsak se mrkni www.casnahrani.cz/produkty/vibratory-na-klitoris/kralik-vibrator-ovo-k2/114.html

Odpověď
Jitka | 14.6.2017 21:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Tak ten se líbí i mě.Musím říct manželovi aby mě taky potěšil takovým dárkem.

Odpověď
Alena | 25.6.2017 21:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj můj syn bude mít tři roky a vůbec nevím co mu koupit k narozeninám,co jste kupovali vy?

Odpověď
Veronika | 25.6.2017 21:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Ahoj nas syn miluje vlacky,takze my kupujeme od dvou let jenom vlacky.

Odpověď
Alena | 25.6.2017 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
A jaké vláčky jsi kupovala dvouleťákovi,přijde mi,že ty vláčky jsou spíš pro větší kluky krom mašinky Toma a to mě přijde hrozně drahý,práskne s tím o zem a bude po mašince za ranec.

Odpověď
Veronika | 25.6.2017 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Kupovala jsem tyto vlacky a malej si s nima hraje hrozne rad a jsou porad vcelku a to s tim taky nezachazel jhak v bavlnce https://www.bambule.cz/chuggington-4-pack-safari-park

Odpověď
Alena | 25.6.2017 22:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Tak ty jsou fakt roztomilý a vypadají i nerozbitně. Bambuli máme ve městě,tak se na to zítra zajedu kouknout jak to vypadá ve skutečnosti.

Odpověď
Pavlínka | 12.2.2018 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Ahoj, asi to nebude úplně tip na dárek pro dítě pro každého, ale my s tím máme zkušenost, tak se o ní podělím... ;-) Pořídili jsme synovi k 10. narozeninám na zahradu krytý bazén od https://www.albixon.cz/ a nepochybně to byl rovněž dárek pro celou rodinku, syn měl samozřejmě radost ze všech největší. Nevyšlo to ani nějak extrémně draze, prostě poměr cena / výkon - perfektní :-)

Odpověď
Jana | 16.8.2017 19:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Máte doma nějaký plastový dětský domeček? Chtěla bych něco na zahradu pro děti. Něo takového www.rajhracky.cz/smoby-310209-domcek-pratel-s-kvetinkami-a-predzahradkou-p17133

Odpověď
Pavla Tetčice | 19.8.2017 20:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
nyní jsem kupovala sestře i tchýni dárkový balíček od kosmetiky Herbadent. Léta ji doma používám, je to kvalitní bylinná kosmetika a prodává se v krásných obalech. Koupelna jen zazáří. Tchyni jsem spíše objednala produkty na paradentózu, sestře zas bylinné koupele a bylinné zubní pasty

Odpověď
Karla | 7.9.2017 15:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj jdu k vam pro radu mam 13 letou vnučku a vubec nevim co ji koupit k narozeninám. Ma většinou vse na co si vzpomene.

Odpověď
Jana | 7.9.2017 15:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Tak jí kup nějakou voňavku ve třinácti už určitě nějakou používá ne? Tím si myslím,že ji určitě neurazíš. Já to tak řeším u svých neteří,dávám jim vždy nějaký kosmetický balíček a nebo peníze a jsou vždy spokojené.

Odpověď
Karla | 7.9.2017 15:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
No ona na tohle ještě neni je taková dětská a rada si jeste hraje,ale hracek ma hodne.

Odpověď
Jana | 7.9.2017 15:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Jestli si ráda hraje a je tvořivá,tak by se jí mohlo třeba líbit tohle https://www.piskohrani.cz/tvorive-sady/sada-pro-holky-s-vypichovatkem/ , koupila jsem to dceři je jí 11 a hrozně jí to baví.

Odpověď
Karla | 7.9.2017 15:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Tak to by se ji mohlo líbit,dekuji za tip,zkusim to objednat a doufam,ze bude spokojena.

Odpověď
vanesa | 7.9.2017 20:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Znáte hračkářství, kde by se prodávaly tabule pro děti? Naše malé dcerky by si to moc přály. Rády malují.

Odpověď
Katy | 10.9.2017 11:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Jeslit myslíš nějakou vymakenější, než jsou malé tabulky do ruky. Tak se porozhlédni tady www.steptwo.cz/kreslici-tabule-vytvarne-stolky/ jsou vhodné i pro 2 děti.

Odpověď
vanesa | 25.9.2017 17:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
A to jsou teda v tom i ty písmenka jako ty magnetky? Ta od StepTwo se mi moc líbí.

Odpověď
Katy | 26.9.2017 15:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Ano, i ty magnetky jsou právě k té tabuli.

Odpověď
Romana | 8.9.2017 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj maminky jdu si k vám pro radu,syn bude mít 9 let a chtěla bych mu koupit nějakou kvalitní láhev na pití do školy, na cesty a na sport.

Odpověď
Romana | 8.9.2017 14:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj maminky jdu si k vám pro radu,syn bude mít 9 let a chtěla bych mu koupit nějakou kvalitní láhev na pití do školy, na cesty a na sport.

Odpověď
Dana | 8.9.2017 14:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Ahoj já jsem našemu synkovi koupila termosku a jsme spokojeni.

Odpověď
Romana | 8.9.2017 14:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Z termosky by se asi polil,potřebuji aby to bylo i s pítkem.

Odpověď
Dana | 8.9.2017 14:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Však já jsem kupovala také s pítkem koukni na www.inteligentni-termoska.cz jsou to opravdu kvalitní termosky.

Odpověď
Romana | 8.9.2017 14:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Tak mají opravdu dobrý výběr a hlavně design.

Odpověď
hanička | 12.9.2017 14:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj, sháním nějaký dárek pro maminku, má doma čivavu, tak by se mi líbilo něco i klidně se zaměřením takhle na čivavy. Nemáte někdo prosím nějaký tip? díky

Odpověď
Lenka | 19.9.2017 14:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Hele a co treba hrnicek s fotkou te civavy? Kdyz ji ma tak rada?

Odpověď
hanička | 9.10.2017 14:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Noo klidne neco takoveho by se ji urcite zamlouvalo! Vidite to by me ani nenapadlo snad poridit. :)

Odpověď
Lenka | 16.10.2017 10:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
No tak jsem rada ze jsem ti pomohla s tim to vymyslet a urcite se to bude libit!

Odpověď
Hazel | 12.9.2017 23:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Můj brouček má moc rád hrníčky, tak mu chci nejaký pěkný koupit, k tomu balení kakaa a ještě něco vymyslím :) (je to jen ke svátku od sestřičky)

Odpověď
AloeOne1 | 13.9.2017 19:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Letos budeme kupovat brusle a hokejku :)

Odpověď
Pavlínečkaaa | 21.9.2017 19:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
já nakupuju všem blízkým v okolí na inernetu balíčky od české bylinné kosmetiky Herbadent. Je to moc skvělý tip na dárky pro všechny věkové kategorie. Každý byl vždy z balíčku spokojen.

Odpověď
Kája | 27.9.2017 12:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Chceme dát naší dceři k narozeninám kolo. Máte zkušenost s Bikegallery obchodem?

Odpověď
Zaneta | 28.8.2018 09:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Synovci jsme teď pořizovali dětské talířky, bude mít 1 rok. https://www.decodoma.cz/Detska-jidelni-sada-Krtek-3-ks-BANQUET.html

Odpověď
MarikaT2 | 1.10.2017 19:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Já asi letos věci s pejsky, máme od léta štěně a je to miláček nás všech :D tak nějaké blbůstky pro děcka.

Odpověď
7germenia2 | 1.10.2017 20:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
super dárek s hafákem je třeba triko s jeho fotkou, mě tak udělala strašnou radost sestra na narozeniny, nechala to dělat u goddog.cz. Mají tam i diáře apod., tak něco určitě vybereš.

Odpověď
Jituška Rousínov | 25.10.2017 17:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Já k narozeninám nakupuji na stránkách Herbadentu všem bylinnou českou kosmetiku, především zubní pasty s přírodním pěnidlem, ústní vody nebo medicinální sladová vína, která i léčí. Takový dárek je vhodný pro všechny dospělé..

Odpověď
Kristy | 30.10.2017 15:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám

Odpověď
Kamila | 27.2.2018 14:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Ahoj, malá od známého má hudební talent, tak přemýšlíme nad nějakým nástrojem, co jí koupit... Poradíte? Ideálně něco, ať nás za to nezabijí, než se naučí na to hrát

Odpověď
Mici | 27.2.2018 20:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Není úplná blbost něco takovýho kupovat? ale koukla bych na nějaký obchod s hudebninama a proklikala se :) nebudou lepší třeba jen kvalitní sluchátka? :D

Odpověď
Kristy | 30.10.2017 15:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Tak dcera by ráda ofinu, tak jsem ji vybrala na eshopu Vlasy-k-prodlouzeni připínací. :)

Odpověď
Kristy | 30.10.2017 15:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám

Odpověď
Dárečky pro nejmenší | 24.11.2017 00:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Objevila jsem shop s krásnými dětskými batohy a kufírky. Doprava nad tisíc je zdarma. Dárky tady vyberete pro celou rodinu, ale mě nejvíc uchvátili ty kreslené věci pro děti. https://www.nejkufry.cz/detske-tasky-a-batohy/

Odpověď
Maruškaajakoubek | 25.11.2017 01:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Ty jsou úžasné.

Odpověď
Dárečky | 27.11.2017 21:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Můžete tam vybrat i tašky a batohy pro větší členy domácnosti, manžela, syna, opravdu mají pěkné věci: https://www.nejkufry.cz/batohy/

Odpověď
Alena | 2.5.2018 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj, poradíte někdo co koupit k 1.narozeninám pro holčičku na památku?

Odpověď
Helena | 3.5.2018 18:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Co je opravdu moc hezký a co jsme kupovali teď my jako dárek ke křtu, tak přívěšek adělíčka https://www.moshna.cz/stribrny-privesek-na-stribrnem-retizku-andel-strazny-ko1117-br030-43-7 myslím, že i jako dárek k narozeninám na památku by to bylo moc fajn.

Odpověď
Anna | 4.5.2018 20:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
To je moc krásný, líbilo by se mi to i pro vnučku.

Odpověď
Zabloudilka321 | 29.6.2018 01:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj, náš kluk bude mít taky za pár dní osmé narozeniny. Máme pro něj hru na počítač a takovou stavebnici, ty on má totiž hrozně rád. Dneska jsem mu k tomu ještě vymyslela to, že upeču nějaké dobré muffiny, ozdobím mu je krémem a lentilkami a napíchám do nich svíčky. Včera jsem si totiž v Kauflandu koupila formu, tak mám inspiraci. Měli ji tam za pár korun, tak když tak mrkni přímo na Kaufland leták - https://www.tipli.cz/letaky/kaufland

Odpověď
Týna | 24.7.2018 14:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Dnes jsem objednala bezvadný batoh na kolečkách https://www.nejkufry.cz/batoh-pc-na-koleckach-dielle-lybra-m-376-01/

Odpověď
Adriana | 6.8.2018 18:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Ten batoh na kolečkách vypadá dost dobře, jste sním spokojení?

Odpověď
Týna | 12.8.2018 13:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Je úplně super, fakt bezvadný kup jsem spokojená!:)

Odpověď
Adriana | 14.8.2018 14:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Za jak dlouho vám dorazil od objednání a jak dlouho je záruka?

Odpověď
Týna | 22.8.2018 12:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Záruka je na něj normálně dva roky :) Jinak to došlo tak za dva - tři dny od objednání

Odpověď
| 27.8.2018 12:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Kupovala jsem na nejkufry.cz plastový kufr na dovolenou. Je skvělý, hodně se do něj vejde a vydržel za tu dobu co ho mám už vše možné při cestování.Za sebe můžu tento obchod také doporučit

Odpověď
Verča | 3.10.2018 19:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj nevíte kde bych koupila manželovi k narozeninám sadu na čištění kůže jeho oblíbené kožené sedačky?Má ji novou a dost se o ni stará.Taková sada by se mu určitě líbila.

Odpověď
Markéta | 12.10.2018 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Kup mu to tady https://www.mistrkuze.cz/objednavka.Taky jsem to tady manželovi kupovala na koženou sedačku.Strašně o ni pečuje.

Odpověď
Jaruna | 14.10.2018 18:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Já jsem si od nich také kupovala sadu na čištění kožené sedačky a vůbec jsem nevěřila,že se tak krásně vyčistí.

Odpověď
Luboš | 14.10.2018 18:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj nevíte náhodou kde bych koupil synovi nějakou dobrou židlu k pc?Rád bych mu už koupil něco lepšího aby neměl bolesti zad.

Odpověď
Lenka | 17.10.2018 20:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Čau kup mu tady tuhle https://www.kancelarskezidle.com/zidle/lekarske-zidle/otocne-zidle/1020570-zidle-fish-bones-pdh-sedy-plast-zelena-sh06.php Mám ji v kanceláři a perfektně se na ní sedí.Je moc pohodlná.

Odpověď
Míša | 20.10.2018 09:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Ahoj já ji mám doma také a jsem spokojená.Výborně se na ní sedí a je kvalitně vyrobená.Né jako ty levné židle co jsem měla před tím co se hned robili.Tahle vydrží.

Odpověď
Silvie | 17.10.2018 22:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Taky se přidám, ale ohledně vánočního dárku, protože absolutně nevím co koupit dvouleté dcerce. Panenenk má plno a s tím si nehraje, docela jsem přemýšlela nad nějakýma skládačkama. Jaká značka něco takového dělá ?

Odpověď
Denisa | 30.10.2018 10:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Krásné originální dárky mají na Chocolissimu, dárky tam kupuju často.

Odpověď
Tereza | 31.10.2018 08:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Pralinky jsi zkoušela?

Odpověď
Denisa | 31.10.2018 16:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Pralinky jsem měla jen dvě na ochutnání z bonboniery a jsou moc dobré.

Odpověď
Tereza | 31.10.2018 18:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Vyzkouším, mě zaujaly na první pohled, vypadají lákavě..

Odpověď
Helena | 15.11.2018 13:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj ráda bych pro manžela koupila k narozeninám nějakou dobrou židlu do kanceláře.

Odpověď
Olga | 20.11.2018 10:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Zkus se podívat na https://www.kancelarskezidle.com/zidle/skladem/kancelarske-zidle/1033103-zidle-dxracer-oh-fd01-nr-latkova.php Mají tuhle dobrou židlu v akci za velice solidní peníze.Už jsem ji koupila manželovi na Vánoce

Odpověď
Jarek | 26.11.2018 19:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Já mám stejnou židli doma a jsem velice spokojený.Je pohodlná, nebolí v ní záda a ještě je kvalitní.

Odpověď
Helena | 22.11.2018 19:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Tak už jsem tu židli objednala.Vypadá velice dobře.

Odpověď
Jitka | 18.11.2018 10:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj nevím co mám koupit našemu malému synkovi na narozeniny.Bude mít 5 let a chtěl by nějaké kostky na hraní.

Odpověď
Beáta | 20.11.2018 10:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Dobrá věc pro malé děti je www.cihlicky-pro-deticky.cz Super kostky.Naše děti je zbožňují.

Odpověď
Aneta | 21.11.2018 14:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Velice dobrá stavebnice pro menší děti.Máme ji doma také.

Odpověď
Drahus45 | 11.4.2019 00:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Ahoj, být tebou bych si prolistovala akční letáky a třeba v nich najdeš nějakou inspiraci - přece jen znáš svého syna líp než my. Občas dokáže překvapit i klasický Kaufland leták, tak když tak mrkni taky tam. Všechny je najdeš tady: https://www.letakomat.cz/kaufland/ :)

Odpověď
Věra | 6.12.2018 19:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Čau já vůbec nevím co koupit příteli k jeho 35 narozeninám.Je strašně velký sportovec a miluje adrenalin.Vůbec nevím co by ho potěšilo.

Odpověď
Keren | 6.12.2018 22:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Netuším co za dárek pro toho mého chlapa. Nemám vůbec nápad. Kosmetiky má dost, napadlo mě mu koupím spodní prádlo. Máte nějaké zkušenosti na kvalitní prádlo?

Odpověď
Jindřiška | 9.12.2018 16:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Můj muž by chtěla na Ježíška nějaký dobrý kávovar.Má rád velice kávu a tím bych mu udělala velkou radost.

Odpověď
Maruška | 13.12.2018 15:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Máme doma tenhle kávovar Melitta Passione stříbrný od minulích Vánoce a je vážně dobrej

Odpověď
Jindřiška | 16.12.2018 17:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Už jsem se na něj dívala a vypadá velice dobře.Hned jsem ho pro manžela objednala.Příští týden mi ho mají přivézt.Díky za dobrý tip

Odpověď
Alena | 9.12.2018 18:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Zdravím a co mu koupit nějaký zážitek, materiální věci si chlap pořídí během roku,a le takový zážitek je originální dárek a myslím, že to chlap určitě ocení :-)

Odpověď
Keren | 13.12.2018 18:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Tak to není špatné, to by byl asi hodně překvapen, zajímalo by mě kde se o tom dá zjistit více informací. Adrenalinový zážitek, to bych brala i já :-)

Odpověď
Alena | 16.12.2018 14:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
podívej se na stránky Adropu, specializují se na různé zážitky, já jsem jich tam už pár koupila. Zrovna teď jsem partnerovi koupila jízdu v Hummeru.

Odpověď
Daniela | 13.2.2019 12:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Já zvolila dárek netradiční, ale praktický. Přítel často cestuje, takže jsem mu koupila kufr.

Odpověď
Gába | 20.2.2019 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Danielo, prosím a kde a jaký kufr jste mu koupila? Hodil by se mě taky nějaký kvalitní.

Odpověď
Daniela | 23.2.2019 19:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Podívejte se Gábo na www.nejkufry.cz. My jsme koupili plastový, protože potřebujeme, aby vydržel delší dobu.

Odpověď
Gába | 25.2.2019 18:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Už jsem se na stránky dívala, díky. Líbí se mě pár kufrů, tak si určitě nějaký pořídím.

Odpověď
Lenka | 14.4.2019 15:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Který dárek podle Vás dokáže dětem udělat opravdu radost?

Odpověď
Tomas | 18.4.2019 19:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Já koupil pro syna elektrický skateboard, když ho rozbalil, tak skoro nevěřil svým očím, udělal jsem mu opravdu upřímnou radost.

Odpověď
Lenka | 21.4.2019 15:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Tak to zní opravdu hodně dobře, kde jste koupil elektrický skateboard?

Odpověď
Tomas | 23.4.2019 14:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Ano je s ním velice spokojený, já jsem koupil tento elektrický skateboard https://www.inmotionczech.cz/k1, za 6 tisíc máte opravdu super dárek.

Odpověď
Vladimíra | 22.8.2019 20:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Nevíte někdo kde bych koupila manželovi k narozeninám nějakou kvalitní židli do kanceláře.Ráda bych pro něj něco kvalitního jelikož ho po delším sezení bolí záda.Budu ráda za nějaký dobrý tip.

Odpověď
Erika | 24.8.2019 22:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Běž se podívat někam do města a tam určitě něco vybereš.

Odpověď
Vladimíra | 25.8.2019 20:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Ráda bych třeba nějakou dobrou značku.Ještě by mi v obchodě něco vnutili a to já nechci.

Odpověď
Erika | 29.8.2019 22:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Myslím,že když mu koupíš tady tuhle https://www.kancelarskezidle.com/zidle/certifikovane-zdravotni-zidle/therapia-body/1020972-terapeuticka-zidle-therapia-body-xl-com-4612.php tak tím nic nepokazíš.Můj táta ji má doma a je strašně spokojený.

Odpověď
LussyB | 30.10.2019 18:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
A co třeba nějaké oblečení? Já dětem objednávám na www.different.cz, nemám čas lítat po obchodech tak tohle je moje záchrana.

Odpověď
Anička | 14.8.2020 18:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj, a co nějakou pěknou peněženku? Hraček už má určitě dost a do krámu pro nějakou tu sušenku by si už taky mohl zajít :-) . Já jsem koupila synovi koženou peněženku s koněm z www.penezenky-ahal.cz/detske-penezenky/ a je nadšený. Od té doby, co ji má, chce chodit každý den do krámu :-D .

Odpověď
Debora | 9.11.2020 12:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Ahoj holky co kupujete svým dětem na narozeniny?Vůbec mě nic nenapadá.Připadá mi,že naše děti snad vše už mají.

Odpověď
Antonie | 16.11.2020 17:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Myslím,že kreslící koberec určitě tvoje děti v pokojíčku nemají.Já jsem to teď kupovala našim dětem.Je to vážně super věc u které se děti zabavý na delší dobu.

Odpověď
Debora | 23.11.2020 15:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Tak to máš pravdu, že ho děti doma nemají. Dej mi sem nějaký odkaz a já se na to podívám a třeba ho i koupím.

Odpověď
Antonie | 30.11.2020 20:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám

Odpověď
Karolína | 18.8.2021 22:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Co nějakou knížku ? Chtěla bych k tomu syna vést, protože přece jenom děti, které čtou mají úplně jinou slovní zásobu, mají bohatou fantazii a ráda bych ho v tomto směru podporovala.

Odpověď
Markéta | 19.8.2021 21:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
To těžko říct :). Je potřeba toho asi koupit víc a uvidíš v čem se pak najde a co ho bude bavit. Našeho syna zatím nejvíc chytla knížka od ellamax, konkrétně příběhy pro kluky.

Odpověď
Karolína | 21.8.2021 17:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
No syn je sportovec, tak doufám, že si najde čas na něco takového; alespoň v rámci odreagování si myslím, že by to nebylo vůbec špatné.

Odpověď
Markéta | 25.8.2021 14:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
To by se mu mohla líbit tady tahle o sportu :) https://www.ellamax.cz/pribehy-sampionu-pro-budouci-sportovni-hvezdy/

Odpověď
Donatela | 18.11.2021 11:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Dobrý den, mohla bych vás tady poprosit o radu jakou koupit kvalitní kávu pro svého tatínka?Bude mít narozeniny a strašně miluje kávu.

Odpověď
Judita | 19.11.2021 20:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Všude kolem nás jsou stánky s dobrou kávou.Určitě nějakou dobrou vybereš.

Odpověď
Donatela | 23.11.2021 20:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Ahoj tak jsem jeden takový stánek s kávou u nás našla.Dala jsem si tam jeden šálek abych věděla jestli mi bude chutnat a musím říct,že to byla hrůza.Kromě toho,že ta káva mi nechutnala tak byla hrozně drahá.

Odpověď
Judita | 2.12.2021 17:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám
Tak si zkus koupit tady tuhle kávu https://www.johnnycoffee.cz/palermo je to jiná liga než ty břečky na tom stánku.

Odpověď
Lada | 18.1.2022 13:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
dárek k narozeninám
Mohla bych vás poprosit o dobrý tip na výbornou kávu?Chtěla bych udělat mamince radost na narozeniny.

Odpověď
Helena | 25.1.2022 11:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: dárek k narozeninám
Mrkni se na netu.Já tam hledám plno věcí.

Odpověď
Lada | 28.1.2022 16:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: dárek k narozeninám
Vůbec nevím kde to na netu hledat.

Odpověď
Helena | 3.2.2022 14:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: dárek k narozeninám

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné