Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Oblečení na eshopu

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  tbER   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Oblečení na eshopu - diskuze na toto téma
Holky, kde nakupujete? Jako myslím modu... Nevím, po obchodech se mi v této době, i když je to už víceméne v pohodě, lítat nechce... Máte tip, kde mají hezké a hlavně značkové oblečení?


Cilka | 3.11.2021 16:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Ahojky :) Zkus se kouknout sem https://www.different.cz/. Za mě senzační shop. Já tam nakupuju často, mají tam hezké věci, značkové a hlavně je tam nabídka pro celou rodinu.

Odpověď
Daniela | 3.12.2021 21:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na eshopu
Neznala jsem ten shop, ale díky za doporučení. Koukala jsem se, že tam mají i bytové doplňky :) Takže se tam porozhlídnu na vánoční dárečky.

Odpověď
Alex | 3.12.2021 11:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Ahoj, jako pokud budeš hledat kvalitní sportovní věci na cvičení, tak doporučuju kouknout na https://cs.dragonflybrand.com/. Tam mají super výběr a hlavně... Jsou prostě opravdu kvalitní.

Odpověď
Michaela | 28.12.2021 22:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na eshopu
Ahoj, máš od nich leginy? Jak sedí jejich velikosti? Odpovídají uvedenému?

Odpověď
Arnošt | 6.1.2022 16:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Dobré odpoledne! Rád bych založil tuto diskuzi ohledně nábytku. S mou ženou se stěhujeme do nového domu, a ani jeden z nás nemá žádnou inspiraci na nábytek. Vzhledem k tomu, že koupě byla vcelku drahá, hledáme obchod s nižšími cenami, ale se zaručenou kvalitou. Pár našich známých nám doporučovalo www.okay.cz, avšak s tímto obchodem zkušenost nemáme. Máte někdo? Děkuji.

Odpověď
Diana | 6.1.2022 16:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Ahojky, já moc ráda nakupuji na www.lunzo.cz. Mají široký sortiment, a dle mého názoru velmi zajímavé věci. Najdeš tam prakticky plně všechno. Mám odtud spoustu oblečení, a mohu říci, že je skutečně kvalitní. Určitě se podívej na stránky!

Odpověď
Klára | 9.1.2022 18:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Ahojky, já mám moc ráda e-shop www.lunzo.cz. Sice si nejsem moc jistá, zdali tu mají oblečení značkové, jelikož ho nerada nosím, ale ze své vlastní zkušenosti ti mohu říci, že mají opravdu kvalitní oblečení, dle mého názoru i originální kousky. Určitě se mrkni na stránky!

Odpověď
Sasandra | 16.1.2022 22:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Ahoj, já nejraději nakupuji oblečení https://www.zoot.cz/znacka/22297/zoot/pohlavi/zeny/ a jsem moc spokojená, jak s rychlostí dopravy, tak s kvalitou i komunikací.

Odpověď
Denisa | 4.2.2022 14:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Ahoj holky, narazila jsem na e-shop lucyto.cz, mají tam nějaké slevy třeba i na Valentnýna a 10 % slevu na první nákup při registraci, moc se mi tam líbí pár věcí a chtěla bych koupit i něco přítelovi...už jste tam někdy nakupovali?

Odpověď
Jana | 11.2.2022 09:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na eshopu
To je značkové oblečení? a dávají takové slevy? to by mohlo být dobré, taky bych tam něco koupila.

Odpověď
Linda | 21.2.2022 11:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na eshopu
Já jsem tam nakoupila už několikrát, brala jsem i pár kousků pro přítele a slevy tam opravdu mívají, je to kvalitní e-shop.

Odpověď
Sára | 9.2.2022 19:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Jsem spokojená s www.genesis-eshop.cz. Mají super oblečení pro celou rodinu.

Odpověď
Klára | 14.2.2022 11:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na eshopu
Slyšela jsem od kamarádky o genesis-eshop, ale nenakupovala jsem u nich. Překvapil mě výběr všeho možného super oblečení opravdu pro celou rodinu.

Odpověď
Berenika | 17.2.2022 10:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na eshopu
Můžete ho taky sdílet s přáteli. Každý registrovaný uživatel za sdílení může získat až 200 kreditů pro své nákupy, což je pak 20 Kč. Využívám to.

Odpověď
Věra | 27.2.2022 20:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Oblečení na eshopu
Nechávám si oblečení doručovat do Penguin Boxů. Je zdarma při jakékoliv objednávce. Doručení trvá cca 3 dny.

Odpověď
Pája | 23.2.2022 14:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Ahoj holky, kupujete i chlapům oblečení online?

Odpověď
Lenka | 3.3.2022 09:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na eshopu
U nás se nakupuje jedině online, chlap nesnáší běhání po obchodech, takže si na netu vybere co potřebuje, já něco přihodím do košíku a objednáme :-)

Odpověď
Pája | 11.3.2022 08:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Oblečení na eshopu
A kde kupujete? máš nějaký oblíbený e-shop?

Odpověď
Leňa | 4.4.2022 12:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Oblečení na eshopu
Jasně, nejčastěji objednáváme tady https://www.lucyto.cz/kategorie/muzi/

Odpověď
alča | 13.4.2022 08:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Oblečení na eshopu
Taky nakupuji na lucyto.cz, vyzkoušej a uvidíš, určitě budeš spokojená.

Odpověď
Markéta | 10.7.2022 21:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Za mě rozhodně oblečení značky zoot https://www.zoot.cz/znacka/15107/zoot-original. To mám nejraději, to mi vyhovuje maximálně :) Mají krásný věci a pohodlný a mám u nich jistotu, že mi sedne.

Odpověď
Martina | 18.1.2023 21:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Oblečení mohu na zimu doporučit, hlavně pokud není teď ve třídách hodně topeno merino oblečení. Nakoupila jsem teď na www.crawler-shop.cz.

Odpověď
Jitka | 24.1.2023 21:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na eshopu
To je merino? S tím zkušenost nemám, je to kvalitní materiál?

Odpověď
Martina | 31.1.2023 18:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Oblečení na eshopu
Ano, je já jsem s ním moc spokojená. Moc jiného už nekupujeme, celé rodině vyhovuje.

Odpověď
Jitka | 18.2.2023 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Oblečení na eshopu
A které kousky byste doporučila pro děti do školky?

Odpověď
Martina | 24.2.2023 17:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Oblečení na eshopu
Do začátku je super kukla a kamaše. Ty dávám do školky do třídy a má je vlastně místo punčoch, ty syn nesnáší.

Odpověď
Renata | 3.3.2023 16:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na eshopu
Já jsem se třeba dlouho nakupování oblečení přes internet bála, protože jak si to člověk nemůže vyzkoušet, tak je to celkem risk. Poslední dobou ale naopak oblečení nakupuji hlavně přes internet. Teď naposledy se mi například dost osvědčil tento velkoobchod oblečení - https://www.xfer.cz/sluzby Kupovala jsem si tam nějaká obyčejná trička a naprostá spokojenost. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné