Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - IVF

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  zhKVJ   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
IVF - diskuze na toto téma
Ahoj, ceka me na zacatku rijna první ivf nemate s tim prosim někdo zkusenosti nebo neceka to také nekoho abychom se podporily?


lenka.dobby | 22.10.2015 13:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
ahooj no ja premyslim s manzelem jestli nejit na ivf vypada to ze nam jinych moznosti moc nezbyva :-(

Odpověď
kmaila.336 | 23.10.2015 11:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
myslim ze jestli nevidite jiné vychodisko tak bych to risknula. Je tam velka sance na otehotneni. Bezte do nejakeho dobreho centra a proberte tam vasi situaci.

Odpověď
lenka.dobby | 27.10.2015 10:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF
Asi ano. Divala jsem se ze reprogenesis vypada jako klinika moc dobře, nemate někdo prosim nejake zkusenosti???

Odpověď
kamila.336 | 29.10.2015 09:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: IVF
ja mam zkusenosti bohudik moc dobreee:) cekame po prvnim ivf miminko, krasne nam to vyslo!!

Odpověď
lenka.dobby | 30.10.2015 10:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: IVF
no tak super. my je tedy s manzelem kontaktujeme a snad nam to taky vyjde tak jako vam!! Moc gratuluji :)

Odpověď
Dana | 29.4.2016 15:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: IVF
Ahoj teď to mám nedávno za sebou a Reprogenesis nic moc. Výborná je Stellart. Zkus je kontaktovat www.stallart.cz

Odpověď
Mionk | 1.5.2016 16:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: IVF
A podle čeho ste se rozhodla?

Odpověď
Dana | 25.5.2016 23:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: IVF
Byla sem na Stellaru na konzultaci a bylo mi hrozně příjemné prostředí a profesionální vystupování lékaře. Rozhodla jsem se portože sem se tam cítila opravdu dobře.

Odpověď
Katie | 28.6.2016 23:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: IVF
Tam je ten doktor Schmitz, viď? Nedavno jsem v jedné diskuzi četla jak ho maminky vychvalují. Vhtěla bych si nechat zmrazit vajíčka. Tak jsem docela zvědavá.

Odpověď
Petra | 30.6.2016 09:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: IVF
Stellart je opravdu moc dobrý, taky jsem tam byla na IVF. Maminky říkají že je dražší, ale zase když si dáte dohromady všechna pro a proti, tak výjde mnohem lépe než jiné kliniky kde zaplatíte méně ale práce a přístup není tak dobrý.

Odpověď
Veronika | 21.12.2023 19:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF
Byla jsem na umělém oplodnění, 5 let se mi nedařilo přirozeně otěhotnět. Tak jsem do toho s partnerem nakonec šla. A nelituji, konečně mám miminko, po kterém jsem tak dlouho toužila.

Odpověď
Polakova | 16.12.2015 13:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Holky nevite spise o nejakem doplnku stravy, nechci zajit tak daleko a jit na ivf a nebo nekam do nejakeho caru..co jste vyzkouseli predtim? diky

Odpověď
kamila.336 | 17.12.2015 14:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF
dobry den, a na co by jste si ten doplnek stravy predstavovala je mnoho druhu..my napriklad s pritelem koupili a on je bral ctvrt roku na lepsi funkci spermii

Odpověď
Polakova | 18.12.2015 10:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: IVF
no klidne to o cem pisete,my ted jsme ve fazi ze vyzkousime vsechno a vam to pomohlo?

Odpověď
kamila.336 | 21.12.2015 16:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: IVF
no ano nam to pomohlo :) otehotnela jsem po ctvrt roce co manzel tento doplnek stravy uzival. :) jmenuje se to spermotend tady odkaz n lekarnu www.linklekarna.cz/potravni-doplnky/60-spermotrend-kapsle-90-cps-8470000811111.html

Odpověď
Polakova | 12.1.2016 10:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: IVF
moc dekuji za odkaz! o tom jsem jeste neslysela-spermotrend.. objednala jsem ho a snad se jiz konecne zadari dekuji.

Odpověď
kamila.336 | 15.1.2016 10:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: IVF
no uricte, drzim vam moc palce!

Odpověď
Michaela | 4.11.2015 09:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Také mě to čeká, mísí se ve mně takové hodně smíšené pocity. Kam na to jdete? Já šla na doporučení do Reprogenesis do Brna. Nebojte zvládneme to a vyjde to!! Musí! :) Jen tomu musíme věřit

Odpověď
kamila.336 | 25.11.2015 12:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
ja byla tady a byla jsem moc spokojena! .) proto jsem to doporucila lence www.reprogenesis.cz/

Odpověď
Diana | 1.5.2016 16:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Já sem z brna a byla jsem na stellartu v Teplicích. Chtěla jsem kvalitu a jistotu. A jsem spokojená. Otěhotněla jsem po 1 aplokaci.

Odpověď
Míša | 30.5.2016 08:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF
A kolik tě to stálo? Já na stellart chhodím na bežnou gynekologii a jsem tu opravdu spokojená. Pokud na takový zákrok půjdu, volím zase stellart.

Odpověď
Lenka | 30.6.2016 09:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Taky doporučuju Stellart. Neměla jsem žádné výhrady.

Odpověď
Kamča | 25.4.2018 13:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Ahoj, byla jste některá na IVF ve Zlíně? Jak jste byly spokojené? Nechce se mi dojíždět nikam daleko.

Odpověď
Ria | 29.4.2018 08:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Za sebe můžu doporučit. Byla sem tam spokojená. V okolí vím že si to tam taky hodně chválí.

Odpověď
Kamča | 1.5.2018 11:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF
Děkuju. Snad bude všechno v pohodě. S manželem se na miminko moc těšíme.

Odpověď
Adriana | 11.1.2019 16:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: IVF
My jsme po roce a půl marného snažení také jezdili do ivf-zlin.cz. Bylo nám odporučeno kamarádkou, co měli podobný problém a chválili si jak přístup, tak prostředí. A to hlavní, mají krásnou holčičku. Dojížděli jsme přes půl republiky, ale vyplatilo se to i nám a jsme v očekávání, za tři měsíce už rodím.

Odpověď
Petra | 15.1.2019 14:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: IVF
Do IVFka Zlín se taky chystáme objednat, ale popravdě se toho všeho trochu bojím. Nevíme, proč nám to nejde. Vám to zjistil gynekolog nebo až na klinice?

Odpověď
Adriana | 17.1.2019 16:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: IVF
To ti ve většině případů zjistí až na klinice. Mě dělal gynekolog akorát hormony z krve. A pak nám tedy doporučil nějakou asistovanou reprodukci.

Odpověď
Petra | 23.1.2019 13:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: IVF
Když se tak dívám na ty jejich stránky, čučím, v kolika věcech může být problém, dívej https://www.ivf-zlin.cz/24794-priciny-a-diagnostika-neplodnosti ani by mě to nenapadlo. A taky dost zjišťuju, že je hrozně moc lidí v dnešní době, co má s otěhotněním problém.

Odpověď
Adriana | 28.1.2019 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: IVF
Přesně, taky jsem to začala pozorovat, až nám to delší dobu nešlo. Je divná doba.

Odpověď
Erika | 31.1.2019 09:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: IVF
Dámy, určitě kliniku IVF-Zlín ráda doporučím. Pomohly nám k miminku. Mají hodně lidský přístup, což vás nemálo v tom stresu podpoří a mají i velká procenta úspěšnosti, co vím. Takže jestli váháte, můžu vřele doporučit.

Odpověď
Petra | 31.1.2019 20:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: IVF
Holky, vy jste mě úplně uklidnili, že ještě je velká naděje, že mimi bude. Moc vám děkuju!

Odpověď
Gabriela | 7.5.2021 22:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: IVF
Tak to moc ráda čtu:-) Já jsem na IVF Zlín objednaná na orvní konzultaci, tak jsem byla dost nerzozni, ale co tady čtu samé pozitiva tak začínám být klidnější, že jsem si vybrala dobrou kliniku :)

Odpověď
Nanny | 1.6.2020 14:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Tak ona není známa jen na jižní moravě, ona je známá a hlavně oblíbená i mezi zahraniční klientelou. Ale ta tam jezdí asi hlavně na IVFko. Jinak já osobě jsem na https://www.ivf-zlin.cz/ darovat byla taky a docela si pohrávám s myšlenkou, že zajdu ještě jednou.

Odpověď
Soňa | 25.6.2023 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Ano ta je super, tu doporučuju :-)

Odpověď
Marie | 17.2.2020 14:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Nemusíš se absolutně čeho bát. Nevím na jakou kliniku jdeš, ale já osobně mám výbornou zkušenost tady s touto ve Zlíně www.ivf-zlin.cz. Postup bych řekla, že je asi všude stejný, nicméně personál je velice milý a ochotný.

Odpověď
Natka | 12.3.2020 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Nenašla bych tu i někoho, kdo má zkušenost s dárcovstvím vajíček ?

Odpověď
Nikola | 10.4.2020 11:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Dva roky zpět jsem byla Natko na klinice IVF Zlín darovat vajíčka. Nevím co konkrétního by si chtěla vědět, ale klidně mi napiš :)

Odpověď
Natka | 21.4.2020 22:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF
Zajímalo by mě jestli je ten počet darování vajíček nějak omezený či nikoliv ?

Odpověď
Nikola | 25.4.2020 19:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: IVF
mám kamarádku, která byla vajíčka darovat dvakrát takže to omezené určitě není, samozřejmě všechno se odvíjí od tvého zdravotního stavu

Odpověď
KatarinaJ J. | 28.4.2020 16:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Dobrý den, kde IVF navštěvujete?

Odpověď
Nikola | 10.5.2020 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Kamarádka byla na jedné nejznáměnjších klinik a to ve Zlíně, nechám ti tady na ni odkaz www.ivf-zlin.cz

Odpověď
KatarinaJ J. | 25.5.2020 17:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Mohla bych se zeptat jestli se zde čeká dlouho na termín ?

Odpověď
Nikola | 21.6.2020 19:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF
Tak to si myslím, že ti nikdo z nás neřekne, nejlepší je si tam zavolat a tam se dozvíš nejvíc ;)

Odpověď
Jarka | 7.7.2020 21:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Teď po koroně se čekalo dýl. Měla jsem termín ještě před, ale dostávaly jsme termíny nové, takže ten kdo se objednával po tak si myslím, že se to určitě o trochu protáhlo :)

Odpověď
Zuzka | 28.7.2020 06:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Zakladatelko, kde jsi na to IVFku byla a jak jsi dopadla? Držím dám palce...!

Odpověď
Evča | 7.8.2020 19:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Sice nejsem zakladatelka, ale moje sestřenice byla na klinice ivf Zlín a zadařilo se .. sice až napodruhé, ale i tak je to obrovský úspěch, když si vzpomenu na to, kolik let se jí nedařilo otěhotnět

Odpověď
Diana | 29.8.2020 22:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: IVF
Na klinice v Zlíně jsem byla darovat vajíčka a ten přístup tam je naprosto úžásný, vůbec se nedivím, že je to vyhlášená klinika.

Odpověď
Míša | 25.7.2022 21:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Našla jsem kliniku ve Zlíně, kde bych mohla darovat vajíčka. Byla jste tam některá?

Odpověď
Irena | 26.7.2022 09:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Já jsem tam byla, ale ještě jsem proces nedokončila.

Odpověď
Magda | 28.4.2023 23:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
Já ano.. jestli přemýšlíš o této klinice tak jdi směle do toho :-)

Odpověď
Alma | 2.7.2023 18:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Ve tvém věku bych ještě pár měsíců zkusila přirozeně, po té době si znovu udělat amh testy, pokud bude trend klesat, uvažovala bych o IVF. Ze své zkušenosti mohu doporučit kliniku https://www.repromeda.cz/ - velmi dobré výsledky léčby.

Odpověď
Dana | 21.12.2023 19:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
IVF
Já jsem zkoušela s manželem otěhotnět přirozeně 4 roky. Byly to nejhorší roky, kdy jsem čekala, jestli se konečně objeví 2 čárky. Nakonec jsme také byli na umělém oplodnění.

Odpověď
Sandra | 22.12.2023 06:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: IVF
My jsme byli na umělém oplodnění vwww.ivf-zlin.cz, kde jsme byli první na konzultaci a následně jsme se rozhodli do toho jít.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné