Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - vlasová kosmetika

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  bSRZM   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
vlasová kosmetika - diskuze na toto téma
ahoj holky, jak pečujete o vlasy?


romča | 22.5.2017 12:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
ahojky, já klasika, používám šampon, oplachový kondicioner, bezoplachový kondicionér a občas vlasové sérum.

Odpověď
Terka | 22.5.2017 12:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
a masky či ochranu pro fénování nebo žehličku bepoužíváš?

Odpověď
Romča | 22.5.2017 12:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vlasová kosmetika
masku fakt občas a tu ochranu vůbec, ale už kolikrát nad tím přemýšlím protože si vlasy často žehlím, tak aby tak netrpěly.

Odpověď
terka | 22.5.2017 13:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: vlasová kosmetika
právě taky nad tím hodně přemýšlím i holička mi říkala, že když žehlím, tak by se měla nějaká ochrana používat :-) a kde jinak nakupuješ kosmetiku na vlasy?

Odpověď
romča | 22.5.2017 13:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
hele já kupuju nejraději vše na notinu,mají tam vše na jednom místě za dobru cený a balík chodí vždy druhý den.

Odpověď
terka | 22.5.2017 13:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vlasová kosmetika
pošleš mi prosím na ně odkaz? děkuji

Odpověď
romča | 22.5.2017 13:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: vlasová kosmetika
dej si normálně www.notino.cz

Odpověď
Laura | 10.10.2018 12:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: vlasová kosmetika
mně došel už několikrát i ten den , když jsem objednala ráno :D neuvěřitelný!

Odpověď
Sandra | 27.6.2017 19:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
Jakou kosmetiku používat na clip in příčesky? Objednala jsem si z www.hotstyle.cz svou první sadu,líbí se mi že jsou z pravých lidských vlasů ty jejich clip in,protože bych ráda vlásky i žehlila nebo sem tam nakulmovala

Odpověď
Klára | 29.8.2017 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
Oni mají na stránkách různé rady ohledně příčesků www.hotstyle.cz/otazky-a-odpovedi/

Odpověď
Klára | 19.9.2017 10:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vlasová kosmetika
Zdravíčko:-))) Můžu doporučit salon Hotstyle v Brně.Tam mi poradili komplet s příčeskama

Odpověď
Sabina | 25.8.2017 08:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
Když se mrkneš na notino,určitě najdeš všechno,je tam spousta šamponu,masek a kondicioneru,já si tam objednávám vždy

Odpověď
irena | 9.10.2017 15:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
Za me urcite doporucuju nejaký prirodní, ty delají vlasum nejlip.

Odpověď
dejna | 12.10.2017 14:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
Jaký pouzíváš ty? máš nejaký určitý?

Odpověď
irena | 19.10.2017 10:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vlasová kosmetika
https://www.vivaco.cz/vlasy-2002-list?rada=ArganovyOlej nejoblíbenejsi mám ted regeneracní masku s agranovým olejem. Krásne mi to zpravilo vlasy a ted se mi i pekne lesknou a prestaly se trepit

Odpověď
dejny | 23.10.2017 13:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: vlasová kosmetika
O arganovým oleji jsem slysela dobre veci, urcite ráda vyzkousim. dekuji za doporuceni.

Odpověď
irena | 25.10.2017 16:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: vlasová kosmetika
Jestli budes objednávat, urcite si vem i ten sampon nebo ceou arganovou radu. Cenove je to tam fakt v pohode a on ti vlasy krásne napraví.

Odpověď
dejny | 30.10.2017 10:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: vlasová kosmetika
Tak práve jsem si z Vivaco objednala arganovou radu, peeling a krém a balzám na rty z kozí kosmetiky. Těším se, az vyzkousím. Moje vlasy uz potrebuju dukladnou péci.

Odpověď
irena | 31.10.2017 15:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlasová kosmetika
Urcite po vyzkousení dej vedet, jak ti produkty sedí a které jsi koupila ;-)

Odpověď
Ladka | 29.11.2017 18:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
U mých vlasu pomáhá prirodní kosmetika bez chemi, moc je nezehlit a zacala jsem brát doplnek na výzivu vlasu a nehtu a je to pekelne znát. Rostou rychleji a netrepíse.

Odpověď
Maruna | 29.11.2017 20:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
A co je to za vitaminy? dívala jsem se na internetu, ale je toho tolik...ze proste nevím, které koupit.

Odpověď
Ladka | 1.12.2017 12:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vlasová kosmetika
Jmenují se Forcapil :-) opravdu zabírají

Odpověď
Maruna | 1.12.2017 13:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: vlasová kosmetika
Dívám se i na jeho recenze a asi je opravdu dobry, vsichni si ho chválí. Dekuji! Jdu si forcapil objednat primo z jejich webu.

Odpověď
vlasta | 20.5.2018 14:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
používáte prosím někdo olej na vlasy? na konečky hlavně..poslední dobou je mam hrozně oslabená a lámou se mi

Odpověď
verik | 30.5.2018 10:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
jj já používám tenhle a jsem spokojena, nejlepší je si ho dát pořádně na noc a nechat působit a ráno umyt. https://www.notino.cz/vianek/nutritious-regeneracni-olej-na-vlasy-s-vyzivujicim-ucinkem/

Odpověď
Anet | 4.12.2019 12:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
Podle mě jsou lepší na vlasy masky než olejíčky, ty mi přijdou, že vysušují, jak pokožku tak i vlasy, já jsem vždycky po olejích na vlasy měla lupy.

Odpověď
Ivana | 11.10.2018 19:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
Mohla bych se zeptat jestli tu nemáte zkušenost s prodlouženými vlasy ? V listopadu jdu na prodloužení ale teď mě tak napadlo jestli je potřeba používat i nějakou speciální kosmetiku .. budu ráda i za doporučení kde si vlasy koupit.

Odpověď
míša | 12.10.2018 16:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
ahoj, já si kupuju tenhle https://www.notino.cz/loreal-professionnel/mythic-oil-vyzivujici-kondicioner-pro-vsechny-typy-vlasu/ a vlásky jsou v pohodě, vyživené, krásně jdou potom rozčesat.

Odpověď
Simona | 12.11.2018 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
Já jsem si vybrala na www.clip-vlasy-levne.cz a s kvalitou jsem moc psokojená. Záleží jaký si vybereš materiál.

Odpověď
Ivana | 17.12.2018 16:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vlasová kosmetika
Děkuju moc za radu, nakonec jsem si od nich vybrala ty přírodní tak jsem zvědavá jak s nimi budu vypadat. Vždycky jsem nosila mikádo a nějak jsem zatoužila po dlouhých vlasech, akorát musím najít ještě někoho kdo mi je nasaadí. Nevíš jak se tady ta služba tak cenově pohybuje ?

Odpověď
Jarka | 8.1.2019 17:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
Můžete mi doporučit masku na vlasy nejlépe na olejové bázi ? Potřebovala bych vlasy pořádně vyživit a četla jsem, že přípravky na olejové bázi jsou nejlepší

Odpověď
Marika | 18.1.2019 21:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
Já ti můžu dát tip na masku co používám já, kde je arganový olej, jinak masek kde jsou součástí oleje je víc :) www.notino.cz/argan-oil/hydrating-nourishing-cleansing-vyzivujici-maska-na-vlasy-s-arganovym-olejem/

Odpověď
Jarka | 23.1.2019 21:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vlasová kosmetika
Díky za tip, už jsem se koukala na notino a objednala jsem si toho na zkoušku víc :)

Odpověď
Simča | 11.2.2019 17:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
To já si kupuju ty nové masky od garnieru a s těma jsem teda spokojená. Mám po nich fakt hezké a hebké vlasy.

Odpověď
Nina | 21.2.2019 17:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
Baby, neznáte tady tu značku ? www.notino.cz/lee-stafford/coco-loco-maska-na-vlasy-s-kokosovym-olejem Hrozně mě láká ta kokosová vůně .

Odpověď
Lenka D | 18.3.2019 15:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
prosim mate nekdo doporuceni na nejakou bio kvalitni vlasovou kosmetiku? co jsem si koupila v drogerii tak se mi udelala trosku vyrazka a tak chci zkusit opravdu neco bez parabenu a chemie. Diky

Odpověď
Misa | 19.3.2019 15:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
Tak jestli mas opravdu nejakou citlivou pokozku tak bio produkty na to budou uplne nejlepsi :-)

Odpověď
Anežka | 22.3.2019 19:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vlasová kosmetika
už nějakou dobu používám tady ten bio šampon a oproti těm klasickým z drogérie je opravdu velký rozdíl, hlavně v tom, jak vlasy po umytí vypadají ;) www.notino.cz/sea-of-spa/bio-mud-sampon-s-cernym-bahnem

Odpověď
Lenka D | 25.3.2019 13:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vlasová kosmetika
Miso mate nejake doporuceni? :) Na nejaky bio obchod s temito produkty? Anezko dekuji mrknu :)

Odpověď
Misa | 26.3.2019 13:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: vlasová kosmetika
Anezko nejlepsi co jsem vyzkousela a eshop tak jsem koukala a je skvely www.milujubio.cz

Odpověď
Lenka D | 27.3.2019 15:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: vlasová kosmetika
To asi melo byt na me :-) dekuji mrknu tedy i na to milujubio a snad neco vyberu.

Odpověď
Iris | 4.12.2019 10:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vlasová kosmetika
Je poznat nějaký rozdíl když se vlasy umyjí bio šamponem nebo klasickým šamponem ? To by mě docela zajímalo :)

Odpověď
Jana | 18.2.2021 13:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: vlasová kosmetika
Potřebovala bych se zeptat, jaký je rozdíl v barvách na vlasy? mám ve vlasech už opravdu hodně šedin, takž bych si potřebovala začít barvit hlavu. Nikdy jsem barvu do vlasů nepoužívala, takže se tu proto ptám

Odpověď
Lucie | 22.2.2021 14:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: vlasová kosmetika
Místo barvení můžete také vyzkoušet tonikum do vlasů, které jim při pravidelném používání vrátí jejich přírodní barvu. Mám s tonikem osobní zkušenost a byla jsem z toho opravdu překvapená, když jsem najednou měla jednobarevné vlasy bez šedin.

Odpověď
Jana | 23.2.2021 17:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: vlasová kosmetika
Za jak dlouho jste měla jednobarevné vlasy bez šedin? a co to tak zhruba stojí?

Odpověď
Lucie | 25.2.2021 11:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: vlasová kosmetika
Jendo balení, můžete koupit za 1090 Kč, objednávám si přírodní tonikum do vlasů z internetového obchodu https://www.gr7.cz/ Když jsem ho začala používat, tak se mi barva šedin měnila do žluté, pak blonďaté a nakonec do přírodní barvy vlasů.

Odpověď
Vanda | 12.1.2023 21:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vlasová kosmetika
Já se přiznám, že se v péči o vlasy teprve hledám. Nikdy jsem vlasy moc neřešila a podle toho taky vypadaly. Akorát jsem si nechala 2x do roka ostříhat konečky. teď jsem ale změnila kadeřnici a ta mi doporučila čištění vlasů metodou Malibu C, šetrné vlasové přípravky a taky mi řekla, že je potřeba o vlasy pečovat jinak v létě a jinak v zimě, což dává smysl. Hned jsem si proto hledala nějaké informace a našla jsem si pěkný článek Jak se správně starat o vlasy v zimě na https://www.okwu.cz/ , tak tím se teď řídím. Letní péči budu řešit až na jaře, na to je ještě dost času.

Odpověď
Verča | 3.5.2022 02:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vlasová kosmetika
I kvalitní vlasová kosmetika se dá koupit za dobrou cenu, pokud člověk ví alespoň trochu kde se podívat. Já jsem dostala doporučení od kamarádky na obchod https://www.vlasovakosmetikapro.cz/28-vyprodej , kde mají levnou kvalitní vlasovou kosmetiku. Co sem to porovnávala s konkurencí, tak jsem to levněji nikdy nenašla.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné