Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Podzim a nachlazení

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  AQYUF   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Podzim a nachlazení - diskuze na toto téma
Maminy, tak je to tady. Podzim. A já jsem už po několikáté nemocná. Žádné drama, ale prostě ta rýma, to je šílený. A když se k tomu přidají dutiny, tak teda žádná pohoda. Je něco, co by mi zvýšilo imunitu a pomohlo proti opakovaným problémům?


Marcela | 29.10.2021 21:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podzim a nachlazení
Já si na nachlazení vařím už několik let prostě obyčejný bylinkový čaj. Čaj a šátek kolem těla, to je něco, co je u nás zaručená klasika. Děti neprotestují že občas neudělám oběd a vše je v pořádku. Manžílek chodí do práce a vydělává penízky.. tak si mohu dovolit čas od času neuvařit, ale netěší mě to samozřejmě.

Odpověď
Ema Rychlá | 30.10.2021 22:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podzim a nachlazení
Tak to já musím v kuchyni strávit denně alespoň 1,5 hodiny. A že bychom si někdy skočili na jídlo do restaurace? To u nás opravdu nehrozí.I když.. pravdou je, že teď by se nám to možná i s tou cenou plynu vyplatilo. To je hrozné jaká je situace na trzích. Vůbec se mi nelíbí, že se něco takového stalo. Jak hluboce to zasáhlo vás?

Odpověď
Emula87 | 30.10.2021 22:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Podzim a nachlazení
No nás to samozřejmě dostihlo také. Tento měsíc ještě nějak pokryjeme, ale nevím, co budeme dělat třeba v prosinci. Vánoce budou letos ve znamení nedoplatků za plyn. Hrozná doba. A to jsme si chtěli kupovat z www.zgastro.cz/3-titanove-nadobi nové titanové nádobí. Na to můžeme zapomenout alespoň do konce prázdnin.. achjo, to bude hrozně náročná zima a jaro. Snad ten covid nepřijde.

Odpověď
Mirečka | 30.10.2021 22:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podzim a nachlazení
To vám závidím, paní. My nemáme vůbec peníze navíc. Žijeme jak se říká od výplaty k výplatě. Není to vůbec jednoduchý život. Člověk je neustále ve stresu a stále někam pospíchá. Největší strašák pak je pokuta za překročení rychlosti. Ale ono to ani jinak nejde. Nečekaný výdaj 1000 Kč by nás dostal do dluhů.

Odpověď
Klárka | 30.10.2021 22:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Podzim a nachlazení
To je hrozné, že jste v takové situaci. A co, milá Mirečko, vlastně děláte za práci? Já jsem docela dobře finančně zajištěna, a tak bych vám nějak mohla pomoct. Pokud umíte dobře vařit, tak byste mi třeba mohla dělat hospodyni. Bydlíte v okolí Prahy? Sháním do vily pomoc na večeře přes týden. Je to pro vás dobré?

Odpověď
Klára | 16.11.2021 14:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podzim a nachlazení
Ahoj holky, to je teda hrozný. Držím palce, aby vše dopadlo dobře :) Jinak na ten podzim... a jako na to posílení imunity. To doporučuju koupit tento doplněk stravy https://www.houbicky.eu/hliva-ustricna-pleurotus-ostreatus-120kapsli/. Není drahý a ten účinek je fakt super. Já ho beru a jsem fit, naštěstí.

Odpověď
Lada | 2.12.2021 12:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podzim a nachlazení
Hele, v tomto období je prostě potřeba tu imunitu fakt nastartovat a extrémně posílit :) Proto doporučuju tento doplněk stravy https://www.senzamedical.cz/profivit-revit-nattokinaza-kurkumin-90-kapsli/. Za mě topovka.

Odpověď
Kajka | 13.12.2021 21:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podzim a nachlazení
Jo, to je pravda. Imunitu je opravdu třeba hodně posilovat. Já jsem si koupila tento balíček https://www.bio-kult.cz/produkt/imunita. Jsou tam skvělý produkty, účínný. Za mě můžu jen doporučit.

Odpověď
Dana | 29.1.2022 13:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Podzim a nachlazení
Supr, díky moc. Už jsem se na bio kult koukala. Ale oni tam toho mají fakt hodně. Jaké ty vitamíny přesně užíváš?

Odpověď
Ewa | 31.12.2021 10:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Podzim a nachlazení
Já teda od podzimu veru tento vitamín C https://www.senzamedical.cz/senza-vitamin-c-250ml-lipozomalni-vitamin-c/ a musím říct, že se cítím perfektně :) Fakt odporučuju. Na imunitu je to pecka :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné