Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Nové legíny na léto

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  wKeRD   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Nové legíny na léto - diskuze na toto téma
Ahoj, nevíte někdo kde bych sehnala kvalitní a cenově přijatelné legíny na léto? :) Můžou být i s nějakým potiskem. :)


Eliškova98 | 31.5.2017 22:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové legíny na léto
Ahoj, doporučuji stránku nejleginy.cz . Tam je velký výběr od letních legín, až právě těch s potiskem. :)

Odpověď
Petruska44 | 31.5.2017 22:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nové legíny na léto
Děkuji za tip, už jsem se tam dívala a výběr tam mají opravdu velký. Máte nějakou osobní zkušenost s nákup legínů přes internet? :) Nechci totiž kupovat zajíce v pytli. (Jistě mě chápete. :D )

Odpověď
Eliškova98 | 31.5.2017 23:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nové legíny na léto
Já vás chápu, kolegyně si odtamtud snad dvoje koupila. Ale nikdy si nestěžovala. Pořád je zatím nosí! ;)

Odpověď
Petruska44 | 31.5.2017 23:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Nové legíny na léto
Když se tak na tu stránku dívám, začínají se mi různé druhy líbit, například Ty luxusní legíny melody. :) Asi do nich opravdu půjdu. :)

Odpověď
Paulína5 | 23.6.2017 20:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Nové legíny na léto
Ahoj , prosím vás nevíte někdo kde bych mohla koupit legíny i ve velikosti xxl? Mám trošku robustnější postavu , tak bych potřebovala větší číslo...Děkuji :)

Odpověď
Katarína36 | 23.6.2017 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Nové legíny na léto
Ahoj Pauli, určitě! Tady máš stránku legin s kterými mám zkušenost a jsou opravdu variabilní i ve velikostech ! :) www.supermamina.cz/diskuse/?id=4553 . Tak vybírej , co se ti bude líbit. :)

Odpověď
Katarína36 | 23.6.2017 20:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nové legíny na léto
Jeejda promiň, tady je ten správny odkaz: www.nejleginy.cz/ . :)

Odpověď
Paulína5 | 28.6.2017 23:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nové legíny na léto
Ahoj Kataríno, děkuji za tip , už jsem si objednala takže čekám a zároveň se moc těším :)

Odpověď
Katarína36 | 29.6.2017 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nové legíny na léto
Ahoj Paulíno, jasně, pak mi napiš jak si s nákupem spokojená. :)

Odpověď
Tereza | 30.6.2017 16:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nové legíny na léto
Koukala jsem se na tu vaši stránku a chci se zeptat, jestli tam mají i někdy slevy, třeba 50%??

Odpověď
Makina | 14.9.2017 19:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové legíny na léto
Skrze jakékoliv oblečení doporučuji navštívit Freeport:-)

Odpověď
Makča | 17.9.2017 23:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nové legíny na léto
Ten freeport je co?

Odpověď
Denča | 8.3.2018 18:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové legíny na léto
Pokud chceš legíny spíš na sport než společenské, tak velký výběr mají ve Sportisimu - https://www.letakomat.cz/sportisimo/

Odpověď
Pavla41 | 9.3.2019 17:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové legíny na léto
Legíny jak pro děti, tak i pro dospělé mívají v Pepco - https://www.letakomat.cz/pepco/aktualni-letak-od-ctvrtka-07-03-2019-1/?page=2

Odpověď
Nora | 5.11.2019 06:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové legíny na léto
Ahoj, já se snažím co nejvíc věcí kupovat na internetu, protože to je pro mě nejpohodlnější. Kamarádka mi poradila web https://slevovykupon.net/ , kde je celá řada zajímavých slevových kupónů do různých obchodů, takže já se snažím pro nákup vybírat e-shopy, kde se dá slevový kupón uplatnit. Mají tam i e-shopy s oblečením, kde by sis nějaké pěkné legíny určitě vybrala.

Odpověď
Misa.Po | 6.11.2019 10:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nové legíny na léto
Já teda používám legíny pouze na sport. Chodit v nich na veřejnosti mi prostě není příjemné. Sport si bez nich už nedokážu představit. Je to hrozně příjemné a vlastně na sobě nic necítíte. Používám teď nejvíce tyhle https://www.sportinator.cz/cs/lg-sp000480-damske-tricko a jsem s nimi hrozně spokojená. U mě je důležitý, že mi svaly zůstanou v teple a předcházím tím zranění.

Odpověď
Ivana | 13.7.2020 00:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové legíny na léto
Zdravím, znám jednu super stránku, kde bys mohla najít nějaké ty slevy třeba na legíny nebo i jiné kusy oblečení :-) Mrkni se třeba na kuponozdroj.cz . Tuhle stránku mi doporučila známá a prakticky nakupuji, co se internetu týče, už jen za pomocí této stránky... Je to opravdu suprové a užitečné!

Odpověď
Mirka | 16.6.2021 20:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové legíny na léto
Mně se třeba legíny líbí, ale vzhledem k postavě si je nemůžu dovolit, takže teď sháním nějaké pohodlné džíny, protože jsem nějaké to kilčo nabrala.

Odpověď
Laura | 23.6.2021 15:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nové legíny na léto
Tak ono je fajn je mít pro jistotu v šatníku, ale ne ke všemu se hodí. Nevím co se to rozmohlo, že je nosí všichni ke všemu. Ty máš aspoň soudnoust. Jinak moc hezké džíny dělá americká značka KanCan.

Odpověď
Mirka | 29.6.2021 09:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nové legíny na léto
Děkuju, kde je prodávají ?

Odpověď
Laura | 29.6.2021 09:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Nové legíny na léto
Objednávala jsem si je tady odsud :) https://www.fashionavenue.cz/znacka/kancan/

Odpověď
Magda H | 5.10.2021 17:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nové legíny na léto
Než se nám narodil nás prvorozený Péťa, tak jsem celou dobu nosila ty stejné těhotenské legíny z https://extraleginy.cz/278-tehotenske-leginy . Krásně se obtahují, padnou a neškrtí. Tepláky moc ráda nemám, navíc pro mě nebyly moc vhodné. Na tyhle ale nedám dopustit. Pokud jste letní těhulka jako já, určitě je vyzkoušejte, myslím, že budete spokojená. Jiná alternativa mě ani nenapadá.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné