Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Menstruační kalhotky

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  oYDVZ   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Menstruační kalhotky - diskuze na toto téma
Ahoj holky, ráda bych vyzkoušela menstruační kalhotky, ale budu ráda, když by jste mi daly nějaké tipy a vaše postřehy, na co si dát při výběru pozor a popřípadě jestli by jste mi doporučily i značku ?


Denisa | 25.11.2021 11:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Menstruační kalhotky
Za sebe můžu jedině doporučit. Mám kalhotky od značky Modibodi a materiál je příjemný a krásně sedí. Co se týče velikosti, tak vybírej tak, aby ti nebyly volné, ale akorát, aby se nestalo, že protečeš. Pokud z toho máš ze začátku obavy, tak doporučuju třeba kombinovat s menstruačním kalíškem :) https://www.maluna.cz/stredni-velikosti/lunette-model-1/

Odpověď
Míša | 19.12.2021 18:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Menstruační kalhotky
To já bych šla asi rovnou do těch kalhotek ať zjistím, jak mi budou vyhovovat. Momentálně vybírám jaké si koupim. Akorát teda kolikatery tak potřebuju ?

Odpověď
Denisa | 26.12.2021 17:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Menstruační kalhotky
Je potřeba si to pořádně projít, protože každé kalhotky jsou na jinou sílu menstruace a musíš to vybírat podle toho, jakou ty osobně menstruaci máš. Na první dny, kdy je menstruace nejsilnější jsou potřeba určitě kalhotky troje ...

Odpověď
Alena | 1.2.2022 15:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Menstruační kalhotky
Taky mám menstruační kalhotky z maluny a jsem velmi spokojená. Kvalita materiálu je znát a co se týče kusů co potřebuješ, tak já na ty první tři dny potřebuju troje kalhotky s vysokou absorpcí a na ty zbývající slabé dny 1-2 :)

Odpověď
Kristýna | 3.2.2022 22:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Menstruační kalhotky
Přemýšlím jestli jít do těch kalhotek nebo do kalíšku ? Je tu někdo, kdo vyzkoušel obojí a může mi tak poradit co jste zhodnotily jako lepší variantu ?

Odpověď
Alena | 7.2.2022 16:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Menstruační kalhotky
Tak tím, že hodně sportuju, tak jsem jsou pro mě mnohem lepší kalhotky. Moc si nedovedu představit, kdybych měla sportovat s kalíškem, ale třeba to taky jde.

Odpověď
Mája | 3.3.2022 23:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Menstruační kalhotky
Já teda sportuju i s kalíškem .. úplně v pohodě :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné