Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Svatba

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  KfDan   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Svatba - diskuze na toto téma
Máte někdo zkušenost s obchodem svatbomilka.cz? Moc se mi líbí jejich nabídka tak by mě zajímalo jestli máte někdo zkušenost. Děkuju moc :-)


Verča | 1.12.2021 02:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Měli jsem od nich jak svatební oznámení tak i další věci a doporučuji všemi deseti, byli jsme moc spokojení ;)

Odpověď
Nikola | 14.12.2021 23:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Já s nima mám taky dobrou zkušenost ;)

Odpověď
Saša | 22.12.2021 22:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svatba
Tak super, moc děkuju za odpovědi :-)

Odpověď
Nikola | 23.12.2021 13:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svatba
Za málo, hlavně abyste byli spokojení

Odpověď
Dita | 30.1.2022 21:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Od Svatbomilky jsme měli všechny tiskoviny :))

Odpověď
Fifisss | 31.1.2022 00:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Ahoj holky. Mám takový dotaz. Pomalu začínáme s přítelem plánovat svatbu, tak přemýšlím nad tím, co všechno bude potřeba zařídit. No a kamarádka mi dala tip ať se s některými věcmi obrátím na nějaký svatební salón. Tak jsem začala hledat a narazila jsem na tento: https://www.pujcovna-renata.cz/svatebni-salon/ Nemá s ním některá z vás náhodou zkušenost? Díky mockrát!

Odpověď
Nina | 31.1.2022 22:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Měl jste od nich někdo ty dřevěný cedulky?

Odpověď
Dita | 10.2.2022 23:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svatba
My měli právě svatbu v takovým selským stylu takže jsme měli všechno dřevěný, dokonce i oznámení :))

Odpověď
Nina | 15.2.2022 23:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svatba
To muselo být krásný, to by se mi právě líbilo :-) tak super, už máme vybráno, moc díky :-)

Odpověď
Dita | 17.2.2022 23:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Svatba
Není vůbec zač, tak ať se vám to vydaří ;))

Odpověď
Adri | 2.2.2022 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Jaké jste vybrali snubní prsteny?

Odpověď
Marika | 3.2.2022 21:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svatba
Taky bych ocenila rady a tipy ohledně výběru snubáků :)

Odpověď
Adri | 3.2.2022 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
My máme prstýnky od https://www.helvetia-hodinky.cz/ byli moc ochotní a ve všem nám vyšli vstříc.

Odpověď
Marika | 3.2.2022 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svatba
Skvělý, a z čeho máte prstýnky?

Odpověď
Adri | 3.2.2022 22:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svatba
Ze žlutého zlata, manžel má hladký a já s kamínkama :)

Odpověď
Marika | 3.2.2022 22:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Svatba
Moc díky za ochotu, mají hezký výběr, my asi vybereme bílé zlato

Odpověď
Danina22 | 21.2.2022 23:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Se Svatbomilkou mám taky moc dobrou zkušenost ;)

Odpověď
Hanik | 22.2.2022 23:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
A navrhoval jste si oznámení někdo sám?

Odpověď
Danina22 | 23.2.2022 21:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svatba
Já jsem ho tvořila v tom jejich editoru a myslím že se moc povedlo :)

Odpověď
Hanik | 24.2.2022 22:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svatba
Koukám na to a vypadá to jednoduše, jdu to zkusit, díky za odpověď :-)

Odpověď
Danina22 | 26.2.2022 23:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Svatba
Vůbec nemáš za co :)

Odpověď
Naďa | 28.2.2022 23:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Od svatbomilky máme krásný fotoobraz ze svatební fotky :)

Odpověď
Hela | 23.3.2022 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Zdravím všechny, poradíte - nemáte zkušenost nebo neplánujete někdo svatbu u moře? Na koho se obrátit, aby nám svatbu zařídil?

Odpověď
Jarka | 24.3.2022 20:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svatba
Jestli můžu doporučit - sestra se loni brala teď už s manželem na Santorini a byla to nádhera. Vše jim zařizoval Yachtwedding, měli od nich kompletní servis, sami si vyřídili jen pár papírů.

Odpověď
Zuzana | 26.3.2022 23:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Na yachtwedding.cz jsem taky na internetu narazila, jsou teda spolehlivý? Dívala jsem se, že nabízí hodně destinací, i exotiku. Navíc jsem četla i na jiných diskuzích dobré reference.

Odpověď
Jarka | 28.3.2022 23:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svatba
Jo, spolehlivý jsou - sestra říkala, že prodají stovky svateb ročně a jsou to fakt profíci, kteří se kompletně o všechno postarají.

Odpověď
Veronika | 29.3.2022 22:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svatba
Holky, taky mě to zajímá - vložíte mi prosím odkaz na jejich stránky :)

Odpověď
Jarka | 30.3.2022 22:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Svatba
Tady najdete veškeré informace a přehled destinací, kde svatby, ale i svatební cesty zařizují https://www.yachtwedding.cz/

Odpověď
Valounek | 25.4.2022 11:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Máme s nima dobrou zkoušenost. Měli jsme takovou volnější svatbu. Takže nám vyšli vstříc a hodně věcí s námi konzultovali. Moc ochotná a milá paní, která dovedla poradit. Doporučila mi třeba tenisky na platformě od https://www.ccc.eu/cz/tenisky-na-platforme které se mi perfektně hodily k šatům. :) Prostě taková steam punková princezna, přesně podle mého gusta. :) Takže bych se z nich určite němal strach. :)

Odpověď
Ilona | 25.6.2022 19:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Co se hodí dát jako svatební dar když ti co se mají brát nemají žádný seznam toho, co by chtěli či potřebovali?

Odpověď
Daninka | 23.8.2022 21:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svatba
Podívej se na svatbomilka.cz mají tam originální věci, my tam nechali dělat krásný svatební blahopřání a vybrali jsme tam k tomu ještě svatební fotoalbum :-)

Odpověď
Ilona | 25.8.2022 22:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svatba
To je suprovej tip, moc děkuju. Už jsem objednala to přáníčko dřevěný to je parádní :)

Odpověď
Anita | 28.8.2022 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svatba
Jé to přání je suprový, nechtěla jsem jim už ani žádný dávat protože ty předčistěný na papír mi přijdou takový o ničem a tohle je parádní to se mi fakt líbí :-)

Odpověď
Daninka | 29.8.2022 23:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Svatba
Jsem ráda, že se vám to líbí. Já docela dlouho hledala a tohle mi přišlo fakt super a originální :-)

Odpověď
vivvi | 30.8.2022 23:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svatba
Mně přijde super to fotoalbum, protože je to něco co se jim bude hodit a bude to pro ně opravdu památka napořád :)

Odpověď
Alli | 30.9.2022 21:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
A dávali jste něco rodičům jako díky za podporu? Mně se líbí to poděkování rodičům co mají na Svatbomilce tak nad tím začínám docela uvažovat, že bych tam něco nechala napsat. Nebo jestli jim jenom poděkovat napřímo…

Odpověď
Denisa | 9.10.2022 22:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svatba
Myslíš to srdíčko? To je moc hezký a vymyslet tam nějaký osobní poděkování a budou mít zároveň i památku to mi přijde hezký :-)

Odpověď
Sarah | 10.11.2022 21:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Svatba
My jsme davali svatebcanum dar na pamatku ctyrlistek, ktery si sam vypestujes. Prijde mi to mily. A taky aby i ostatni meli stesti, kdyz my jsme ho uz nasli :-)

Odpověď
Lena K. | 14.11.2022 11:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Svatba
Jééé, to je taky super nápad. My jsme pak dávali až fotky ze svatby s poděkování...jekože zpětně. Ale čtyřlístky by byly super dát teď kolegyním na Vánoce. Odkud je máš? :))

Odpověď
Sarah | 18.11.2022 19:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Svatba
nakoupila jsem je na www.darkoviny.cz, maji i spoustu dalsich drobnosti pro radost

Odpověď
Lena K. | 19.11.2022 21:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Svatba
Jé díky za tip, tam určitě vyberu. Mají tam toho fakt hodně, to jsem nečekala :)))

Odpověď
Hanka | 2.11.2022 11:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Ahoj, já od nich pár dekoračních věcí na svatbu koupila a byla jsem moc spokojená s kvalitou i rychlostí dodání. Za mě je asi nejdůležitější (kromě výběru šatů a místa konání) svatební fotograf, my měli https://michalsviga.cz/svatebni-foto/ a byl super, krásné fotky a pohodář, byli jsme moc spokojeni. Jinak spoustu dekoračních věcí jsem brala i z druhé ruky, což vychází na úplně jiné peníze a vesměs je to top stav, přece jen je to použité jeden den :)

Odpověď
Táňa | 29.4.2023 15:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Holky, chtěla bych se na něco zeptat. Nemáte tip, kde sehnat nějaké pěkné a hlavně originální zásnubní prsteny? Dívala jsem se po pár obchodech, ale některé teda vypadaly dost pochybně. Asi nejsolidněji zatím vypadá tento - https://www.beny.cz/sperky/damske-sperky/vlastnosti-zasnubnitypprstenu/ Co si o tom myslíte? Nenakupovala tam už některá z vás? Jaké máte případně zkušenosti? Budu ráda za jakoukoliv odpověď nebo doporučení, díky. :)

Odpověď
Tamara | 30.12.2023 19:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Svatba
Tak to mě příští rok čeká druhá svatba. Doufám, že moje druhé manželství bude úspěšnější, než to první. To první bohužel skončilo dost nehezkým rozvodem. Nebylo to pro mě tehdy vůbec jednoduché. Jediné štěstí pro mě bylo, že jsem tehdy měla na své straně velice dobrého rozovodvého právníka, konkrétně tohoto - https://www.cikr.cz/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné