Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf, zítra Valérie
Vyhledávání

Diskuse - Bolavé bradavky

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  DZLYF   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Bolavé bradavky - diskuze na toto téma
Dobrý den, ráda bych poprosila o rady, co s poraněnými, popraskanými bradavkami po kojení? prosím spěchá, děkuji


Lind | 29.11.2015 16:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bolavé bradavky
Zdravím.Můžete vyzkoušet Motherlove krémový balzám 30 ml, je za cca 280 Kč.přípravek je bio bylinný a slouží právě na rozpraskané, bolavé bradavky.

Odpověď
Lind | 29.11.2015 16:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bolavé bradavky
Tady je jejich e-shop: www.mamadiva.cz/prirodni/

Odpověď
Monča | 24.12.2015 23:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bolavé bradavky
Moc doporučuju, taky používám. Používám z této řady i krém na strie a ten je taky super =)

Odpověď
Klárka | 31.1.2016 11:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bolavé bradavky
Ahojky taky používám ten MOTHERLOVE, konkrétně www.mamadiva.cz/kremovy-balzam-na-bradavky-30-ml--nipple-cream/ je skvělý, výborně pomáhá =)

Odpověď
Evča | 14.1.2016 22:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bolavé bradavky
Dobrý den, jámám zase dobré zkušenosti s doplňkem feminella hereditum. Mívala jsem při kojení bolesti a rozpraskané bradavky, tak mi gynekoložka doporučila tento přípravek. www.feminella-hereditum.cz/

Odpověď
Marie H. | 21.1.2016 19:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bolavé bradavky
Feminela hereditum mě příjemně překvapil. Na začátku byokojení pro mě skoro utrpní, ale po užívání tohooto přípravku problémy odezněly. Kojím již skoro rok.

Odpověď
Amálie | 22.1.2016 16:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bolavé bradavky
taky jsem byla moc pěkně překvapená a potěšená... sama jsem si ho vyhledala na internetu a řekla si, že d toho půjdu :-)

Odpověď
Bea | 26.1.2016 11:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bolavé bradavky
Jo, feminella hereditum je dobrej přípravek. já ho znám od své aktační poradkyně. brala jsem ho hne po porodu a žádná bolest mě netrápila.

Odpověď
Emma | 14.2.2016 10:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bolavé bradavky
Co mam delat kdyz me boli bradavky vzdy po kojeni? Je nejaka masticka nato?

Odpověď
Jana | 27.2.2016 19:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bolavé bradavky
Ano urcite je, zeptej se nato v lekarne

Odpověď
Marta | 22.3.2016 10:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bolavé bradavky
myslim,ze to muze byt i ze spatne techniky kojeni.. :) jinak podivejte se na internetu nebo se rovnou v lekarne pozeptejte po feminelle hereditum. :) jeste jsem slysela ze kdyz treba na ruznych prasklinkach na dvorcich atd nechate zaschnout aterske mleko melo by to taky pomoct, materske mleko obsahuje latky, ktere by takoveto problemy mely resit :)

Odpověď
Lenka | 29.3.2016 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bolavé bradavky
ahoj, chci se zeptat co na bolesti prsu? nematé nějáké rady? předem díky

Odpověď
Markét | 29.3.2016 22:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bolavé bradavky
Ahoj, četla si na feminella-hereditum.cz že by to mělo být prospěšné jak pro tebe tak pro dítě, ale osobní zkušenost nemám

Odpověď
Kamila | 17.5.2016 15:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bolavé bradavky
podle toho jakymi bolesti trpis, muze to byt zanet a nebo treba ztvrdlinka. ale rozhodne se podivej na stranku feminelly a nebo na facebookove stranky

Odpověď
kocka | 24.5.2016 13:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bolavé bradavky
Jojo ja jsem se na tech jejich facebookovych strankach taky dozvedela docela dost. :) i na strankach maji dobre info o kojeni a hlavne o zanetu nejake rady

Odpověď
Viky | 14.11.2018 20:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bolavé bradavky
Holky, co na opravdu bolavé bradavky při kojení. Prcek je strašný žrout a mám je fakt zničený.

Odpověď
Lenka | 16.11.2018 19:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bolavé bradavky
Ahoj, já používala tohle máslo www.notino.cz/palmers/pregnancy-vyzivne-maslo-na-bradavky-pro-kojici-zeny/ Má úžasné hojivé účinky. Stačí namazat trochu.

Odpověď
Anita | 23.11.2018 21:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bolavé bradavky
Taky ho kupuju, je fajn. Mají ho tam za dobré peníze.

Odpověď
Martina | 17.2.2019 13:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Bolavé bradavky
Ahoj holky, celou dobu jsem si kupovala vitamíny jako doplňky stravy, teď se s přítelem chystáme na miminko, a tak by mne zajímalo, jestli jsou nějaké speciální v období plánování těhotenství a případě i v průběhu?

Odpověď
Kamila | 18.2.2019 10:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Bolavé bradavky
Určitě je potřeba se při snažení trochu o své tělo starat, já jsem například přestala kouřit, pít alkohol, a navštívila lékařku, která mi poradila, že velice vhodný je doplněk stravy Ogestan, a říkala, že v těhotenství se nedoporučuje používání běžných multivitaminových přípravků.

Odpověď
Martina | 19.2.2019 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Bolavé bradavky
Takže ten Ogestan je pak vhodný i během těhotenství? Kde jste ho koupila?

Odpověď
Kamila | 20.2.2019 10:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Bolavé bradavky
Ne jenom před a během těhotenství, ale i při kojení. Koupila jsem ho přímo na https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/

Odpověď
Ivča | 24.2.2022 22:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bolavé bradavky
Úplně to chápu, sama se s tímto také v současné době potýkám a je to opravdu hodně nepříjemné. Někdy se to dá vydržet, ale jindy je ta bolest opravdu strašná. Zkoušela jsem si o tom ale něco hledat a narazila jsem na tuto stránku www.kojenibezbolesti.cz/bolestive-bradavky/ Dívala jsem se, že tam mají i nějaké obklady, které by na to měly být určené, tak to asi vyzkouším.

Odpověď
Markéta | 5.7.2022 17:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bolavé bradavky
Já už mám konečně odkojeno a chtěla bych si nechat udělat nová prsa, protože po 3 dětech to opravdu není nic moc. Jaká je vaše zkušenost se zvětšováním dekoltu? Jde mi hlavně o to, jestli jste spokojené?

Odpověď
Iva | 6.7.2022 23:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bolavé bradavky
Moje zkušenost je dobrá a konečně jsem spokojená s tím, jak vypadám. Pokud se pro úpravu rozhodnete, tak doporučuji vybrat kliniku, kde používají kvalitní implantáty.

Odpověď
Markéta | 8.7.2022 10:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bolavé bradavky
A můžete mi poradit, podle čeho jste vybírala kliniku, kde mají kvalitní implantáty?

Odpověď
Iva | 11.7.2022 16:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Bolavé bradavky
Asi stejně jako vy teď jsem si předem zjišťovala informace o tom, kde si prsa nechat udělat a získala jsem spoustu referencí na https://www.perfectclinic.cz/plastika-zvetseni-prsou/ Používají implantáty, které jsou schválené pro použití i v USA, kde mají daleko přísnější podmínky.

Odpověď
Alex | 31.3.2023 21:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bolavé bradavky
Mě teda teď jak kojím bradavky hodně bolí, můžete poradit něco na zklidnění?

Odpověď
Káťa | 10.5.2023 18:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Bolavé bradavky
Holky, trpěla jste nějaká odřenými bradavkami? Co jste na to používaly, prosím? Díky moc.

Odpověď
Natálka | 17.5.2023 16:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Bolavé bradavky
Stačí kokosové mléko nebo tvaroh, ale já mazala i mastičkou, touhle https://www.mudrlife.cz/medela-purelan--lanolinova-mast-7g/, mazala jsem si s tím i rty, paty, no je to takový univerzální lék na všechno suché, odřené a bolavé, hezky hojí.

Odpověď
Káťa | 21.5.2023 15:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Bolavé bradavky
Super, děkuji moc, tak vyzkouším, snad to zabere, trpím jako kůň.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné