Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Oblečení na netu

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  PyQXu   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Oblečení na netu - diskuze na toto téma
Ahoj holky, kde nejraději na netu nakupujete olečení? Jakou značku preferujete? A co je pro vás při výběru nejdůležitější?


Blanka | 22.3.2022 08:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na netu
Ahoj, já co byla pandemie, tak jsem si zvykla nakupovat na netu. A nějak mě to nepustilo, do obchodu vůbec nechodím. Co se týká oblečení, tak to nejraději nakupuju na zoot. Jejich moda mi sedne nejvíc, hlavně jejich privátní značka. To oblečen je senzační. Doporučuju určite kouknout.

Odpověď
Romana | 13.6.2022 20:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na netu
Co můžu doporučit, tak je zoot. Nakoupila jsem tam fakt krásné kousky ve slevě holkám do školy a celkově moc pěkné oblečení na léto.

Odpověď
Andrea S. | 9.7.2022 10:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na netu
Nevím jestli znáte https://www.genesis-eshop.cz/, ale já tam nakupuji často, protože je to za super ceny. Teď mají navíc eko-výzvu a to je hodně zajímavé.

Odpověď
Míša J. | 18.7.2022 18:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na netu
Jaká eko výzva? To je o čem?

Odpověď
Andrea S. | 21.7.2022 18:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Oblečení na netu
Pošleš nepotřebné věci, které už nechceš a vyměníš za kredity.

Odpověď
Míša J. | 27.7.2022 19:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Oblečení na netu
Ale to zní hodně dobře. Jak to přesně probíhá?

Odpověď
Andrea S. | 28.7.2022 05:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Oblečení na netu
Nová služba Eko-výzva .Stačí se registrovat na eshopu, při objednávce zvolit, že mate zájem o eko-výzvu a již nepotřebné ale dobré kousky oblečení, bot, doplňků (i bytových doplňků a knih) zabalit a zanést do Penguin Boxu. Dostanete od nich eko-kredity, díky nimž můžete nakoupit jiné/nové kousky přímo u nich nebo v jejich eshopu.

Odpověď
Pavla | 28.8.2022 22:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na netu
Já teda radši vybírám naživo. Dokud si to nezkusím tak prostě nevím, navíc mě nakupování baví a kolikrát člověk z fotky prostě neví jak to na něm bude vypadat..

Odpověď
Naďa | 29.8.2022 23:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na netu
Přesně takhle to mám i já, pro mě je to taková forma relaxu :)

Odpověď
vivinka | 30.8.2022 22:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na netu
Naprostý souhlas, moc ráda chodím do https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech tam vždycky najdu nejlepší kousky :-)

Odpověď
Žaneta | 31.8.2022 15:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Oblečení na netu
Koukám že tam mají dinopark, nebyli jste tam? To by se našim dětem určitě líbilo :-)

Odpověď
vivinka | 13.9.2022 22:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Oblečení na netu
Jojo mají to tam moc hezky udělaný, naše dcera tam vždycky hrozně chce když jsme tam :-)

Odpověď
Žaneta | 16.9.2022 19:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Oblečení na netu
Díky, tak tam určitě zajdeme teď když už je škaredě a nedá se být dlouho venku.

Odpověď
Markéta | 21.9.2022 23:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na netu
Já v galerii Harfa byla nakupovat s jejich stylistkou a bylo to suprový, fakt doporučuju si zajednat termín :-)

Odpověď
Andy | 23.9.2022 15:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na netu
Ty jo to jsem ani nevěděla že jde, to asi někdy taky využiju :)

Odpověď
Katka | 30.12.2022 18:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na netu
Ráda nakupuji oblečení na různých internetových stránkách, ale nedávno jsem objevila https://www.jkklett.cz/damske-saty/, kde si kupuji šaty různých střihů a barev. Tento obchod mi přijde jako skvělá volba, protože zde stále nacházím kvalitní oblečení za velmi příznivé ceny a z příjemného materiálu. Stejně jako u všech e-shopů máte právo vrátit zboží do 14 dnů bez udání důvodu.

Odpověď
Roman | 31.12.2022 06:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na netu
Ahoj, chtěl bych se na něco zeptat. Nenašel by se tu mezi vámi někdo, kdo si přes internet kupoval pracovní oděv? Máte případně nějaký tip kde se dívat? Zkoušel jsem už projíždět pár eshopů a zatím nejsolidněji vypadá tento https://www.ardon.cz/c/309/pracovni-odevy Říkám si ale, jestli by nebylo lepší si něco takového prvně vyzkoušet. Co myslíte?

Odpověď
Nikola9 | 31.8.2023 00:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Oblečení na netu
Když nemusím tak přes internet oblečení nekupuju, většinou s tím nejsem spokojená. Když to jde tak si udělám chvíli čas a projdu si moje oblíbené nákupní centrum a spojím příjemné s užitečným :-)

Odpověď
Pajaka | 31.8.2023 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Oblečení na netu
A kam chodíš nejradši? Jsem teď krátce v Praze tak jestli můžete sdílet kam nejradši chodíte na nákupy, budu moc ráda :-)

Odpověď
Nikola9 | 1.9.2023 12:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Oblečení na netu
Super je to v https://galerieharfa.cz/ jsou tam dobrý obchody, jídlo a krásný posezení na terasách atd. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné