Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Režim po očkování

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  txjKY   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Režim po očkování - diskuze na toto téma
Ahoj Všude se píše, co by se po očkování nemělo dělat a je mi jasné, že s dítětem po injekci nepůjdu do nákupáku. Ale já bych potřebovala vědět, jestli je něco, co můžu udělat navíc. Třeba nějaká aromaterapie nebo vitamíny, jestli se neptám blbě... Tušíte někdo?


MarkétaBacová | 21.8.2017 18:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Režim po očkování
Když jsou děti po očkování, vždycky jsme celé odpo jen doma a max. si hrajeme, každopádně jsem na to opatrná, přece jen je to pro dětské tělo docela zásah a nerada bych, aby to odnesli nějakou reakcí... jinak s vitamíny žádnou zkušenost nemám, jediné co, tak dávám dětem sirup, je to přírodní a mám pocit, že tím nemůžu vůbec nic zkazit, má podporovat účinky vakcíny a mírnit reakce a je fakt, že žádný problém nikdy nemáme. https://www.prozdravi.cz/vakcinal-sirup-100-ml.html

Odpověď
ElisMetlová | 22.8.2017 15:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Režim po očkování
Ten nedávno kupovala ségra dceři a říkala, že super, můj syn má na očkování ještě chvilku čas, ale asi nám ho domů, až se to bude blížit, taky pořídím.

Odpověď
Karolína | 23.8.2017 10:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Režim po očkování
Souhlasím s tím klidem, když byla starší dcera po prvním očkování, bylo to něco šílenýho, jak byla mrzutá a ubrečená, ale je pravda, že když měla pak čas na odpočinek a zbytek dne proodpočívala v naprostém klidu doma, byla druhý den v pohodě, jinak sirup jsem tedy zatím nezkoušela, čtu o něm tady poprvé, ale už jsem koukala na net a docela o něm teď přemýšlím, syna čeká očkování za 2 měsíce, tak uvidíme, jak to bude zvládat…

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné