Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Jak trávíte volný čas v Praze?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  FtEXY   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Jak trávíte volný čas v Praze? - diskuze na toto téma
Jak trávíte volný čas v Praze?


Aneta | 11.9.2017 19:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak trávíte volný čas v Praze?
My chodíme na trampolínová park do freestylekolbenka.cz/index.php, je to paráda :-) a hodně dobré odreagování :-)

Odpověď
Daniel | 13.9.2017 12:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jak trávíte volný čas v Praze?
Tam chodím na vnitřní sjezdovku a to je teprve nějaká paráda, člověk si pořádně zajezdí víc než na klasické sjezdovce, protože jezdí jak dlouho chce a nezastaví ho konec kopce

Odpověď
René | 15.9.2017 12:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jak trávíte volný čas v Praze?
Také u jsem několikrát navštívil vnitřní sjezdovku a pokaždé jsem si to užil :-)

Odpověď
Tonda | 18.10.2017 20:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak trávíte volný čas v Praze?
Zdarec, rád byh někam vytáhl manželku o víkendu tady u nás v Praze,ale nevím kam.Chci aby jsme si to spolu pořádně užili.

Odpověď
Marie | 18.10.2017 20:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jak trávíte volný čas v Praze?
Ahoj, mě vzal manžel na Alchymistovu komnatu a byla jsem z toho nadšená.

Odpověď
Tonda | 18.10.2017 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jak trávíte volný čas v Praze?
A co to vůbec je a kolik to stojí?Rád bych o tom nějaké info.Jinak to zní zajímavě.

Odpověď
Marie | 18.10.2017 20:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jak trávíte volný čas v Praze?
Je to úniková hra plná hodinového dobrodružství.Více se o tom dozvíš na www.mindmaze.cz ,jinak to stojí pro páry 1200kč a platit můžeš i kartou.Určitě si to spolu užijete.

Odpověď
Tonda | 18.10.2017 20:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Jak trávíte volný čas v Praze?
Mrknu na to.

Odpověď
Ingrid | 18.10.2022 09:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak trávíte volný čas v Praze?
Volný čas s dětmi trávím tak, že chodíme na procházky. Bydlíme v okrajové části Prahy a máme to kousek do lesa, tak tam jsme nejradši. Když mám chvilku bez dětí, tak si ráda pouštím audioknihy. Snažím se i na mateřské nějak rozvíjet a obohacovat. Teď mám nachystanou audioknihu Proměna https://www.progresguru.cz/audioknihy/promena-chip-heath-dan-heath , jen jsem na ni ještě nenašla čas.

Odpověď
JitkaR | 25.8.2023 06:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak trávíte volný čas v Praze?
Já toho volného času moc nemám, ale když jo, tak si ráda zahraju automaty na https://gamescenter.cz/ . nejsem žádný gambler, ani nesázím velké peníze. Prostě to je takový můj útěk od reality do jiného světa, ve kterém nemusím myslet na to, co uvařím k obědu, jestli mají děti hotové úkoly, jestli není manžel naštvaný atd. :-) .

Odpověď
Kateřina | 19.12.2023 11:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak trávíte volný čas v Praze?
My jsme vloni v zimě založili spolek pro rodiče a děti u https://www.sidlofirmypraha5.cz/sluzby/zalozeni-spolku . Nejdřív jsme tam byly dvě maminky a postupně se přidávali další a další a teď už je nás 15 :-D . Myslela jsem si, že to bude jenom přes zimu, ale dělali jsme různé akce i přes léto. Pokaždé některá přišla s nápadem, co je potřeba udělat, střídáme se v organizaci a je to super :-) . Jsem ráda, že jsme se pro založení spolku rozhodli, protože jsme taková druhá rodina :-) .

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné