Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Elektrokolo

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  zhqJE   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Elektrokolo - diskuze na toto téma
Ahoj holky kupovala jste některá elektrokolo? na co se mám zaměřit při jeho koupi prosím?


Lenka | 14.9.2017 17:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Elektrokolo
Já jsem ho kupovala dva roky zpátky je velice důležité zaměřit se na výkon motoru a také na kapacitu baterie, které na kole jsou

Odpověď
Erik | 17.9.2017 14:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Elektrokolo
Hodně dobrá elektrokola prodávají v Praze v www.cyklospeciality.cz, jsou to odborníci na elektrokola :-)

Odpověď
Markéta | 19.9.2017 18:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Elektrokolo
Tak díky Prahu mám trochu z ruky, ale dívala jsem se, že mají pobočku i v Brně, tak se tam zajdu podívat

Odpověď
Lune | 5.2.2019 08:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Elektrokolo
To určitě není všechno. Musíš se zajímat obecně o pohon, dojezd a taky o komponenty jako u normálního kola. Dokonce to platí u elektrokola paradoxně možná ještě víc, protože, když si koupíš krám, tak to prostě nikam nevede. Podívej se třeba sem https://www.arecenze.cz/test-elektrokol/

Odpověď
Xenie | 27.9.2017 12:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Elektrokolo
Máte zkušenost s nějakým elektrokolem z bikegallery?

Odpověď
Renata | 10.5.2020 20:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Elektrokolo
Mám takový dotaz. Nemáte někdo doma horské elektrokolo? Ráda bych si nějaké elektrokolo letos pořídila a vzhledem k tomu, že na tom klasickém většinou jezdím hlavně v přírodě, tak jsem si říkala, že by pro mě horské elektrokolo asi bylo ideální. Co jsem se tak dívala, tak špatně nevypadají třeba ta, co mají tady https://www.bikero.cz/horska-elektrokola-c35/ Nemá někdo náhodou zkušenost? Díky.

Odpověď
Marcel | 5.10.2020 19:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Elektrokolo
Začal jsem vybírat pro manželku elektro kolo a během toho jsem se rozhodnul, že ho pořídím i pro sebe. Jaké máte zkušenosti s jízdou na elektro kole poradíte mi na co si při výběru dávat pozor?

Odpověď
Robert | 7.10.2020 19:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Elektrokolo
Pozor by jste si měl dávat hlavně na výkon elektro kola, ale také na kapacitu baterie. Za mě je ideální kolo, které má středové uložení motoru. Kupoval jsem elektro kolo, se kterým dám dojezd mezi 150 - 160 km

Odpověď
Marcel | 9.10.2020 19:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Elektrokolo
Takový dojezd jsem tedy nečekal, to mi přijde opravdu hodně. Kde a za kolik jste to kolo koupil?

Odpověď
Robert | 12.10.2020 18:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Elektrokolo
Tak já jsem ho očekával, protože jsem si podle toho kolo vybíral. Objednával jsem si z internetu elektro kolo https://www.fitham.cz/apache-matto-comp-17-cerna-2019 Jsem s ním spokojený, za tu cenu kvalita.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné