Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Šukací stroj

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  QDaJt   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Šukací stroj - diskuze na toto téma
Zdravím, delší dobu už jsem sama a nechce se mi hledat někoho jen kvůli sexu. Čekám na toho pravého. Někdy je to ale dost náročné a já přemýšlím o šukacím stroji. Řeším to tady anonymně, protože jinak bych se styděla někoho zeptat. Máte ho doma?


Marcela | 22.6.2022 23:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Šukací stroj
Mám a je to paráda. Užívám si často a hodně podle svého gusta. Koupila jsem si pořádný https://www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/sukaci-stroje/lovebotz-robo-fuk-deluxe-adjustable-sex-machine Vše se tam dá nastavit, prostě pecka. Možná i lepší jak chlap.

Odpověď
Lucie | 24.6.2022 15:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Šukací stroj
Když jsem doma začala pociťovat trochu krizi, tak jsem také na ekondomy nakupovala a zase je vše v pohodě. Manžel to dost ocenil, že jsem se začala snažit.

Odpověď
Simona | 26.6.2022 20:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Šukací stroj
Je potřeba k tomu šukacímu stroji něco dokupovat nebo jsou ty vibrátory co se na to nasazují součástí?

Odpověď
Renča | 28.7.2022 09:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Šukací stroj
Ahoj, to chápu. Já osobně ho nemám, ale co jsem koukala, tak zajímavý výběr mají třeba na e-kondomy.cz, co si o nich myslíte?

Odpověď
Dominika | 4.9.2023 15:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Šukací stroj
Holky já dřív hrozně blba a měla jsem sex prostě neskutečně ráda. V poslední době tomu už tak ale není a já mám na sex chuť čím dál méně. Jak si zase vrátit chuť a sex si užívat?

Odpověď
Adéla | 7.9.2023 22:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Šukací stroj
Víte co se mi podařilo najít? Našla jsem si prášky pro ženy, které dokáží zvyšovat libido. Díky tomu mám zase sex pravidelně a hlavně často.

Odpověď
Dominika | 9.9.2023 09:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Šukací stroj
Prosím, a které prášky pro ženy dokáží zvyšovat libido? To by mě opravdu zajímalo. Kam se po nich podívat?

Odpověď
Adéla | 11.9.2023 21:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Šukací stroj
Ono asi bude opravdu nejlepší, když si to sama vyzkoušíte. Můžu doporučit prášky pro ženy https://www.supererekce.cz/6-fly-pro-zeny Vezměte si je tak cca hodinu předem a pak uvidíte, jak budete zase mokrá a pořádně nadržená.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné