Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Společenské hry

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  kCSJH   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Společenské hry - diskuze na toto téma
Pěkný den, ráda bych znala veškěré typy na různé společenské hry? Které si vaše ratolesti vydrží hrát nejdelé a které baví celou rodinu?


Stárka | 24.12.2015 23:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Letošní Vánoce jsme koupili hned 2 hry, klidně Vám sem potom napíšu recenzi. Zatím sme to s děckama zkoušeli hrát akorád pod stromkem. První se jmenuje balanční hra, a pokládají se kuličky na kloubouk a komu se vysipe ten prohrál a druhá je Ypsilonie, cesta do vyjmenované země, tu sme ještě nehráli, ale myslím že bude lepší.

Odpověď
Yronix | 27.12.2015 10:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Taky sme si letos udělali radost hrou. Koupili sme si Hvězdokupy od Albi www.hras.cz/spolecenske-hry/rodinne-hry/hvezdokupy-albi Velice zajímavá hra, už sme ji hráli několikrát. byla lehká na pochopení.

Odpověď
Soňa | 22.9.2016 17:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
deskové hry jsou pro děti výborným dárkem, zvlášť ty, kde musí trošku přemýšlet... my je kupujeme rádi pravidelně... momentálně jsme museli koupit Dooble, protože děcka ho hrály na táboře a děsně po něm toužily :-D

Odpověď
Radek | 11.10.2016 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
my jsme navštívili hračkářství Hamleys, kde si jejich zboží můžeš i vyzkoušet... z her pro starší děti máme doma přemýšlivé Tik tak bum nebo Trivial prsuit a je to i pro dospělé, děti na to kolikrát nemají buňky :-D mrkněte na www.hamleys.cz

Odpověď
Lenka | 10.11.2016 21:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
my teda po hrách koukáme hodně, ale teď jsme byli v hračkářství Hamleys (www.hamleys.com), tam si teda spíš vždycky vyblbneme, ale teď je nový Dobble s čísly a tvary vhodný i pro prcky, líbí se mi Viva Topo nebo střelené kachny či super farmář- všechno se zvířátky :-D jinak ve stylu Dobble je i hra Barvínek

Odpověď
Benda | 22.11.2016 13:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Dobrý den nevíte náhodou jakou hru koupi pro 8 leté dítě?

Odpověď
Sába | 22.11.2016 14:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Společenské hry
Ahoj, kup mu nějaké puzzle, nebo hlavolam, prstoě neco co trochu bude rzovíjet fantazii :-)

Odpověď
Benda | 23.11.2016 18:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Společenské hry
A nemáš nějaký ověřený obchod internetový? já moc nenakupuju na internetu, tak nevím kde to hledat...

Odpověď
Sába | 24.11.2016 17:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Společenské hry
Ano já to nakupuji na eshopu rajdeskovek, tak snad si taky něco vybereš :-)

Odpověď
Žanet | 11.1.2017 21:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Společenské hry
my nakupujeme na rajhracky.cz, hlavně kvůli jejich věrnostnímu programu, který se nám vyplatí... a jinak samozřejmě když je něco někde v akci... máme doma už dvě skříňky deskovek!

Odpověď
Marie | 7.8.2018 22:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Společenské hry
co byste radily za naučné a kreativní hračky? přijde mi toho na trhu tolik, že nevím co vybrat, mimochodem tady mi z toho množství šla ař hlava kolem :D https://www.najdihracku.cz/kategorie/kreativni-a-naucne-0150/

Odpověď
Standa | 3.2.2017 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Společenské hry
za sebe doporučuji určitě tuto hru, pobaví se u ní celá rodina!www.rajhracky.cz/tajemnici-labyrintu-hra-p15069

Odpověď
Ramarina | 17.6.2017 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Společenské hry
naše děti si oblíbily společenskou hru Z pohádky do pohádky. Chtějí ji hrát každý den. je to tahle: https://www.tipa.eu/cz/hra-stolni-dino-z-pohadky-do-pohadky/d-161778/

Odpověď
Ela | 1.12.2016 21:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Vyzkoušejte hru sedm divů světa opravdu stojí za to :)

Odpověď
Lenka | 2.12.2016 18:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Společenské hry
A je ta hra opravdu dobrá? kde se dá koupit?

Odpověď
Ela | 6.12.2016 14:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Společenské hry
Je velice dobrá a zábavná, já ji osobně koupila na www.rajdeskovek.cz

Odpověď
Adam | 7.12.2016 11:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Společenské hry
Ano hra sedm divů světa je velice dobrá, a díval jsem se na tu stránku a mají tam nejlepší cenu na trhu.

Odpověď
Lenka | 8.12.2016 20:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Společenské hry
Tak jsem dala na vaše rady a objednala na tom rajdeskovek.cz, tak snad se bude hra líbit

Odpověď
Adam | 9.12.2016 17:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Společenské hry
Určitě se bude líbit, stojí za to

Odpověď
Marie | 11.2.2017 19:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Ahoj, kupujete předškolákům knížky?

Odpověď
Mirka | 14.2.2017 16:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Společenské hry
Ahoj, mám dceru je jí 5 let a kupuju jí knížky s obrázky, aby si zvykla, že knížka je přirozeně dobrá věc :-)

Odpověď
Monča | 16.2.2017 17:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Společenské hry
Tady mají pěkný výber knížek pro děti www.albatrosmedia.cz/beletrie-pro-deti.html

Odpověď
Marie | 18.2.2017 19:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Společenské hry
Díky za tip, objednala jsem každému dvě knížky, tak uvidíme jestli budou číst :-)

Odpověď
Šárinka J | 15.5.2017 10:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
my jsme teď dětem a nejen jim nakoupily společenské hry, různě zajímavé na https://www.tipa.eu/cz/hry/c-1582/, třeba si taky nějakou vyberete

Odpověď
Ivana Navratilova | 19.4.2020 14:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Téda, jsem v úžasu, že lidé ještě kupují společenské hry. Je to krásný pohled. To my už jsme bohužel přešli na digitální hry v plné palbě :-D Hrajeme na kozolích s dětmi po večerech a je to ohromná zábava. Dokonce jsme si k tomu pořídili takový "udělátko", které snímá náš pohyb a dokonce se při tom i hýbeme :-D Hodně her jsme si pak vybrali díky freetoplay.cz , tak mrkněte :-)

Odpověď
Simona | 30.3.2016 15:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Chybí Vám peníze do mateřské, výplaty nebo důchodu? Půjčte si až 8.000KČ na 30 DNÍ ZDARMA! www.penizeprolididneska.cz/a/cb2

Odpověď
Radim | 6.12.2016 10:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
tak u nás rozhodně frčí pohybové hry jako třeba twister, pro starší valíme Jožina z bažin a jinak nejaktuálněji dostal syn k narozkám Kvak a ten zatím vede! www.rajhracky.cz/dino-spolecenska-hra-kvak-p108338

Odpověď
Radek | 15.12.2016 13:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
snad největší výběr deskovek co jsem kdy viděl měli o víkendu v Hamleys... z kurzu snad nevypadnou Activity, výboré pro celou rodinu i bandu přátel

Odpověď
Malinka | 2.1.2017 22:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Jaké hry kupujete dětem?

Odpověď
Sova | 3.1.2017 22:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Společenské hry
Jedině zábavné a společenské, žádné naučné to je nebaví

Odpověď
Malinka | 4.1.2017 17:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Společenské hry
Myslíte si, že by se mohla tahle dětem líbit? mě se líbí :-D www.rajdeskovek.cz/hry/7-divu-sveta-011030009

Odpověď
Magda | 5.1.2017 14:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Společenské hry
Určitě se líbit bude máme ji doma a ani po roce nás pořád neomrzela

Odpověď
Petr | 6.1.2017 21:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Společenské hry
Nebojte se, určitě se to bude líbit, je to velice poučná hra, a hlavně to tam mají za dobrou cenu, já ji kupoval mnohem dráž

Odpověď
Malinka | 8.1.2017 22:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Společenské hry
No už jsem ji objednala, tak uvidíme co na ní děti řeknou :-)

Odpověď
Iveta | 12.1.2017 20:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Společenské hry
Zdravím, co se týče společenských her pro děti, koukněte třeba na tuhle: https://www.babymodel.cz/vecernicek/. Uvažujeme o ní už delší dobu. Jinak se koukněte také na tento článek: ona.idnes.cz/hrajte-si-s-detmi-25-tipu-na-nejruznejsi-hry-f2f-/deti.aspx?c=A090717_110557_ona_deti_jup. Mohl by se hodit.

Odpověď
Lenka | 14.6.2017 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Ahoj jak zabavujete o víkendech svoje děti? Už mi nějak dochází nápady.

Odpověď
Ivona | 14.6.2017 22:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Cau ja deti beru vzdy za odmenu o vikendu do laserove areny v Praze.

Odpověď
Lenka | 14.6.2017 22:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Tak to mě nenapadlo a kam chodíte?

Odpověď
Lenka | 14.6.2017 22:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Tak to mě nenapadlo a kam chodíte?

Odpověď
Ivona | 14.6.2017 22:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Chodime sem vsak se mrkni www.lasergamegalaxy.cz

Odpověď
Lenka | 14.6.2017 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Tak to vypadá hodně dobře tam se nám bude líbit.

Odpověď
Iva | 17.10.2018 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Nemá tady některá z maminek zkušenost s hračkami od mandala montessori ? Jak si s němi děti zvládají hrát a od kolika let jste je kupovaly ?

Odpověď
marie | 30.12.2018 16:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
taky mě zajímá, našla jsem za dobré peníze, malá bude mít v lednu narozeniny, ale nemám nikoho, kdo by měl ozkoušeno, našla jsme zde https://www.najdihracku.cz/kategorie/montessori-hracky-01113/

Odpověď
Cowlinka | 25.10.2018 13:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Nám se aktuálně ohrály hry od Ernstové (byly super, jen už nejsou top) a frčíme na hrách od Loris Games. Chyť draka! paříme všichni, je tam jak prvek náhody (stírá se věkový rozdíl, má šanci i mladší), tak i prvek strategie (uspokojena je i dušička táty). Nebo si holky "rozdělíme" a já s mladší trénujeme L, R a Ř s Logorelem (karetní) a táta se starší objevují taje Ypsilonie. U těhle dvou mám ráda takové to učení "mimoděk". Za mě všechny super, rozhodně dobrý tip třeba pro babičky pod stromeček ;).

Odpověď
Cowlinka | 25.10.2018 13:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Kdyby chtěl někdo mrknout, tak k zakoupení jsou tu: Chyť draka! www.lorisgames.cz/cs/chyt-draka/ Ypsilonie www.lorisgames.cz/cs/ypsilonie-cesta-do-vyjmenovane-zeme-2/ Logorelo www.lorisgames.cz/cs/logorelo-2/ Čas od času se na mě někde blikne soutěž o některou z nich, teď aktuálně ještě 3 dny jedna na BOLu... https://www.babyonline.cz/souteze/soutez-loris-games/=/id/435

Odpověď
Liliana | 6.5.2019 22:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Čauky, nevím jestli ti to ještě pomůže, ale třeba se to bude hodit někomu jinému. Před časem se mi podařilo narazit na tento článek: https://www.jsme.cz/stolni-hry-ktere-potrenuji-mozek kde mají celkem zajímavé tipy právě na společenské hry, které rozvíjí mozek dětí. Doporučuji mrknout. :-)

Odpověď
Lenka | 21.12.2019 19:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
No tak to u nás teda společenské hry bohužel moc nefrčí. Můj syn už je starší a ten teď v poslední době hraje spíš hry online na počítači. Co vím, tak většinou je hledá tady: https://www.oblibenehry.cz/ Musím se přiznat, že jsem některé z nich zkoušela také a je to vlastně docela zábava. :-)

Odpověď
Ivana Navratilova | 18.3.2020 23:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
Hry máme rádi jak stolní tak i počítačové. Každý týden si děláme v neděli večer herní. Hrajeme buďto společenské hry anebo si zahrajeme ve 4 na našem nintendu :­-­) Je to sranda... Často nevíme jaké hry hrát a nemáme čas sledovat nové tituly, tak projíždím články typu ­- https:­/­/www.freetoplay.cz­/databaze­-her­/ kde najdu vždy to co nás baví!

Odpověď
dawe | 15.4.2020 01:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Pokud by někoho zajímali nějaké společenské hry ted na karantenu tak tady jich maj hromadu :-) https://zabav-se.cz/

Odpověď
Lenka Tichá | 25.6.2020 11:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Dobrý den, jsem už babička a ráda bych se zeptala jaké hry jsou teď aktuální pro děti? Mám vnoučata (dvojčata) a ráda bych jim pořídila nějakou zajímavou hru, která by je zabavila. Přijedou k nám na prázdniny.

Odpověď
Marika | 28.6.2020 13:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Společenské hry
A jsou to holky nebo kluci a jak staří jsou? My hrajeme hodně hru barevná příšerka. Naše děti to moc baví :-)

Odpověď
Lenka Tichá | 2.7.2020 16:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Společenské hry
No máme dvě holky a mají 6 roků. Mohla by jste mi o tom napsat trošku více? Děkuji za vaši reakci

Odpověď
Marika | 5.7.2020 19:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Společenské hry
Dám Vám sem přímo odkaz na tu hru https://www.aaa-skolak.cz/heureka.cz/detske-zbozi/hracky/spolecenske-hry/stolni-hry/mindok-barevna-priserka-456.html, máte tam pěkný popis hry, myslím, že by se to mohlo líbit a nebo třeba vyberete něco jiného. Mají tu velký výběr, nakupuji tady docela pravidelně, protože v kamenných obchodech tento výběr nemají :-D

Odpověď
Lenka Tichá | 6.7.2020 11:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Společenské hry
Moc děkuji, podívám se na to a prokonzultuji ještě se snachou.

Odpověď
Bembeřice | 2.11.2020 23:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Ahoj, my jsme společenské hry dříve vůbec nehráli a velice mne to teď zpětně mrzí. Děti trávili veškerý svůj volný čas u pc a my s manželem na telefonech. Dost nám otevřel oči web https://jsme.cz , kde se řeší různé partnerské i rodinné vztahy a my tak mohli pochopit, že to, co bylo u nás doma dříve. Správné rozhodně nebylo!

Odpověď
Františka | 7.1.2021 07:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Ahoj, záleží, pro jak staré děti. Dceři je 9 let a nejvíc ji baví dostihy a sázky. Miluje koně, tak si takhle alespoň nějakého může koupit :-D . Hrajeme ty klasické, co byly kdysi za nás. Našla jsem je ještě doma u našich, akorát u nich nebyla pravidla, ale ty jsem našla na www.atlaso.cz/dostihy-a-sazky-pravidla/ a teď přes zimu hrajeme hodně často :-) .

Odpověď
Anna | 1.3.2022 20:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Společenské hry
Já ráda nakupuju na brainfaq.cz je tam velký výběr, jen si vybrat :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné