Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  nSfFN   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte - diskuze na toto téma
Prožívám zrovna hezký čas, kdy se mi narodila první dcera a rád bych své ženě za to něco dal jako poděkování. Jdu si proto semka pro radu, co kdo jste dostal a jestli vůbec něco. Moje myšlenka je třeba taková, že bych jí obdaroval nějakou pamětní mincí, která pro ní bude mít hodnotu. Díval jsem se zatím u Národní pokladnice a přijde mi to jako vcelku fajn nápad, ale rád dám i na doporučení, když bude stát za to. Moc díky pokud mi s tím kdokoliv pomůže pohnout. Díky Martin


Andrejka | 17.8.2022 15:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
To je od vás hezké, že chcete dát něco své ženě. Podle mě na to spousta chlapů kašle a vůbec to neřeší. Osobně si myslím, že nějaký pěkný šperk by jí jistě potěšil, ale ani nápad s mincí není špatný. Jistě něco pěkného vyberete. :o)

Odpověď
Martin | 25.8.2022 13:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Děkuji, myslím si, že si to za to vše zaslouží. :)

Odpověď
Romana | 18.8.2022 10:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Když už, tak bych jí spíš koupila nějakou zlatou cihličku, která cenu neztratí a třeba jí pak sama bude moci věnovat dále dceři. Podle mě ta mince ve tvaru cihličky In gold we trust je k tomu skvělá a v podstatě byste si tím splnil i to, že byste chtěl minci jen je v jiném tvaru.

Odpověď
Martin | 25.8.2022 14:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Díky za tip, ta myšlenka s cihličkou se mi zamlouvá. I cenově co jsem se na to díval, to není marné za necelých 2,5tisíce.

Odpověď
Romana | 31.8.2022 15:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Co jsem se pak ještě dívala, tak včetně tý cihličky by se vám k tý příležitosti třeba za mě hodila i medaile se stromem života, ta má hodně hezkou ražbu, tak koukněte i na to, ono určitě něco vyberete :))

Odpověď
Stefi | 26.4.2023 17:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Mám od nich už z dřívějška taky minci k miminku, je to pěkná památeční věc a plánujeme, že našemu jednou tu minci k 18. narozeninám dáme. Přijde mi hezký, že Národní pokladnice myslí i na takovéto události :-)

Odpověď
Olina | 6.9.2022 16:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Nevím jak jste v tom pokročil, nebo jste již něco pořídil? Já jsem kdysi dostala přívěsek se srdíčkem od manžela a nosím ho do dnes, přitom synátorovi je už sedm let :-) ..divím se, že jsem kdysi taky nedostala něco takového jako minci od manžela, když je sám sběratel :D ale u pokladnice mu dárky kupuju a pokud k téhle příležitosti, tak co třeba tu minci ve tvaru srdíčka s Romeem a Julií? :-) Hledím na to hlavně kvůli tomu tvaru srdíčka, že by to bylo z lásky :-)

Odpověď
Martin | 14.9.2022 17:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Díky díky už jsem u nich pořídil a čekám už na doručení akorát. Ale díky za návrh i tahle varianta by byla pěkná a kdybych to neměl už na cestě tak bych srdíčko zvážil, ale nakonec jsem skončil u toho Stromu života, který mě oslovil nejvíc. :)

Odpověď
Romana | 20.9.2022 17:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Jee tak to mě moc těší, že jste nakonec vybral ten Strom života, s tím určitě uděláte paní radost, je moc pěkný :-) Držím vám palce a dejte pak ještě vědět, jak jste bodoval ;-)

Odpověď
Ivka | 20.10.2022 15:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
To srdíčko s Romeem a Julií se mi moc líbí, já tam teda hlavně objednávám dárky pro otce, ale tohle jsem teda tentokrát vzala i pro mamku, aby ode mě taky něco měla na památku. :-)

Odpověď
Dana | 10.9.2022 06:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Já jsem dostala od manžela k nerození naší dcery tento krásný náramek spojení https://www.trzistestesti.cz/naramky/naramek-spojeni/ . Náramek je nádherný, takový decentní s malými kamínky, přesně můj styl. A už jen ten jeho název, že je to náramek Spojení, tak mám pocit, že nás dvě tento náramek na vždy spojí :-) .

Odpověď
Martin | 14.9.2022 17:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Díky na za návrh, pokud přijde další prcek tak to zvážím. :-)

Odpověď
Tamara | 30.9.2022 14:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Taky jsem tam teďka dělala objednávku, sice k úplně jiné příležitosti, ale skvěle vyřešené. Opouští nás kolega v práci, jde do důchodu a jak je starý sběratel, tak tam od nás má předplacenou jednu celou kolekci, kterou mu budou zasílat po měsíci. Řešila jsem to s jejich zaměstnankyní a moc ochotní.

Odpověď
Aneta | 8.12.2022 13:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Tak to je super tip na dárek, jen si úplně nejsem jistá, jestli bychom byli schopní dát finance za celou kolekci, ale kdyby to šlo třeba nějak postupně, tak proč ne. Zatím jsem od nich brala kdysi dávno minci s Masarykem, protože ta byla na přání, ale jinak jsem později už nic nebrala, protože sama moc nevím co, jak se v tomhle hobby nepohybuju. :-)

Odpověď
Elis | 12.1.2023 15:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Byla jsem v té samé situaci a výborně mi poradili na infolince Národní pokladnice ohledně výběru vhodné mince. Tak příště když si nebudete vědět rady můžete taky vyzkoušet. :)) Přišli mi tam i ochotný.

Odpověď
Diana | 23.2.2023 10:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Ahojte, mám super tip pokud teďka někdo řešíte čím podarovat za narození miminka. Na Pokladnici teďka mají srdíčko v barvě růžovýho zlata a je na něm nápis Forever Love. Já ho teda dostala jako valentýku, ale přijde mi rozkošný a příhodný i pro tuhle událost, tak kdybyste někdo hledal třeba. :))) Myslím si, že tohle prostě potěší a pak to může být třeba i putovní. :))

Odpověď
Nika | 22.3.2023 15:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Já jsem dostala srdíčkový set s řetízkem a náušnicemi. Miluju krystaly od Swarovského tak jsem z tutoho jejich dárku byla nadšená. Manžel si tam objednává, tak pro tentokrát udělal u národní pokladnice radost i mně a trefil se. :)

Odpověď
Lari | 7.7.2023 20:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
No už je to sice nějaký rok zpátky, ale kupovala jsem kamarádce minci do kolébky a to se tenkrát hodně povedlo. Z jakýho kovu byla už si teda nepamatuju, ale byl na ní sloník a byla fakt roztomilá, tak mi přijde skoro škoda, že tam nemají něco takového ve stálé nabídce, protože si myslím, že by to určitě lidi uměli ocenit.

Odpověď
Marie | 18.8.2023 13:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Tak to souhlasím, něco takového by se určitě hodilo, kdyby měli. Já si pamatuji, že nějaký rok zpátky tam měli minci se srdíčky a spícím miminkem, no strašně roztomilý mi to přišlo a to by se také hodilo. Hold zas jde o tu limitaci no, aby to mělo nějakou cenu. :-) Ale v podstatě se to dá vždycky něčím obejít :-)

Odpověď
Daška | 14.12.2023 12:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Já myslím, že pro tuhle krásnou příležitost se třeba teď hodí i mince s Mickey Mousem, kterou na Národní pokladnici teďka už nějakou dobu mají a je jen za pár peněz, tak můžete třeba pořídit tu a k tomu ještě něco.

Odpověď
Sandra | 11.1.2024 15:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Ve výsledku můžete podarovat čímkoliv z jejich nabídky, mají toho tam hafec. Je to o tom, že si vůbec vzpomenete. A to co je na tom, už je podle mě vedlejší, i když chápu, kam tím dětským motivem směřujete, je to roztomilé :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné