Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 26. listopadu 2022, svátek má Artur, zítra Xenie
Vyhledávání

Diskuse - Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  TygJQ   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte - diskuze na toto téma
Prožívám zrovna hezký čas, kdy se mi narodila první dcera a rád bych své ženě za to něco dal jako poděkování. Jdu si proto semka pro radu, co kdo jste dostal a jestli vůbec něco. Moje myšlenka je třeba taková, že bych jí obdaroval nějakou pamětní mincí, která pro ní bude mít hodnotu. Díval jsem se zatím u Národní pokladnice a přijde mi to jako vcelku fajn nápad, ale rád dám i na doporučení, když bude stát za to. Moc díky pokud mi s tím kdokoliv pomůže pohnout. Díky Martin

Andrejka | 17.8.2022 15:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
To je od vás hezké, že chcete dát něco své ženě. Podle mě na to spousta chlapů kašle a vůbec to neřeší. Osobně si myslím, že nějaký pěkný šperk by jí jistě potěšil, ale ani nápad s mincí není špatný. Jistě něco pěkného vyberete. :o)

Odpověď
Martin | 25.8.2022 13:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Děkuji, myslím si, že si to za to vše zaslouží. :)

Odpověď
Romana | 18.8.2022 10:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Když už, tak bych jí spíš koupila nějakou zlatou cihličku, která cenu neztratí a třeba jí pak sama bude moci věnovat dále dceři. Podle mě ta mince ve tvaru cihličky In gold we trust je k tomu skvělá a v podstatě byste si tím splnil i to, že byste chtěl minci jen je v jiném tvaru.

Odpověď
Martin | 25.8.2022 14:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Díky za tip, ta myšlenka s cihličkou se mi zamlouvá. I cenově co jsem se na to díval, to není marné za necelých 2,5tisíce.

Odpověď
Romana | 31.8.2022 15:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Co jsem se pak ještě dívala, tak včetně tý cihličky by se vám k tý příležitosti třeba za mě hodila i medaile se stromem života, ta má hodně hezkou ražbu, tak koukněte i na to, ono určitě něco vyberete :))

Odpověď
Olina | 6.9.2022 16:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nevím jak jste v tom pokročil, nebo jste již něco pořídil? Já jsem kdysi dostala přívěsek se srdíčkem od manžela a nosím ho do dnes, přitom synátorovi je už sedm let :-) ..divím se, že jsem kdysi taky nedostala něco takového jako minci od manžela, když je sám sběratel :D ale u pokladnice mu dárky kupuju a pokud k téhle příležitosti, tak co třeba tu minci ve tvaru srdíčka s Romeem a Julií? :-) Hledím na to hlavně kvůli tomu tvaru srdíčka, že by to bylo z lásky :-)

Odpověď
Martin | 14.9.2022 17:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Díky díky už jsem u nich pořídil a čekám už na doručení akorát. Ale díky za návrh i tahle varianta by byla pěkná a kdybych to neměl už na cestě tak bych srdíčko zvážil, ale nakonec jsem skončil u toho Stromu života, který mě oslovil nejvíc. :)

Odpověď
Romana | 20.9.2022 17:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pamětní mince - dárek pro ženu k narození dítěte
Jee tak to mě moc těší, že jste nakonec vybral ten Strom života, s tím určitě uděláte paní radost, je moc pěkný :-) Držím vám palce a dejte pak ještě vědět, jak jste bodoval ;-)

Odpověď
Ivka | 20.10.2022 15:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
To srdíčko s Romeem a Julií se mi moc líbí, já tam teda hlavně objednávám dárky pro otce, ale tohle jsem teda tentokrát vzala i pro mamku, aby ode mě taky něco měla na památku. :-)

Odpověď
Dana | 10.9.2022 06:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Já jsem dostala od manžela k nerození naší dcery tento krásný náramek spojení https://www.trzistestesti.cz/naramky/naramek-spojeni/ . Náramek je nádherný, takový decentní s malými kamínky, přesně můj styl. A už jen ten jeho název, že je to náramek Spojení, tak mám pocit, že nás dvě tento náramek na vždy spojí :-) .

Odpověď
Martin | 14.9.2022 17:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Díky na za návrh, pokud přijde další prcek tak to zvážím. :-)

Odpověď
Tamara | 30.9.2022 14:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Taky jsem tam teďka dělala objednávku, sice k úplně jiné příležitosti, ale skvěle vyřešené. Opouští nás kolega v práci, jde do důchodu a jak je starý sběratel, tak tam od nás má předplacenou jednu celou kolekci, kterou mu budou zasílat po měsíci. Řešila jsem to s jejich zaměstnankyní a moc ochotní.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.

Buďte letos originální a vyrobte kámošce něco nevšedního, třeba tričko s potiskem. Použij slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vlastní tričko s potiskem