Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Jak komunikovat s dítětem když nemá mobil

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  mOqEG   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Jak komunikovat s dítětem když nemá mobil - diskuze na toto téma
Ahoj, jak řešíte komunikaci s dítětem když ještě nemá mobilní telefon? Ještě mi připadá brzo mu v devíti letech kupovat mobil. Četla jsem článek nějakého lékaře, který doporučoval až tak od 12 let. Jde mi o to když bude syn venku, tak abych mu mohla třeba poslat textovou zprávu nebo něco takového. Nemáte někdo způsob jak tohle řešíte? Děkuji.


Míla | 28.2.2019 22:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak komunikovat s dítětem když nemá mobil
My našemu klukovi také zatím smartphone kupovat nehceme. Příjde nám to jako zbytečnost. Hlavně se bojíme, že by na něm trávil zbytečně moc času. Dovolat se mu ale občas potřebuji, proto jsme si s mužem řekli, že mu koupíme "hloupý telefon" s tlačítky, konkrétně tento: https://www.expert.cz/nokia-105-ds-black/ S tím se toho moc kromě volání a SMS dělat nedá, takže se určitě nebojím, že by na něm trávil svůj volný čas.

Odpověď
Kateřina Salova | 4.12.2019 13:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak komunikovat s dítětem když nemá mobil
Muj syn take nema smartphone a je mu 12 let. Okolo neho uz maji deti v 10 telefon. S manzelem se domlouváme ze mu koupime tlacitkovy aby nemel tendenci chodit na internet a hrat hry.

Odpověď
Lenka | 29.10.2022 17:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jak komunikovat s dítětem když nemá mobil
Já už bych právě chtěla pro svoji dceru, která má 8 letos na Vánoce koupit mobil. Dlouho jsem se snažila držet ji od toho, ale teď už ho skrze komunikaci potřebuje. Poradíte mi prosím, jaký vybrat? Pro dítě?

Odpověď
Jana | 30.10.2022 19:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jak komunikovat s dítětem když nemá mobil
Máte nějakou představu, kolik by jste do toho tak chtěla investovat zhruba?

Odpověď
Lenka | 31.10.2022 19:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jak komunikovat s dítětem když nemá mobil
Tak asi nějak rozumně. Asi bych do toho nechtěla dávat desetitisíce, ale kdyby se to povedlo rozumně vybrat do 5 tisíc, tak by to bylo fajn.

Odpověď
Jana | 1.11.2022 06:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Jak komunikovat s dítětem když nemá mobil
To snad ani není potřeba dávat za mobilní telefon tolik peněz. Pokud chcete něco slušného co vydrží, tak co třeba https://www.comfor.cz/telefony-tablety/chytre-telefony/xiaomi-redmi-10c-(4gb-64gb)-seda-(1) ? Já jsem ho kupovala pro sebe a za tu cenu je to opravdu pecka. Jsem s ním hodně spokojená.

Odpověď
Lucie | 28.6.2020 03:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak komunikovat s dítětem když nemá mobil
Já jsem taky řešila telefon nebo komunikaci se svou 10letou dcerou. Nakonec jsem se rozhodla mobil nepořizovat a místo toho jsem jí koupila chytré hodiny s GPSkou https://www.smartomat.cz/smartomat-kidwatch-3/ Navíc mají hodinky SOS tlačítko, což je v případě potřeby super.

Odpověď
Alena | 31.5.2023 14:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jak komunikovat s dítětem když nemá mobil
Osobně bych se v dnešní době asi nebála dítěti dát nějaký telefon. Klidně i starší. Já si teď například chci koupit Apple iPhone 11 z https://www.jabkolevne.cz/apple-iphone-11/ a přemýšlela jsem co udělat se svou starou sedmičkou. V bazaru bych za to už asi moc nedostala, tak ji nechám synovi. Ten žádný telefon nemá, tak to určitě ocení.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné