Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Dárky na vánoce

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  pJFg   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Dárky na vánoce - diskuze na toto téma
Chci se zeptat co tak dáváte dětem na vánoce? Díky.


Františka | 26.11.2017 19:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Tak já mám zatím připravený dáreček jen pro syna (4roky) a tomu budu teda dávat tuto stavebnici - www.magformers.cz/. Viděla jsem ji na veletrhu v letňanech a hned jsem věděla, že to je ta pravá. Jinak na jejich webu je i video, kdybys chtěla vidět, co je to zač :)

Odpověď
Dagmara | 27.11.2017 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárky na vánoce
Já mám taky něco podobného. Akorát místo stavebnic jsou to takové magnetické kuličky. https://www.nc.cz/magneticke-kulicky-magcube-nikl-5mm-216-ks-darkove-baleni_d21789.html je tam i video podívejte se je to velice zajímavé.

Odpověď
Patricie | 27.11.2017 21:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Rozhodně 3D pero, je to to nejlepší co jsme mohli dát dětem do měsíce jsme museli koupit druhé, protože se o něj stále hádali https://www.nc.cz/3d-pero-tuya-v2-s-lcd-displejem-modre_d294247.html

Odpověď
LuckaKošová | 29.11.2017 16:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Chci si koupit něco málo výbavičky této značky k Vánocům,najde se tu mamča co má doma a má zkušenost? www.nuk.cz/

Odpověď
Lenka | 11.12.2017 14:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Ahoj holky co kupujete kamaradkam? Nejakou kosmetiku nebo co?

Odpověď
Anda | 12.12.2017 10:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárky na vánoce
Ahoj ja kupuji peelingovy super set https://bodybescrub.com/obchod/

Odpověď
Lenka | 14.12.2017 15:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dárky na vánoce
Moc dekuji za odkaz kouknu maji tam nejake akce ted pred vanocema? dekuji

Odpověď
Anda | 15.12.2017 19:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dárky na vánoce
Primo na tom odkazu co jsem sem dala je tam vsechno i balicky i smaotny ty peelingy. Doporucim z vlastni zkusenosti karamelovy ten podle me uplne nejlepe voni.

Odpověď
Lenka | 14.12.2017 12:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Já si letos přeji,abych příští rok byla hubenější,tak jsem si řekla,že už konečně zatočím se svými kily. Začala jsem chodit cvičit a 5x denně jíst, na svačinky jsem si koupila koktejly www.chiashake.cz a musím říct,že je velmi dobrý a už se začínají dostavovat první výsledky za měsíc mám 4 kila dole.

Odpověď
Lenka Koťová | 15.12.2017 20:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárky na vánoce
Já letos objednala na www.herbadent.cz produkty z extraktů a silic bylin pro rodiče, tchýni i sestru. V celofanu to vypadá vymazleně, nádhera a s touto kosmetikou mám velmi dobrou zkušenost.

Odpověď
Irena | 22.12.2017 20:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárky na vánoce
Já jsem tyhle kokotejly používala,když jsem bojovala s váhou a musím říct, že mi hodně pomohly k tomu abych byla zase hubená.Výborná věc.

Odpověď
Míša J. | 27.12.2017 09:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Dostala jsem od sestry ovesné koupele. Dcera trpí na ekzémy a vyrážky, takže jsem za ten dárek ráda. Na Štedrý den jsme byli dnes naložení ve vaně.

Odpověď
Rita | 9.1.2018 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Já jsem dostala od rodičů pod stromeček krásný prsten s velkým briliantem.Udělali velkou radost.

Odpověď
Alice | 11.1.2018 19:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárky na vánoce
A nevíš náhodou kde ti ho rodiče koupili?Přítel by mi rád udělal radost,ale neví kde ho nechat udělat.

Odpověď
Markéta | 18.12.2018 23:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Co budete kupovat dětem jestli se můžu zeptat ? Mám doma dvou letou cácorku a tří a půl letého raubíře a nějaké drobnosti už mám, ale chtěla jsem pro každého ještě jeden hlavní dárek takže budu ráda za nějaké tipy co teď ffrčí :)

Odpověď
Silvuš | 20.12.2018 22:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
To my máme chlapečka, bude mít v únoru 3 a na vánoce dostane odrážedlo, doteď měl takovou tu tříkolku s vodící tyčí, ale už mi přijde, že by to mohl zvládnout sám s odrážedlem :)

Odpověď
Markéta | 21.12.2018 21:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárky na vánoce
Jsou ta odrážedla nějak věkově rozdělená ? Od jaké značky jste ho kupovali jestli můžu vědět ?

Odpověď
Silvuš | 22.12.2018 18:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dárky na vánoce
Jasně .. Jak tříkolku tak i to odrážedlo máme od kinderkraftu a objednávala jsem je tady z toho obchodu www.babyplace.cz/?q=kinderkraft

Odpověď
Markéta | 24.12.2018 14:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dárky na vánoce
Děkuju za tip, podívám se na to protože tady tu značku vůbec neznám :)

Odpověď
Marcela19 | 21.12.2018 02:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
My máme jen jednoho syna, kterému bude příští rok 16 let, takže se to vybírání stává těžší a těžší. Letos pro něj máme pantofle Spiderman, konktérně tyto: skvelaobuv.cz/produkt/pantofle-vans-mn-slide-on-marvel-spider-man-black-barevna/ , a k tomu powerbanku k telefonu, tak doufám, že bude spokojený :)

Odpověď
Renča | 23.4.2019 22:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárky na vánoce
Ta powerbanka je super nápad. Díky za tip. Můj syn si pořád stěžuje, že má vybitý telefon, tak docela přemýšlím, že mu nějakou zkusím koupit k narozeninám, které má za dva týdny. Docela zajímavě vypadají třeba ty solární, které mají tady: https://www.powerbankasolarni.cz/

Odpověď
Miriam | 18.11.2019 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Zdravím. Nemáte někdo náhodou doma rybáře? Já totiž jednoho doma mám a vůbec nevím co mu koupit k Vánocům. Ráda bych vybrala něco s rybářskou tématikou, ale moc se v tom nevyznám. Koukala jsem, že třeba na www.sportcarp.cz/prodejna/default.aspx mají nějaké dárkové balíčky pro rybáře. Myslíte, že je to dobrý nápad? Díky.

Odpověď
Pelkomějka | 26.7.2020 23:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Ahoj, jestli máš doma manžela rybáře, mohu ti doporučit jednu super stránku, kde se dají nakoupit rybářské potřeby. Jedná se o stránku https://www.azfishing.cz/ a jsem u nich prakticky dlouhodobým zákazníkem. Často u nich nakupuji a mám tam už i nějaké slevy, tak to také zkus.

Odpověď
Dion | 24.11.2020 19:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Holky ja zas co se kosmetiky týče nejraději objednávám na www.alpik.cz, máte taky zkušenost?

Odpověď
Nikča | 8.12.2020 23:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Dcerka si přeje domeček, ale vůbec se mi nedaří sehnat takový, co mi ukazovala. Mělo by to být něco jako ledové království, ale všude je buď vyprodané nebo jenom nějaká malinká verze.

Odpověď
Alice | 10.12.2020 11:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Co vím, tak domeček na styl ledového království má pompo :)

Odpověď
Debora | 14.12.2020 23:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Maminy prosím poraďte mi, jak poznám co je z aktuální nabídky lega ? Syn si napsal lego, ale už toho poměrně dost má a já bych mu nerada koupila stavebnici, kterou už má doma :(

Odpověď
Nikča | 16.12.2020 20:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Dárky na vánoce
Tak tam jsem ještě nebyla, ale podívám se na jejich stránky, abych věděla, pro co zhruba jdu a nehledám to tam :)

Odpověď
Jana | 16.12.2020 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Dárky na vánoce
Prodávají se jenom aktuální kolekce :) to nemusíš mít vůbec strach, takže ať koupíš cokoliv, tak to určitě mít nebude pokud si mu teda nějakou stavebnici nekupovala v blízké době :)

Odpověď
Alice | 17.12.2020 17:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dárky na vánoce
Nechám ti tady klidně odkaz, tohle by mělo být ono předpokládám https://pompo.cz/product/14E5511/hasbro-frozen-2-oteviraci-hrad/?lang=cs

Odpověď
Simona | 20.12.2020 21:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Dárky na vánoce
Přesně tak, třeba pompo má hooodně novinek, taky jsem teď ještě nějaké lego objednávala www.pompo.cz/katalog-2/?search=lego&lang=cs

Odpověď
Šárka | 22.12.2020 15:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Dárky na vánoce
Třeba já svému synovi dávám letos k Vánocům chytré hodinky: https://www.smartomat.cz/smartomat-kidwatch-3-circle-cerna/ . Hodně se mu líbí moje chytré hodinky, tak jsem mu je chtěla také pořídit. Vybrala jsem tedy chytré hodinky přímo pro děti, které mají v sobě GPS lokátor a SOS tlačítko.

Odpověď
Taťána | 21.8.2022 21:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Manželovi se na letošní zimu chystám koupit z rybářského e-shopu www.sportcarp.cz/camping/rybarska-kresilka/ rybářské křeslo. On totiž tak často chodí na ryby a stále si stěžuje na to, že jeho kamarádi mají něco velmi kvalitního, že už musím našetřit nějaké peníze a prostě mu ho koupit. To otravování mě přestává bavit.

Odpověď
Katka | 4.11.2022 20:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Dárky na vánoce
Na vánoce jsem letos vybrala pro svého muže hodně pěkné chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-silentwatch-5-pro-cerna-s-kovovym-reminkem-silikonovy-reminek/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné