Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Vitamín D

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  xWPPh   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vitamín D - diskuze na toto téma
Našla by se tu maminka, co dává nebo dávala dítěti také vigantol ? Měla bych pár otázek.


Naďa | 29.11.2017 14:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
Vigantol jem dávala oběma dětem, co by vás zajímalo ? Nechám vám tu kdyžtak odkaz, kde se o vigantolu dozvíte trošku více www.sukl.cz/modules/medication/detail.php?code=0012023&tab=info

Odpověď
Míša | 14.2.2018 17:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitamín D
Zajímalo by mě jestli se dětem fakt musí dávat ? V diskuzích jsem narazila na maminky, které ho nedávají vůbec a dávají baby d. Je mezi tím velký rozdíl ?

Odpověď
Naďa | 22.2.2018 16:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitamín D
Ano, vigantol by se měl dávat. Je to důležitý vitamín, který děti potřebují. Co se týče baby d, tak ten zavrhuju, prootže to není lék jako vigantol, ale jenom doplněk, který není tak dalece testovaný jako vigantol.

Odpověď
Míša | 24.2.2018 11:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vitamín D
A jak jste ho dávkovali ? A dávali jste ho do toho jednoho roku nebo i dýl ?

Odpověď
Naďa | 24.2.2018 22:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Vitamín D
Dáváme po jedné kapce, malá má 6 měsíců a jestli budeme dávat po jednom roce, tak to se ještě uvidí :)

Odpověď
Habannero | 13.3.2018 17:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
Takže ani složení u nich nebude stejné ? Jestli ne, tak jak si maminky můžou dovolit takhle riskovat ?

Odpověď
Naďa | 5.4.2018 12:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitamín D
Nene, složení je u nich odlišné .. doplněk stravy nemůže mít stejné složení jako lék, každopádně tady se o tom dozvíš víc www.lekarnice-maminky.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=74:rozdily-mezi-leky-a-doplky-stravy-&catid=31:kategorie-clanky&…

Odpověď
Sindy | 10.10.2018 11:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitamín D
Jestli můžu poradit, tak dávat vigantol, protože jak už se tu rozebírá, tak je to testovaný lék kdežto baby d ne a je to pouze přípravek který v těle nadělá spíš neplechu hlavně u miminek, které nejsou ještě tak odolné

Odpověď
Emma | 9.7.2018 17:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
A je takhle i nějaký přípravek určený pro dospělé ?

Odpověď
Sindy | 13.10.2018 18:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vitamín D
Jojo je .. dělá ho stejná společnost jako vigantol pro děti a to Merck vigantolvit. Merck funguje už několik let takže se jedná o osvědčené přípravky.

Odpověď
Monča | 16.11.2018 20:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vitamín D
A vigantol se dává do jakého věku dítěte ? Na co přesně má vliv že je tak nutné ho dávat ?

Odpověď
Nikolka | 28.11.2018 18:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vitamín D
Nám doktorka řekla, že vigantol by se měl dávat cca do jednoho roku dítěte nebo než pořádně zaroste fontanela, takže asi kvůli fontanele se dává co jsem tak pochopila.

Odpověď
Monča | 18.12.2018 13:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Vitamín D
Mně zase řekla že kvůli křivici, což ani upřímně nevím co je -_-

Odpověď
Ivana | 19.10.2020 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vitamín D
Ahojte, já jsem tedy mému dítěti nedávala žádný vigantol, ale vím, že jsem dítěti podávala Senza Vitamin C ze stránek https://www.senzamedical.cz/senza-vitamin-c-250ml-lipozomalni-vitamin-c/ . Asi je to úplně jiný vitamin, než hledáš, ale kdybys náhodou hledala nějaký Vitamin C, určitě vem od nich, je fakt super :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné