Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Celulitida

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  hWcDA   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Celulitida - diskuze na toto téma
Mohla bych se zeptat, co tak nejvíc pomáhá na celulitidu ?


Míša | 30.11.2017 16:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Mně hodně pomáhalo ošetření proti celulitidě.

Odpověď
monika | 13.12.2017 14:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Celulitida
zdravim, pomohl vám na celulitidu nějaký krém? vím, že tím celulitida asi uplně zmizí, ale nekteré krémy udajně dokáží pokožku aspon trochu vypnout..

Odpověď
Soňka | 31.12.2017 18:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Celulitida
Nevím, odkud jste, ale jestli máte možnost navštívit pražské Amaryllis centrum, kde vám s tímto problémem poradí. nechám vám tu odkaz, ať se na to můžete podívat www.amarylliscentrum.cz

Odpověď
Ivka | 22.1.2018 19:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Celulitida
A na jaké Soňo ošetření chodíte ? Dívala jsem se, že nabízejí víc typů ošetření.

Odpověď
Soňka | 10.8.2018 17:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Celulitida
Chodím na mezoterapii bez jehel. Je tam poměrně dost velký efekt, což jsem chtěla.

Odpověď
Renttinka | 18.12.2017 18:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
co sauna? mohlo by to fungovat?

Odpověď
Katusa | 2.5.2020 00:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Celulitida
Jojo, pomáhá. Mně se teda celulitidy nepovedlo zbavit úplně, ale díky saunování se mi ji podařilo dost zredukovat. Do sauny se snažím chodit pravidelně. Dokonce teď uvažuji nad tím, že bych si saunu nechala udělat doma. Nejspíše finskou. Velmi se mi například líbí sauny od https://www.saunaproject.cz/

Odpověď
Beunka1789 | 21.12.2017 22:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Slyšela jsem o domácích zábalech, střídavé sprše a hodně pít.

Odpověď
HeyLadyGallii7 | 24.12.2017 16:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Pomohlo by plavat?

Odpověď
Dementhiss | 25.12.2017 13:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Celulitida
Určitě, na světě zdraví byl o plavání strašně super článek.

Odpověď
Erika | 17.8.2023 21:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Celulitida
Plavání je skvělé na všechno. Nezatěžují se při něm klouby a na léto nic lepšího není. Jestli se ale díky němu zbavíte celulitidy dost pochybuju, protože já toho naplavu dost a na stehnech celulitidu má pořád. Máme vlastní bazén na zahradě od https://www.albixon.cz/bazeny/ , takže plavu několikrát za den a to fakt plavu. Žádné lážo plážo tempo.

Odpověď
Petra | 7.2.2018 15:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Mně hodně pomáhá večer a ráno dělat dřepy a k tomu se mažu tímhle krémem https://www.notino.cz/avon/solutions-thermal-tone-hrejivy-gel-proti-celulitide/,má hřejivý účinek. Za dva týdny vidíš krásně účinek.

Odpověď
Andrea S. | 26.5.2019 23:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Já chodím na lymfodrenáže do www.amarylliscentrum.cz a konečně jsem se jí zbavila.

Odpověď
Leona | 21.9.2020 11:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Dívala jsem se na altos kliniku, že má taky procedury proti celulitidě, s těmi zkušenost nemáte ?

Odpověď
Denisa | 4.10.2020 19:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Celulitida
Chodila jsem semka tady na tu tri active proceduru a po půl roce jsem byla bez ďolíčků na zadku ! Takže vřele doporučuju teď začít pokud se jí chceš do léta zbavit. Můžu ti tady nechat odkaz kde se o tom ošetření dočteš víc ;) www.altos-klinika.cz/leceni-celulitidy-pomoci-pristroje-triactive

Odpověď
Vanessa | 28.10.2020 21:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
my jsme si pořídili saunu domů a zatím se mi to nejvíc osvědčilo na ztuhlé svaly a hlavně imunitu, protože i přes to, co venku řádí se stále držím.

Odpověď
Renča | 29.10.2020 09:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Celulitida
Při pravidelném saunování a taky úpravě režimu to vidět jde. Na tohle jsou nejlepší infrasauny, ty mají nejlepší vliv na tělo a zdraví, třeba tady ta by se mi moc líbilo www.marimex.cz/infrasauna-marimex-popular-3001l/

Odpověď
Dion | 22.2.2021 17:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida

Odpověď
Peťule | 14.3.2021 18:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Celulitida
Deadiacosmetics si moc chválila švagrová, také od nich měla kůry na hubnutí a hlavně konzultace co se svým tělem.

Odpověď
Jarka | 27.5.2021 20:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Celulitida
Jak to celé probíhalo? Byla švagrová spokojená?

Odpověď
Peťule | 30.5.2021 19:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Celulitida
Byla moc, jak to probíhalo nevím zeptám se a dám info. Výsledky jsou fakt viditelný.

Odpověď
Lili25 | 1.7.2021 17:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Ohledně toho hubnutí nezkoušely jste i tohle www.ketodiet.cz

Odpověď
Vanessa | 30.9.2021 15:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Spíš než dietu bych na celulitidu doporučila ošetření. Po dietě se mi celulitida ještě zhoršila, takže mi pomohlo až ošetření, na které jsem docházela na Aether kliniku.

Odpověď
Aneta | 7.10.2021 18:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Celulitida
Jaké ošetření si na klinice podstoupila ?

Odpověď
Romča | 2.12.2021 10:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Já s Ketodiet zkušenost mám, dlouho jsem nemohla zhubnout tak jsem je kontaktovala s radou. Doporučili mi tento balíček https://www.ketodiet.cz/c/vyhodne-balicky/dietni-plan-pro-stredni-nadvahu-medium/ a perfektní. Mám dole už 5 kilo o tom se mi ani nezdálo a s radostí pokračuji dál.

Odpověď
Eva | 4.7.2022 22:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Je nějaká cesta zbavení se celulitidy i bez používání kosmetických přípravků nebo nějaké operace?

Odpověď
Katka | 6.7.2022 11:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Celulitida
Cesta je a já jsem na ni přišla celkem náhodou. Byla jsem jednou u babičky, která měla na stole bio lampu. Do té doby jsem o tom nikdy neslyšela a nevěděla, že něco takového vůbec existuje. Když jsem si o tom pak četla, tak jsem se dočetla, že dokáže bojovat s celulitidou, a tak jsem ji začala pravidelně používat. Opravdu to pomáhá, takže jsem fakt spokojená.

Odpověď
Eva | 8.7.2022 01:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Celulitida
Jakou bio lampu má babička doma? To by mě teda taky nenapadlo, že by něco takového mohlo pomoci s celulitidou...

Odpověď
Katka | 10.7.2022 22:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Celulitida
Pomůže a je to mnohem lepší, než nějaké mazání a různé kosmetické přípravky. Můžete se o tom sama přesvědčit. Dá se koupit bio lampa https://www.kingrayshop.cz/p/p-biolampa-stimlight-4-farby-plus-infra , která vám pomůže nejen s celulitidou, ale taky i s pletí, když ji budete používat na pleť.

Odpověď
Monča | 1.8.2022 22:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Celulitida
Já s tímto bojuji už od porodu. Zkoušela jsem různé zábaly atd a nic moc mi na to nepomohlo. Celkem jsem se s tím ale naučila žít. S čím jsem se ovšem žít nenaučila je to, jak mě porod proměnil "tam dole." S tím bych opravdu ráda něco udělala. Docela přemýšlím nad tím, že se o tom minimálně půjdu poradit sem: https://www.labioplastika-praha.cz/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné