Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Tvrdnutí bříška

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  ymyKN   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Tvrdnutí bříška - diskuze na toto téma
Ahoj maminky, netrpíte některá na tvrdnutí bříška a únavu v těhotenství?


Jojo | 11.1.2016 14:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tvrdnutí bříška
rika se ze pomaha tepla voda :)

Odpověď
sara | 12.1.2016 13:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tvrdnutí bříška
myslim ze na oba dva problemy by vam melo zabrat magnesko :-)) jak na unavu tak na to tvrdnuti v kolikatem tydnu jste? od 34teho tydne se totiz horcik brat jiz nesmi :-)

Odpověď
vikus | 13.1.2016 10:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tvrdnutí bříška
NE jsem teprve na zacatku tehotenstvi. A nevite jake primo bych si mela koupit, na internetu je toho plno a ja dam spis na vase osobni zkusenosti. Obcas se ta unava opravdu uz neda vydrzet, jen bych cele dny spala :)

Odpověď
sara | 15.1.2016 11:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tvrdnutí bříška
myslim ze kdyz se pozeptate v lekarne nebo i primo u lekarny tak vam reknou vsechno info.. ja jsem mela magnesium lactici medicamenta

Odpověď
vikus | 18.1.2016 13:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tvrdnutí bříška
Moc dekuji za odpoved, divala jsem se a vypada to superove! Je dobre ze to neni doplnek stravy-na ty ja neverim, je to lek a to je dulezite :) nemate odkaz odkud bych tomohla stahnout? ja se vycerpanim i cestou na wc natoz jit do lekarny...nebo poslu manzela. :) a mate to zkonzultovane i s gynekolozkou?

Odpověď
sara | 19.1.2016 14:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tvrdnutí bříška
asi myslite odkud by jste to mohlaobjednat ne stahnout :D jde videt ze moderni doba hybe svetem, ale byl by to zajimavy napad stahovat leky z internetu haha :D ano vse jsem to s gynekolozkou konzultovala, myslim ze staci kdyz se s ni poradite po telefonu a ona si to napise k vam do karty. tady je ten odkaz: www.lekarna.cz/magnesii-lactici-0-5-tbl-mvm-portblnob100x0-5gm/

Odpověď
vikus | 22.1.2016 16:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tvrdnutí bříška
ano objednat :D dekuji i za odkaz a za vsechnu konzultaci urcite doktorce zavolam a jeste se pro jistotu zeptam, nastesti to ted na par dni vsechno ustoupilo ale muze to prijit zpet kdykolliv tak ted uz vim co na to zabere,pomuze :) diky

Odpověď
sara | 25.1.2016 10:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tvrdnutí bříška
nemate vubec zac, jsem rada, ze jsem vam mohla nejak poradit a pomoct :-) tehotenstvi je hodne zatezova situace a tak kazda zena potrebuje pomoct. hodne stesti i v dalsich mesicich a vse dobre zvladnete :-)

Odpověď
Hana | 29.9.2018 22:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Tvrdnutí bříška
Kvůli tomuhle jsem začala brát vitaminy Femibion. Brala jsem ho celý těhu a problémy odezněly...

Odpověď
Tereza | 30.9.2018 16:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Tvrdnutí bříška
Opravdu? já jsem o něm něco dobrého už slyšela a přemýšlím, že si ho taky zajdu koupit.

Odpověď
Hana | 30.9.2018 21:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Tvrdnutí bříška
Určitě si aspoň pročti jejich web, kde mají spoustu informací- femibion.cz. Já se dověděla i nové věci.

Odpověď
Tereza | 1.10.2018 11:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Tvrdnutí bříška
Pěkně jsem si stránky pročetla, zajímavé :-). Ještě jednou děkuji za doporučení a rady.

Odpověď
Hana | 1.10.2018 11:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Tvrdnutí bříška
Nemáš vubec za co, ráda jsem pomohla.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné