Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Otěhotnění a hubnutí

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  QMUa   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Otěhotnění a hubnutí - diskuze na toto téma
Ahoj holky, už nějakou dobu se snažíme o miminko a už jsme toho dost vyzkoušeli, ale pořád se nedaří. Doktorka mi ještě doporučila zhubnout, tak se do toho chci pustit. Myslíte, že to pomůže? Nemáte nějaké tipy, jak sundat dolů nějak rozumně aspoň 8 kilo?


Terka | 16.11.2022 21:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Otěhotnění a hubnutí
Nejsem odborník na diety, ale na čem se mi podařilo celkem snáz zhubnout 12 kilo v poměrně krátkém čase, tak je ketodiet.

Odpověď
Kristýna | 27.11.2022 14:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Otěhotnění a hubnutí
Jak jsou na tom chuťově ta jejich jídla? Jak dlouho je potřeba tady na té dietě být než se váha začne hýbat dolů?

Odpověď
Lenka | 17.12.2022 14:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Otěhotnění a hubnutí
Já jsem držela dietu v létě a pustila jsem se do ketodiet. Sleduju na instagramu Evičku Decastelo a hrozně se mi líbilo, jak zhubla, tak jsem se rozhodla zkusit to stejné co ona a taky jsem tady na té dietě dost zhubla.

Odpověď
Aneta | 19.12.2022 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Otěhotnění a hubnutí
My se chystáme pokoušet se o mimi. Já bych se chtěla zeptat, jak zhubnout zdravě a výrazné procento váhy? Chtěla bych se před těhu dát trochu dohromady...

Odpověď
Iva | 21.12.2022 09:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Otěhotnění a hubnutí
Také jsem to tak udělala. Podařilo se mi za rok zhubnout 13 kg a pro těhotenství to bylo jenom dobře. Měla jsem totiž nadváhu. Ostatně já jsem si vlastně koupila domů rotoped, na kterém jsem hubla před těhotenstvím a po porodu potom také, takže teď vážím ještě míň.

Odpověď
Aneta | 21.12.2022 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Otěhotnění a hubnutí
Na kolik vás jeho pořízení přišlo prosím? Můžete mi i poradit, kde přesně vybrat kvalitu prosím? A hlavně podle čeho ji vybírat?

Odpověď
Iva | 22.12.2022 11:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Otěhotnění a hubnutí
No právě moc ne. Podařilo se mi koupit rotoped za skvělou cenu https://www.fitham.cz/trinfit-vivo-b500i A hlavně kvalitní. Pokud by jste se chtěla podívat pořádně, tak u nich na stránkách najdete i nákupní rádce, podle kterých pak můžete vybavení ke cvičení vybírat.

Odpověď
Vendula | 21.12.2022 20:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Otěhotnění a hubnutí
Mě se nejvíce osvědčila dieta ketofit.Nejlepší kvalita.

Odpověď
Marta | 27.12.2022 23:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Otěhotnění a hubnutí
To mně se nejvíc osvědčila ketodiet. Měla jsem možnost ochutnat i jiné diety, ale tady ta mi chutnala nejvíc, takže jsem sáhla po ní.

Odpověď
Katka22 | 21.4.2023 14:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Otěhotnění a hubnutí
Já se přikláním také k této dietě. :) Osobně jsem na ní zhubla pěkně a má obrovský sortiment jídel. Nejraději mám polévky, shaky a omelety. :) Teď už jen jedu 4 týdenní set na udržování, občas si chodím zaběhat a váha mi krásně drží. :)

Odpověď
Pavlínaa | 4.4.2024 02:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Otěhotnění a hubnutí
Dobrý den, nám už se dlouhodobě s manželem nedaří otěhotnět. Podle doktorky by u mě mělo být vše v pořádku. Jak podpořit plodnost u chlapa prosím?

Odpověď
Marcela | 12.4.2024 08:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Otěhotnění a hubnutí
Nejlepší podpora plodnosti u chlapa je podle našich zkušenosti Amarex Men Complex, který můj muž začal brát denně v době, kdy se nám nedařilo s otěhotněním. Už cca dva měsíce po tom co to začal brát pravidelně každý den se mi podařilo otěhotnět. Celkově se ale dal mnohem víc do pohody a z hlediska sexu je na tom také mnohem lépe. Má mnohem větší výdrž. Kdyby jste to pro něj chtěla zkusit, tak můžete objednat od https://www.amarex.cz/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné