Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Krmivo pro psy

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  drTOh   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Krmivo pro psy - diskuze na toto téma
Ahoj, potřebovala bych poradit, máme staršího jezevčíka s nadváhou a poslední dobou docela bojuje se stravou, nemáte někdo tip na granule pro pejsky s kily navíc, které třeba sedí vašemu pejskovi? Pár značek a druhů jsme již zkoušeli, ale s žádnými jsme zatím nebyli spokojeni, tak by mi jakákoli rada moc pomohla. Děkuji.


Fanny Slováčková | 22.12.2017 10:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Krmivo pro psy
Ahoj, my sice nemáme jezevčíka, ale na tom nesejde, i náš pejsek má nadváhu a řešili jsme nějakej ten pátek zpět to stejný. Nakonec krmíme těmito https://czech.husse.com/light-optimal a určitě nemáme v plánu měnit, zatím rozhodně nejlepší, co jsme mu kdy koupili.

Odpověď
Petra | 7.11.2019 00:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Krmivo pro psy
a zkoušela jsi Brit Fresh, ten třeba chutná našemu, navíc je z kvalitních surovin

Odpověď
Simča | 22.12.2017 21:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Krmivo pro psy
Z této stránky kupujeme také, náš pejsek tedy nemá problém s váhou, takže vybíráme jiný druh, ale jsme taky moc spokojení.

Odpověď
Kristy288 | 23.12.2017 20:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Krmivo pro psy
Moc děkuju za pomoc, určo se kouknu! :-)

Odpověď
Petra | 7.11.2019 00:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Krmivo pro psy
pes si nově oblíbil pamlsek od Britu a to Functional Snack, tak ted kupujeme pravidelně

Odpověď
Elen | 6.12.2022 15:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Krmivo pro psy
Nám se maximálně osvědčily granule od https://www.kralovstvikrmiv.cz. Jsou lisované a obsahují opravdu jen kvalitní složky. Zkoušeli jsme i jiné, a ne málo značek, ale tady jsou podle nás nejlepší.

Odpověď
Jarka | 8.7.2018 15:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Krmivo pro psy
Chtěla bych se zeptat zakladatelky .. taky máme doma jezevčíka, ale štěňátko a zajímalo by mě jestli na něj máš obojek nebo postroje ? :)

Odpověď
Michala | 12.8.2018 17:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Krmivo pro psy
Ferdovi jsem nechala udělat obojek se jménem a k tomu vodítko ve stejných barvách od 4dox :)

Odpověď
Ella | 12.12.2018 12:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Krmivo pro psy
Když se tu řeší psi, tak mohla bych dostat radu kde koupit nějakou počáteční výbavu pro štěndo ? Pořídili jsme si staforda a už ho můžeme brát na prochajdy tak musíme pořídit i nějakou výbavu, ale chtěla bych spíš volit nějaký spolehlivý eshop, protože tu v dosahu máme akorát vietnamce a tam takové věci teda kupovat nechci.

Odpověď
Jana | 26.12.2018 23:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Krmivo pro psy
Ono eshopů je hodně .. záleží co přesně chceš, můžu ti sem dát pouze tip kde jsem nakupovala já osobně, ale bude nás tu určitě víc takových. My jsme komplet výbavu kupovali tady www.exo-eko.cz

Odpověď
Leona | 24.6.2019 15:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Krmivo pro psy
Jak prosím řešíte při cestování nádoby na psí žrádlo ? Existují nějaké cestovní misky ? Máme dogu a máme pro ni opravdu velkou misku a ta představa, že ji někam táhnu s sebou je teda hrozná. Letos jedeme poprvé i s ní, tak musím nabalit věci i jí a nerada bych na něco zapomněla.

Odpověď
Míša | 15.7.2019 20:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Krmivo pro psy
Já jsem si koupila tady tuto přes internet a s tou jsem teda spokojená. Je jak na žrádlo tak i na vodu :) www.happytails.cz/pece-o-dusevni-zdravi-cestovani-a-stres/cestovni-miska-16-cm

Odpověď
Leona | 7.8.2019 21:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Krmivo pro psy
No tak to vypadá dobře ! Díky moc za tip. Vypadá, že bude i stabilní, protože jsem tady na to cestování a na cvičáky používala takový "malý nafukovací bazének" ato byla katastrofa :D

Odpověď
Nika | 29.8.2019 16:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Krmivo pro psy
Já ty jejich misky mám a jsou super a hlavně skladné a praktické :).

Odpověď
Petra | 7.11.2019 00:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Krmivo pro psy
to já ani zas tak neřeším pro mě je důležité dát psovi kvalitní krmivo

Odpověď
Klára | 14.9.2022 14:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Krmivo pro psy
Já bych zase byla ráda za doporučení na kvalitní granule, kde bude vysoký obsah masa :). Pořídili jsme si pitbulla a chtěla bych mu dopřát to nejlepší.

Odpověď
Lenka | 15.9.2022 20:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krmivo pro psy
Kvalitní krmivo má SlovakiaFarma. Akorát jsou teda k dostání jenom na eshopu kralovstvikrmiv.cz. Skládají se ze jejich sušeného a čerstvého masa a neobsahují chemii.

Odpověď
KLára | 16.9.2022 22:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krmivo pro psy
Aha, tak ty vypadají dobře. Akorát teda nevím jakou příchuť vzít aby mu šmakovala…

Odpověď
Lenka | 19.9.2022 12:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krmivo pro psy
Kupuju tady tu svatomartinkou husu a ty granule voní i mně :D takže podle mě je tato příchuť jistota https://www.kralovstvikrmiv.cz/p/granule-slovakia-farma-svatomartinska-hus-31-20-15-3-kg

Odpověď
Klára | 7.10.2022 22:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krmivo pro psy
No dám na tebe a vyzkoušíme je :) musím si dát tady ty stránky království krmiv do oblíbených ať pak vím, kde jsem je objednávala, mají i dost pamlsků, tak jsem nějaké vzala a uvidíme co mu bude šmakovat.

Odpověď
Renča | 6.11.2022 20:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krmivo pro psy
Nemáte vyzkoušené i ty jejich lisované granulky?

Odpověď
Klára | 3.12.2022 18:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Krmivo pro psy
Ještě ne, ale budu je objednávat na zkoušku a uvidíme jak mu budou vyhovovat.

Odpověď
LussyB | 26.11.2019 22:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Krmivo pro psy
Buď granulky s označením Light nebo hodně lidí bere i pro kastrované pejsky.

Odpověď
Olga | 13.12.2022 19:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Krmivo pro psy
Náš pes vždy když se trápí, tak utíká. Někdy byl pryč třeba i dva dny. Pak jsem mu prostě koupila GPS sledovací zařízení https://www.smartomat.cz/smartomat-gps-lokator-pro-psy-a-kocky-smt02/ a když tohle udělá, tak si ho s manželem bez problémů najdeme.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné