Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Pánská peněženka - dárek pro manžela

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  soAFp   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Pánská peněženka - dárek pro manžela - diskuze na toto téma
Ahoj, manžel bude mít na začátku ledna narozeniny a tím, že je to po Vánocích, tak mám někdy problém vymyslet, co dalšího by si mohl přát, no letos mě napadla peněženka, protože ta, co má teď, je podle mého docela opotřebovaná. Nejvíc se mi zamlouvá tahle https://www.novakabelka.cz/penezenky/ob-8088-marrone-ne/ ale nemám moc zkušenosti s nákupy přes internet, natož s tímto eshopem, tak jsem se chtěla zeptat, jestli nemáte zkušenost vy? Nechci koupit žádný šunt, protože co si budem povídat, manžel nosí peněženku věčně v zadní kapse u kalhot, nebo je někdě položená a nechci, aby ji měl za měsíc celou olezlou, jako tu, co má teď :-D Tak mockrát děkuju!


Sarah | 22.12.2017 13:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pánská peněženka - dárek pro manžela
Ta je krásná, škoda, že mě to nenapadlo dřív, mohla jsem manželovi takovou taky koupit, tak třeba příští rok :-D A nákupu přes net bych se vůbec nebála, je to mnohem pohodlnější než chodit do kamenných obchodů, kde je vždycky milion lidí, navíc většina eshopů vám zboží bez problému kdyžtak vymění nebo vrátí peníze, kdyby se vám věc v reálu třeba tolik nelíbila, nebo by to nebyl vhodný dárek :-)

Odpověď
Kiki221 | 22.12.2017 21:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pánská peněženka - dárek pro manžela
Souhlasím, já letos nakupovala dárky jenom přes net, ve městě bylo tolik lidí, že se nedalo hnout, jinak s eshopem zkušenost nemám, ale věci vypadají moc pěkně a eshop celkově seriózně, podle mě se není čeho bát.

Odpověď
Saša Brachová | 23.12.2017 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pánská peněženka - dárek pro manžela
To máte pravdu, ještě jsem jednou eshop prošla a vypadá fakt moc fajn, tak doufám, že přijde tak krásná jako na obrázku :-D Moc děkuji za odpovědi!

Odpověď
Sarah | 25.12.2017 10:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Pánská peněženka - dárek pro manžela
Nemáte zač, tak ať dobře pořídíte!

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné