Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  dAeOc   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu? - diskuze na toto téma
Ahoj maminky, jakého máte doma dodavatele elektřiny a plynu? Doporučili byste mi nějakého dobrého s kterým máte vlastní zkušenosti, ráda bych trochu ušetřila, protože si myslím, že platím hrozné pálky. Takže za každou dobrou radu a doporučení díky :-)


Vašek | 24.2.2019 05:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Já jsem momentálně u e.onu a zatím jsem s nimi spokojen, nemám důvod měnit. Pokud ale chcete dodavatele změnit, tak bych se možná zkusil mrknout na https://www.usetreno.cz/ Mají tam srovnání různých dodavatelů energií, což by vám s výběrem toho nového mohlo alespoň trochu pomoci. :-)

Odpověď
Ivča | 26.2.2019 23:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
mně kamarádka poradila, že dodavatel energie Armex má elektřinu mnohem levněji a žádný rozdíl v tom není, tak jsem přes https://armexenergy.cz/pro-zakazniky/jak-zmenit-dodavatele/ je kontaktovala a pomohli mi, jak přejít k nim a již 2. měsíc jsem s Armexem bez problému spokojena

Odpověď
Denisa | 23.4.2019 23:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
k nim jsem přecházela asi před půl rokem v domnění že ušetřím, je s nimi rozumná domluva a ušetřila jsem již několik tisíc

Odpověď
Jarka | 9.9.2019 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
já na ně dostala doporučení od kamarádky a ukázalo se, že opravdu měla pravdu, výhodnější dodavatel než Armex se v současné době najít nedá

Odpověď
Lenka | 8.3.2019 00:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
já bych osobně doporučila www.armexenergy.cz, mají levnou elektřinu, smlouvu bez závazků a hlavně dokaží poradit i při změně dodavatele, jsem u armexu 5 měsíců

Odpověď
Jarka | 9.9.2019 21:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
já jsem u nich přes půl roku, a jsem ráda, že jsem učinila změnu dodavatele kterou mi mj udělali oni zadarmo a přešla přímo k nim, nyní výrazně ušetřím

Odpověď
Natka | 25.11.2019 22:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
fascinuje mě, jakou oni mají starost o své odběratele, takovou jsem nikdy od jiných dodavatelů ještě nezažila

Odpověď
Jindřiška | 15.3.2019 04:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Ahoj. My před pár měsíci přešli k RWE a zatím spokojenost. Máme od nich jak plyn, tak elektřinu a co se týče cen, tak super. Hlavně co se týče té elektřiny. Dřív jsme měli elektřinu od ČEZu a u těch jsme také platili šílené peníze. Jestli můžu doporučit, tak možná zkus mrknout sem: https://www.hyperfinance.cz/energie/ Mají tam srovnání různých dodavatelů... Já podle něj také vybírala a nelituji. :-)

Odpověď
Dana | 25.3.2019 23:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
já jsem 7. měsícem čím dal více spokojena s dodavatelem plynu i energie - s dodavatelem Armex Energy, mají jak plyn, tak elektřinu snad nejlevněji u nás, je s nimi rozumná domluva a nemusela sem se ani starat o změnu dodavatele, udělají to totiž za vás

Odpověď
Ivana | 26.5.2019 23:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
my od nich odebíráme obojí a vše nás vychází levněji a oproti dřívějšku mnohem lepší a výhodnější podmínky jak u plynu tak i elektřiny

Odpověď
Jarka | 9.9.2019 21:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
to já zprva od Armexu odebírala jen elektřinu, ale po pár měsících jsem na ně přepsala i plyn

Odpověď
Natka | 25.11.2019 22:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
já to na ně vše přepsala naráz, tak nějak jsem tušila, že to bude dobrý tah to na ně přepsat a časem se to potvrdilo

Odpověď
Ivka | 17.4.2019 15:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Tohle není vyloženě moje parketa, takže ti odborné rady nepodám, ale doma mám už třetím rokem firmu Comfort energy, u které mám podepsané smlouvy pro elektřinu i plyn a když u mě právě došlo k vystřídání firem, tak mi Comfort snížil zálohy a pak něco vracel i v jeho prvním vyúčtování. Takže za mě takové to zkušenosti :) zvážit už to musíš sama.

Odpověď
Denisa | 23.4.2019 23:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
zlatý Armex oproti nim, jednak levná elektřina s plynem a udělají za vás změnu dodavatele

Odpověď
Jana | 10.5.2019 20:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Nemáte prosím někdo zkušenosti s armexem, jako zaměstnavatelem? jako obchoďák?

Odpověď
Michala | 16.5.2019 14:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Dělám u nich už dva roky, lepšího zaměstnavatele jsem nikdy neměla, jsem tam opravdu velice spokojená, protože nemusím přemýšlet, kolik utratí za jídlo nebo tak, vydělám si opravdu hodně.

Odpověď
Jana | 20.5.2019 10:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Takže mi to doporučíte? Jako zaměstnavatele? Máte peníze vždy včas?

Odpověď
Michala | 22.5.2019 10:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Za sebe můžu opravdu doporučit, já jsem lepší práci v životě neměla, podívejte se na nabor.armexenergy.cz/, zrovna hledají nové lidi.

Odpověď
Ivana | 26.5.2019 23:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
s Armexem mám velice skvělé zkušenosti, pokaždé je s nimi normální domluva a cenově nás vychází o mnoho levněji než dřívější dodavatel

Odpověď
Natka | 25.11.2019 22:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
souhlasím, také se s nimi vždy dobře dá domluvit, už jen ta změna dodavatele zdarma hovořila za vše

Odpověď
Barbora | 21.7.2020 19:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Ahoj, my máme plyn od epet www.epet.cz/plyn/ . Berou ho od nich i rodiče a jsou spokojení, tak jsme k nim také přešli a zatím je vše bez problému. Uvidíme časem, jaké budeme platit zálohy, a když budou stále nízké, tak k nim přejdeme i s elektřinou.

Odpověď
Lenka | 29.4.2021 16:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Tohle jsme řešili dva roky zpátky a přešli jsme k Bohemia energy, s přestupem nám pomohli a první fakturu jsme měli lehčí o 4tisíce, takže nám podle toho snížili i zálohy. Odebíráme od nich obojí, který kvůli fakturám držíme vždycky pohromadě.

Odpověď
Marta | 16.5.2022 12:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Byl by prosím někdo tak hodný a poradil mi, ke kterému dodavateli jít s napojením plynu a elektřiny? Jakou máte zkušenost?

Odpověď
Klára | 17.5.2022 20:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Situace na trhu je vždy jiná, proto pokud hledáte nabídky na plyn nebo elektřinu, tak se rozhodně vyplatí si to vždy aktuálně srovnat. Použít k tomu můžete klidně srovnávač pojištění, kde vlastně nabídky můžete vidět během několika minut.

Odpověď
Marta | 18.5.2022 17:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Na který srovnávač bych se teda měla podívat? Můžete mi poradit?

Odpověď
Klára | 20.5.2022 13:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Podívejte se na srovnávač https://www.klik.cz/ , kde najdete kalkulačky pro srovnání elektřiny i plynu. Opravdu se to dost vyplatí. Můžete si pak i nabídky porovnat třeba s osobní návštěvou některého z poskytovatelů energií. Uvidíte, že takhle online to najdete levněji. Já to mám totiž vyzkoušené.

Odpověď
Jaroslav | 3.6.2022 10:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Řešil jsem teď, jakým způsobem vyřešit vytápění nového nízkoenergetického domu v Kladně. Pozval jsem si proto firmu https://www.topeniplynkladno.cz/ , která to propočítala a navrhla mi elektrokotel a podlahové topení. Máme za sebou už jednu zimu a topil jsem za pár korun.

Odpověď
Marie | 24.3.2023 01:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Ceny energií mi už nějakou dobu nedají moc spát no… Chtěla bych se zeptat, s manželem přemýšlíme o fotovoltaické elektrárně na střechu. Máte ji někdo? Jaká je vaše zkušenost?

Odpověď
Michal | 26.3.2023 19:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Tohle jsem s manželkou začal řešit na podzim minulého roku. Teď už jsme tak daleko, že nám do pár dní budou na střechu montovat fotovoltaickou elektrárnu na rok na zkoušku.

Odpověď
Marie | 27.3.2023 01:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Jak to myslíte na rok na zkoušku? Kdo to takhle dělá? A po tom roce co? Když se rozhodnete, že to třeba nechcete?

Odpověď
Michal | 28.3.2023 00:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Dělá to firma https://columbusenergy.cz/blog/vyzkousejte-si-fotovoltaiku-na-rok/ a po roce nic. Prostě by se to ze střechy odmontovalo pryč. Jediné co vlastně, tak si nechají deset tisíc za montáž a demontáž. Vy ale tak budete vědět během toho roku, jestli se to vyplatí nebo ne a to si myslím, že je fajn nabídka. Případně na to pak dávají záruku 15 let.

Odpověď
Karolína | 15.6.2023 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Docela by mě zajímalo, kolik bych mohla dostat dotaci na náš domek a hlavně taky za jak dlouho by se nám to mohlo vrátit no... Od koho je nejlepší poptávat instalaci fotovoltaické elektrárny?

Odpověď
Libor | 23.6.2023 18:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Státní dotace na fotovoltaickou elektrárnu se pohybuje cca mezi 45 000 až 205 000 Kč. Tak nějak jsem si to zjišťoval, než jsem do toho vlastně šel. Ale je o podle velikosti celkové investice. Pokud o tom uvažujete, tak je dobré si na to sehnat firmu, která se tomu věnuje kompletně. Tedy komplet vyřízení i s dotací. Já jsem zařídil fotovoltaickou elektrárnu od sefy-cr.cz Je to česká firma, a to jsem chtěl vlastně hlavně třeba skrze nějaké reklamace a celkově domluvu. Vše se dodrželo včetně termínu instalace.

Odpověď
Jirka | 30.12.2023 16:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Jakého vybrat dodavatele elektřiny a plynu?
Já si myslím, že při těch dnešních cenách je to celkem jedno jakého máte dodavatele. Všichni mají ty ceny vysoké. Já jsem ale třeba moc rád, že plyn už prakticky nemusím řešit. Sporák máme na elektřinu a na vytápění používáme dřevo. Je to už asi rok, co jsem z https://www.levnekrby.cz/ právě pořídil krbová kamna a zatím si je nemůžu vynachválit. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné