Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf, zítra Valérie
Vyhledávání

Diskuse - problémy s otěhotněním

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  XyHFY   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
problémy s otěhotněním - diskuze na toto téma
Maminy, mám poblém otěhotnět už asi rok a doktor mi řekl, že jsem v pořádku :( tak já nevím co dělat. Co by mohlo pomoci, vím není to až tak dlouho, ale propadám panice.:(


Fanda | 17.1.2016 19:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Dobrý den, pomohl by Factor Base NO, které vyhlazuje endotel v cévách a tím pomáhá k lepšímu prokrvení mimo jiné také pohlavní orgány, a v tom může být ten problém. A když to nebude tím, tak si můžete řici udělala jsem něco pro své zdraví. To samé platí i pro Vašeho partnera. Pro více informací si napište na náš E-mail. Rádi Vám vaše otázky zodpovíme. Rádi Vám pomůžeme co bude v našich silách.

Odpověď
Andrea S | 20.1.2016 20:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
A co tak zkusit nějaký doplněk stravy? Například femibion pomáhá k otěhotnění, připraví tělo na těhotenství. Přečti si o tom víc.

Odpověď
Irča | 31.3.2016 14:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
taky jsem ho začala užívat minulý týden, tento týden to s přítelem zkoušíme. Nevím jestli funguje tak rychle, ale skvělé jsou i benefity které má přímo v těhotensství. Například DHA nebo jód a spoustu vitamínů pro miminko. Kdyžtak tady je odkaz na info www.femibion.cz/produkty/

Odpověď
Ivana Kočová | 6.6.2017 10:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Neplodnost může být (kromě hormonálních, genetických a fyzických faktorů) způsobena i psychikou. Příčinou, že žena nemůže otěhotnět, může být nevědomý, emocionální stres – psychosomatický obranný mechanismus. Tyto problémy dokáže vyřešit metoda EFT. Doporučuji. Hezký den. Ivana Kočová

Odpověď
Marta | 1.5.2016 16:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Ahoj teď plánuju IVF na Stellartu, mám užívat Femibion i k umělému opladnění?

Odpověď
Magda | 28.6.2016 23:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Ahoj už su bya na tom Stelartu? co Ti řekli na ten Femibion?

Odpověď
Eva | 18.9.2017 18:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Andreo, prosím Vás, pomohl Vám ten Femibion? Máte s ním zkušenosti?

Odpověď
Erika M | 27.1.2016 19:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Díky za rady, toto mě nenapadlo něco koupit.

Odpověď
Andrea S | 30.1.2016 15:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Tak je hlavní, že teď to víš a koupíš si něco :)

Odpověď
Erika M | 31.1.2016 15:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Jasný poptám se u nás v lékárně jestli to mají.

Odpověď
Lída | 1.4.2016 11:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Taky uřívám femibion, ale já už teda kojím. užíám ho od začátku těhotenství

Odpověď
Nikol | 4.4.2016 21:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Ahoj Holky, mohla bys se zeptat za kolik ten famibion kupujete? a kde?

Odpověď
Renata | 6.5.2016 22:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Ahoj já jej kupuju u nás v lékarně za 330 ale sousedka si to objednává přes internet a má ho ještě levnějí. taky si ho zkusím objednat.

Odpověď
Marta | 8.4.2016 14:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Ahoj nevíte náhodou jak je to s tou kyselinou listovou, někde jsem četla že je v listové zeleině ale nesmí se krájet nožem. A na stránkách www.fembion.cz dokoce píšou že až pro 50% žen je nestravitelná. Že je třeba užívat speciální produkt. Víte o tom něco podrobnějšího?

Odpověď
Anna | 21.4.2016 23:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Já akorád vím že Femibion obsahuje listvou ve formě folátu METAFOLINU, která je stravitelná pro všechny. Taky že má nejdelší tradici a že s tím folátem přišel na trh první, takže je to vyzkoušené.

Odpověď
Kikina | 16.7.2016 22:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
wow to jsem vůbec nevěděla. holky díky ny info. taky si o tom metafolinu něco přečtu =)

Odpověď
Madla | 21.4.2016 23:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Ahoj holky je tu některá, která má za sevou IVF? Domlouvám siteď konzultaci na stellartu. Slyšela jsem že patří k nejlepším

Odpověď
Bea | 29.4.2016 15:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Jo Stellart je moc dobrý. každý měsíc tam mají akce. Já třeba měla tu konzultaci zdarma.

Odpověď
Kiki | 1.5.2016 07:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Stellart také doporučují. Cítila jsem se tm jako doma. Majitel je dokonce otcem dítěte, které se díky Stellartu narodilo =)

Odpověď
Vali | 25.5.2016 23:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Holky a kde ten Stellart najdu? Ráda bych si ještě zjistila informace, ale plánuju jej navšívit. Čtu na něj po diskuzích pozitivní reference.

Odpověď
Anička | 23.6.2016 22:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Stellart je v Teplicích. www.stellart.cz/kontakty/

Odpověď
Jana | 2.7.2016 12:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Kolegině mi o Stellartu říkala taky, prí je hodně ceněn i v zahraníčí, že když tam byla, bylo tam hodně zahraničních pacientek.

Odpověď
Tereza | 18.5.2016 13:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Ahoj holky, tak se připojuji k tématu ... Loni v květnu jsme přišli o miminko :( ... zamlklý potrat... od srpna se snažíme a pořád nic.. podle doktora je vše v pořádku a tak pořád se snažíme a čekáme a nic... vím,že to může být i psychikou protože kolem dokola se to pořád rodí a množí,ale i kdyby nevíte někdo o něčem opravdu spolehlivém?

Odpověď
Dana | 23.5.2016 10:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Terezko to je hrozně smutné, taky sem byla v podobné situaci. nakonec jsem absolvovala IVF. Na stellartu jak o tom píšou holky nad námi. Je to klinika s 15ti letou tradicí. U už mám roční dítě.

Odpověď
Běta | 26.5.2016 00:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Dani je tohle ono www.stellart.cz? Klinika v teplicích? Uvažujeme o ni.

Odpověď
Katka | 30.5.2016 12:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Ahoj na Stellartu je bezvadnej MUDr. SCHMITZ, je vedoucí lékař, mám k němu obroskou důvěru, tak se po něm poptej.

Odpověď
Simona | 28.6.2016 23:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Na stellart chodím na gynekologii a mám z té kliniky oc dobrý pocit. Taky se mi líbí to pohodlí a pěkné prostředí. Navíc je i super že hned u ní zaparkujete.

Odpověď
Zorka | 23.5.2016 23:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Tak třeba by mohl mít problém partner. Zkus mu v lékarně koupit spermotrend a pokud to nezabere, ať se nechá vyšetřit...

Odpověď
Nataša | 31.5.2016 14:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Budoucí maminky mám zájem vyzkoušet femibion. Je tu některá která by s ním měla nějaké problémy?

Odpověď
Petra | 31.5.2016 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Já femibion užívaa hodně mi´ích kamarádek taky a nikdy si nestěžovaly, spíš sam pozitiva.

Odpověď
Petra | 31.5.2016 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Já femibion užívaa hodně mi´ích kamarádek taky a nikdy si nestěžovaly, spíš sam pozitiva.

Odpověď
Patricie | 4.7.2016 12:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Holky a kde ten femibion kupujete? normálně v lékárně? Je to na předpis?

Odpověď
seba | 4.7.2016 14:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Jo femibion se dostane normálně v lékárně bezpředpisu.

Odpověď
Magda | 10.7.2016 18:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Holky dívala jsem se že v lékárně mají i levnější vytamíny pro těhotné, nevíte v čem je femibion lepší? Vím že si ho dost chválej. Zas nechci koupit někvalitní věc jen abych ušetřila pár korun.

Odpověď
ErikaB. | 8.10.2016 19:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Užívá někdo kyselinu listovou v tabletách?

Odpověď
Marcela | 10.10.2016 21:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Eri, já to beru, ale už hrozně dlouho.

Odpověď
ErikaB. | 18.10.2016 19:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Marci, pokud tu kyselinu užíváte dlouhodobě, a asi bez výsledku, nečetla jste náhodou o tom Vitexu?

Odpověď
ErikaB. | 12.10.2016 21:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
A co drmek?

Odpověď
Radana | 16.10.2016 21:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Pěkný večer. Doplňky stravy pro tzv. snažilky najdete zde: https://www.ifertility.cz/

Odpověď
Katty | 19.10.2016 20:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Pěkný večer. Patřím do kategorie těch, co se také snaží. Věřím, že kdybych z kolotoče starostí na půl roku vypadla, což samozřejmě nejde, tak tenhle příspěvek vůbec nemusím psát. Mám stres v zaměstnání, špatně spím, a tak dále. Dívala jsem se na kys. listovou, pak jsem studovala tady ten zmíněný drmek, a koukala na ty stránky ifertility.cz.Asi obětuji peníze a koupím, zatím jen pro sebe, tu tříměsíční kůru. Myslím, že problém je ve mně a tom stresu. Partner je v pohodě.https://www.ifertility.cz/p/912/akce-3x-pinkfertil-3x-90-cps

Odpověď
LenkaXY | 25.10.2016 21:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Pěkný večer. Manžel teď na doporučení začal užívat Blue fertil na zlepšení kvality spermií. Jde o trojbalení na delší dobu. Doufáme, že nám to konečně pomůže.

Odpověď
Dixie | 28.10.2016 17:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Já pročítala ty strány ifertility.cz, ještě to s manželem zvážíme, ale nevypadá to špatně.Snažíme se už půl roku.

Odpověď
Veru | 5.9.2017 09:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Ahojky, problém nemusí být jen na tvé strane, zavisí na obou partnerech :) v tomto článku jsem se dozvěděla vše potřebné, vůbec jsem nevěděla že v tom hraje velkou roli životospráva. Takže určitě doporučuji přečíst. www.priroda-zenam.cz/temata/neplodnost

Odpověď
Kiki | 23.9.2017 15:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Dámy, která čekáte rodinu, užíváte Femibion? www.femibion.cz/femibion-1-s-vitaminem-d3/

Odpověď
Petra | 25.9.2017 11:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Zkuste se podívat různě po internetu. Je spousta doplňků stravy pro nastávající maminky.

Odpověď
Marcela | 13.10.2017 09:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Potřebovala bych poradit, jestli na podporu otěhotnění,a to nemám žádné prblémy, může pomoci nějaký bylinný čaj, nebo kůra?

Odpověď
Jenny | 18.10.2017 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Marcelo, jestli nemáte problémy, zkusil abych to nejprve bez doplňků.

Odpověď
Zora | 24.10.2017 20:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Může mi někdo poradit s koupí přípravku Femibion pro první trimestr? Je lepší koupit jen s vitamínem D, anebo jen Femibion bez obohacení?

Odpověď
Jenny | 28.10.2017 22:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
A proč to chcete užívat?

Odpověď
Zoufalá | 29.10.2017 15:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Piju už půl roku časj z drmku, chtěli bychom miminko. Zatím jsme nenavštívili žádnou reprodukční kliniku, nechci manžela nechat trápit. Pořád si říkám, že půl roku není zase tak moc, jsou páry, které čekají déle. Užívla jsem osm let v kuse antikoncepci. Myslíte, že tělu může opravdu trvat tak dlouho, než se dá do pořádku?

Odpověď
Marta | 12.11.2017 14:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Tak do lékárny pro nějaký přípravek, anebo to probrat s gynekologem, ať doporučí s ohledem na Vaše bydliště nějakou reprodukční kliniku. Pojišťovna tři pokusy o umělé oplodnění platí.

Odpověď
Zoufalá | 25.11.2017 04:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Konzultovala jsem s lékařem. Každá žena to má prostě jinak. Máme tomu dát čas. Domluvili jsme se s manželem, že ještě rok počkáme. Nerada bych se dostala, a partnera též, do ještě většího stresu, vystupňovaném návštěvami reprodukční kliniky a nepříjemnými vyšetřeními.

Odpověď
andrea | 20.2.2018 08:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
nazdarek my jsme taky měli menší problém a pomohlo nam doporučeni doktora na femibion který jsem pak brala cele těhu až do konce kojení

Odpověď
viktorief | 9.3.2018 08:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Nepropadej panice! Chce to hlavně klid a brát něco pro podporu. Mě doktorka doporučila brát femibion s vitaminemD3 a za měsíc a něco se povedlo, tak taky zkus a uvidíš ;)

Odpověď
Leona | 22.3.2018 09:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Nevěšte hlavu, mrkněte na femibion.cz a zkuste jako já užívat tabletky,mě to pomohlo a už máme prcka půl roku

Odpověď
Silva | 28.5.2018 13:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Ahoj, jakou by jste mi prosím doporučili kliniku? Kde jste byli spokojení?

Odpověď
Ája | 29.5.2018 21:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
My jsme byli s manželem na IVF na klinice ve Zlíně. Měli jsme štěstí a povedlo se hned na první pokus. Byla jsem tam opravdu spokojená.

Odpověď
Helča | 31.5.2018 11:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním

Odpověď
Zuzka | 19.12.2018 19:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Holky, snažíme se teď 3 měsíce o mimi, četla jsem, že je dobrý brát vitaminy už před otěhotněním. Ale jaké.

Odpověď
Michaela | 20.12.2018 13:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Já jsem brala celé těhotenství Femibion. Jsou to podle mě opravdu nejlepší těhotenské vitaminy. Mám 2 děti a brala jsem ho u obou.

Odpověď
Zuzka | 20.12.2018 14:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Děkuji, tak já je taky začnu brát už teď.

Odpověď
Eva | 20.2.2019 13:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Mně třeba můj gynekolog doporučil začít se snažit hned po vysazení antikoncepce a užívat naštěpenou kyselinu listovou. Do 3 měsíců jsem byla těhotná. Udělala jsem to tak potom i u druhého dítěte.

Odpověď
Hanča | 21.2.2019 14:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Taky se teď snažíme o miminko. Plánuju brát tu kyselinu, pokud je ta naštěpená lepší, můžu se zeptat, jakou si teda koupit?

Odpověď
Eva | 23.2.2019 11:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Naštěpenou tu kyselinu mají tyhle vitaminy www.femibion.cz najdeš tam hodně informací.

Odpověď
Janina M. | 25.2.2019 15:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Dobrý den, také jsem cetla spoustu informaci,ale myslím, že pomáhá i trochu okořenit sexuální život a nedělat to z povinnosti.

Odpověď
Šárka | 24.3.2019 16:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Dobrý den, já jsem brala i vitámíny na otěhotnění. A jsou to https://pravaja.cz/tehotna-a-kojici/. Jsou to jen přírodní suroviny a jsou opravdu výborné vyzkoušejte je.

Odpověď
KlaraRa | 2.4.2019 21:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
A co třeba vyzkoušet doplněk stravy jak pro Vás tak i pro partnera. Podívejte se třeba na tyto doplňky stravy https://www.otehotnet.cz/e-shop/akce-a-slevy/adiel-fertilona-a-fertilon-forte-plus-kura-na-1-mesic/.

Odpověď
Jana | 11.5.2019 09:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Holky prosím dokážete mi poradit, které vitamíny jsou vhodné pro těhotné? můžu brát dál to co jsem brala, když jsem těhotná nebyla?

Odpověď
Lenka | 16.5.2019 15:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Určitě doporučuji co nejdříve navštívit doktorku, která Vám poradí, které vitamíny jsou vhodné pro těhotnou :-)

Odpověď
Jana | 20.5.2019 12:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Takže vy jste byla? u doktorky? řeknete mi prosím, co Vám tedy poradila?

Odpověď
Lenka | 22.5.2019 21:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Jasně, poradila mi, co je vhodné pro těhotné a kojící matky, a je to https://www.lekarna.cz/ogestan-matka-a-dite-cps-30/#vice-informaci, neobsahuje žádné zbytečné vitamíny navíc, takže nezatěžujete zbytečně tělo.

Odpověď
Veronika | 21.5.2019 20:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Mě se zadařilo až po roce a půl snažení ...jen se mi jednu dobu křížili dva partneři a teď nevím… máte tip kde nechat udělat testy otcovství?

Odpověď
Iveta | 24.5.2019 21:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Veru my sme s partnerem dělali domácí test otcovství. Udělal se výtěr z pusy jemu i malému a poslalo se to. Oslovili sme DDC na www.dnacenter.cz

Odpověď
Veronika | 26.5.2019 22:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Domácí test? A to probíhá celé jak, a je to spolehlivé?

Odpověď
Iveta | 28.5.2019 23:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Objednat si ho můžete například tady www.dnacenter.shop pošlou sadu na výtěr z pusy, doma sme vše provedli podle návodu, poslali a už se jen čekalo na výsledky

Odpověď
Veronika | 30.5.2019 23:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
No pecka, to vypadá moc dobře. To sem ani nevěděla že si to takhle můžu udělat doma a nemusím nikam chodit. A i ta cena mi přijde dost dobrá, čekala sem že to bude stát víc

Odpověď
Simona | 1.6.2019 23:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Jak jste se dozvěděla výsledky? To vám zaslali poštou nebo ste pro ně musela někam jít?

Odpověď
Jana | 17.6.2019 00:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Holky nemáte za sebou prosím některá porod císařem? Můžete mi poradit, jak moc to po porodu bude bolet? dalo by se to vydržet i bez prášků od bolesti?

Odpověď
Eva | 18.6.2019 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Já mám za sebou porod císařem, a abych mohla ihned po porodu malou kojit, tak jsem si před porodem objednala pumpičku, která mi pumpovala analgetikum přímo do rány, takže jsem věděla, že se mi do mléka nic nedostane.

Odpověď
Jana | 21.6.2019 00:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
To fakt? to jsem nevěděla, že se dá někde koupit, kde bych to mohla prosím objednat?

Odpověď
Linda | 23.6.2019 23:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Tady jsem i já dělala testy otcovství a výsledky poslali, nikam sem nechodila

Odpověď
Eva | 24.6.2019 09:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Je potřeba si před porodem zajít do lékárny, kde pumpičku objednáte, při objednání zaplatíte 4 tisíce korun, pumpičku Vám doručí přímo do nemocnice.

Odpověď
Simona | 27.6.2019 23:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Děkuji a to vám přišlo nějak poštou nebo na email?

Odpověď
Darina Jelinkova J. | 22.8.2019 13:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Ahooj, já se chci zeptat, jaké přírodní věci a vitamíny by jste mi doporučili, už se snažíme více jak půl roku.

Odpověď
Alexandra | 4.9.2019 00:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Různé doplňky na podporu početí sem si pořídila na otěhotnět.cz a můžu jenom doporučit

Odpověď
Lenice | 10.9.2019 15:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Zdravím maminky, snažíme se s přítelem už nějakou dobu o miminko a zatím se nám nedaří. mslíte si , že nějaké vitamíny by tomu mohly pomoci?

Odpověď
Renata | 13.9.2019 15:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Také jsme se snažili s manželem o miminko a chvíli nám to nešlo,ale už čekáme naše první miminko. Začala jsem brát v této době superfolin 1 a teď už beru jeho pokračování, nevím zda to pomohlo, ale já jsem v domění, že ano a jsem moc ráda.

Odpověď
Lenice | 19.9.2019 13:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
A co to je za vitamíny, koupím je normálně v lékárně?

Odpověď
Renata | 23.9.2019 11:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Já je kupuji tady vyjdou zde cenově nejlépe https://www.pilulka.cz/chytre-miminko-superfolin-2-mama-tbl-60-cps-60

Odpověď
Inka P. | 12.9.2019 16:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Dobrý den, poradíte čaj, který by mi pomohl s otěhotněním?

Odpověď
Ivana Kolkova K. | 16.9.2019 09:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Dobrý den, co vám pomáhá na otěhotnění, mám čaje a nějaké vitamíny, kys.listovou atd..

Odpověď
Ema | 22.1.2020 21:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Prosím kam jít nechat dělat dna testy?

Odpověď
Klára | 26.1.2020 20:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Emi zkuste mrknout sem https://dnacenter.com/ceska-republika/dna-testy-otcovstvi/

Odpověď
Ema | 30.1.2020 21:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Moc děkuji a vy máte s tímto centrem nějakou zkušenost?

Odpověď
Klára | 2.2.2020 22:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
ano mám, sama jsem v tomto centru nechala udělat dna test otcovství a jsem maximálně spokojená

Odpověď
Jana | 17.2.2020 15:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Ráda bych se vložila do diskuze, ale mě by pa naopak zajímalo jak je to s darováním vajíček ? Vlastní děti už mám a když vidím kolik žen nemůže otěhotnět, tak bych ráda pomohla alespoň touto metodou a darovala vajíčka. Jestli máte ověřenou kliniku, kterou by jste mi mohli doporučit budu moc ráda.

Odpověď
Fanny | 23.2.2020 20:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Zkušenost s darování nemám, ale hodně známá a mezi ty nejlepší patří klinika IVF ve Zlíně.

Odpověď
Natalka R. | 19.5.2020 22:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Dobrý večer, já mám s přítelem potíže, nejde nám to. Snažíme se o druhé díte a přemýšlíme nad www.ivf-zlin.cz? Máte zkušenosti?

Odpověď
Markéta | 26.7.2020 21:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Kamarádka na umělém oplodnění byla a zadařilo se, takže bych do toho na vašem místě šla pokud by to byla jediná možnost ;)

Odpověď
Iveta | 28.8.2020 13:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Ahoj, přesně vím, jak se cítíš. Řešíme stejný problém. Já i manžel jsme v pořádku, tak také nechápu, kde je problém. Už začínám dost přemýšlet o umělém oplodnění, protože toto čekání na "zázrak" je dost vysilující. Už jsem si našla kliniku www.gynem.cz/ , na kterou jsem četla dobré recenze, tak nás tam už asi objednám.

Odpověď
Nela | 4.9.2022 22:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Snažíme se s partnerem už dlouho o dítě, ale zatím se nám moc nedaří. Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte jak podpořit partnerovu plodnost? Já jsem už se sebou udělala vše co jsem mohla, a tak mě napadlo jestli náhodou není vina na jeho straně.

Odpověď
Dita | 12.9.2022 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Já se s partnerem snažila o miminko dlouho a také nám to tam nějak pořád nešlo... Proto jsem trochu pátrala na internetu a narazila jsem při tom na doplněk stravy, který u mužů dokáže zvyšovat plodnost. Tři měsíce na to jsem otěhotněla. Manžel celkově byl pak od té doby aktivnější a to mi na něm před tím chybělo.

Odpověď
Nela | 18.9.2022 12:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: problémy s otěhotněním
Opravdu dokáže zvyšovat plodnost? Který doplněk stravy to u mužů dokáže?

Odpověď
Dita | 21.9.2022 22:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: problémy s otěhotněním
Začal brát pravidelně každý den 100 % přírodní doplněk stravy https://www.amarex.cz/ Amarex men complex. Celkově byl pak víc sexuálně aktivní, a jak jsem psala, tak dokáže i zvyšovat plodnost a to potom rozhodně stojí za to.

Odpověď
Radka | 21.12.2023 19:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Já jsem byla na umělém oplodnění v ivf-zlin, kde jsme podstoupili všechna vyšetření, odběr mých vajíček a nakonec transfer.

Odpověď
Katka | 22.12.2023 06:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: problémy s otěhotněním
Jak jste byli s klinikou spokojení? Nás to asi brzy taky čeká, nejde nám otěhotnět.

Odpověď
Petra | 31.12.2023 05:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
problémy s otěhotněním
Já jsem se bála, že nám také snažení bude trvat dlouho, ale opak byl pravdou. Jen teda samotný porod byl pro mě šíleně náročný. Zvládala jsem to těžko. I období po porodu nebyla procházka růžovou zahradou. Do teď jsem se například nesmířila s tím, jak mě porod fyzicky proměnil. Hlavně "tam dole" To je ale něco, co bych ráda vyřešila, prý to dnes už lze. Umí to třeba tady - https://www.labioplastika-praha.cz/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné