Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Rekonstrukce koupelny - vana, sprcha a umyvadlo

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  OgVTR   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Rekonstrukce koupelny - vana, sprcha a umyvadlo - diskuze na toto téma
Chceme s manželem kompletně předělat naši starou koupelnu. Potřebovala bych vědět, jak máme vybrat kvalitní vybavení? Které by nám vydrželo dlouho bez nějakého poškození, zašednutí nebo jiného znehodnocení?


Jiřina | 29.1.2023 09:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rekonstrukce koupelny - vana, sprcha a umyvadlo
Rekonstrukci koupelny jsem nechala na profících. Našla jsem si na to firmu https://www.sedlacek-koupelny.cz/ , která to udělala za dobré peníze a s opravdu úžasným výsledkem. Jsem hodně spokojená.

Odpověď
Martina | 30.1.2023 01:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rekonstrukce koupelny - vana, sprcha a umyvadlo
Není to moc dlouho co jsem tohle řešila s manželem. Byla jsem nešťastná z našeho vybavení staré koupelny, protože umyvadlo ani vanu se mi nedařilo naleštit. Bylo to takové flekaté a navíc vana už měla dost poškrábaný spodek, takže to bylo i nepříjemné při koupání. Dohodla jsem se s manželem na rekonstrukci koupelny a on vybral nové vybavení od německého výrobce Kaldewei. Dá se od nich koupit totiž vše z kvalitní smaltované oceli, která je odolná proti mechanickému poškození, ale také proti kyselinám a chemikáliím. Povrch se dá jednoduše přeleštit pomocí hadříku, když je třeba ještě vana mokrá. Prostě jsem spokojená a navíc na to dávají záruku 30 let.

Odpověď
Marcela | 5.3.2023 20:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rekonstrukce koupelny - vana, sprcha a umyvadlo
Já jsem díky rekonstrukci koupelny přišla na firmu https://www.uklidprahacz.cz/ , která v Praze dělá kompletní úklid jak po rekonstrukci, ale i při běžném provozu. Proto jsem si je už najala i do firmy a na doma na běžný úklid. Dá se na ně spolehnout a člověk se tam vždy vrací do čistého prostředí.

Odpověď
Petra | 30.4.2023 08:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rekonstrukce koupelny - vana, sprcha a umyvadlo
Dlouho jsem manžela přemlouvala k tomu, aby zařídil rekonsttrukci naší koupelny. Nakonec jsem si to ale udělala sama. Našla jsem na to v Praze firmu https://www.messa-invest.cz , která vše udělala v podstatě na klíč.

Odpověď
Renča | 24.7.2023 18:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Rekonstrukce koupelny - vana, sprcha a umyvadlo
My už máme po rekonstrukci, ale teď potřebuju někde vybrat nějaké doplňky, zrcadla, koš na prádlo, dávkovače na mýdlo atd. Kde jste kupovali holky? Mě moc nebaví jezdit po obchodech.

Odpověď
Sisi | 26.7.2023 17:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Rekonstrukce koupelny - vana, sprcha a umyvadlo
Já jsem kupovala tadyhle https://www.bakly.cz/koupelna. Dražší věci, ale kvalitní, desingové. Vždy jsem byla spokojená, brala jsem tam už víc dekorací do domu.

Odpověď
Renča | 27.7.2023 17:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Rekonstrukce koupelny - vana, sprcha a umyvadlo
Děkuji, tuhle stránku neznám a jaké je dodání? Cena u nás moc nerozhoduje, ráda bych měla koupelnu moderní i co se doplňků týče.

Odpověď
Sisi | 28.7.2023 17:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Rekonstrukce koupelny - vana, sprcha a umyvadlo
Hele na to si dávej pozor, nějaké věci mají skladem, ale jine třeba ne a čekáš na naskladnění nebo dovoz třeba 14 dní. Ale u každého výrobku je uvedaná ta doba. Jinak za mě jako super eshop. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné