Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Padají mi vlasy - co s tím?

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  ZChFK   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Padají mi vlasy - co s tím? - diskuze na toto téma
Dobrý večer, poradíte co se Vám osvědčilo na zastavení padání vlasů a obnovení růstu vlasů?


Ilona | 17.3.2023 22:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Padají mi vlasy - co s tím?
Zdravím, já jsem měla takové období loni - měla jsem stresy v práci a vlasy mi začaly padat ve velkém :( Kolegyňka mi pak doporučila prémiový Orcacollagen a ten mi skvěle zafungoval.

Odpověď
Majka | 20.3.2023 21:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Padají mi vlasy - co s tím?
Moc díky - napíšete ještě o jaký kolagen se jedná? Mám trochu strach z pachuti po rybách, to bych nedala.

Odpověď
Ilona | 22.3.2023 20:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Padají mi vlasy - co s tím?
Orcacollagen je za studena hydrolyzovaný rybí kolagen, ale pachuť žádnou nemá, to se nemusíte bát. Naopak - je moc dobrý, těším se na něj každé ráno. Tady najdete víc informací www.orcacollagen.cz a doporučím si před objednávkou zřídit členství - to Vám zaručí nejnižší cenu na trhu za kolagen, dopravu zdarma a automaticky vytvořenou objednávku každý měsíc.

Odpověď
Majka | 25.3.2023 21:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Padají mi vlasy - co s tím?
Dobře díky za informace :) Vše určitě prostuduju a objednám ho. Teď jsem ještě procházela pár diskuzí a vypadá to, že je OrcaCollagen hodně oblíbený.

Odpověď
Danka | 21.3.2023 09:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Padají mi vlasy - co s tím?
Ahojky, také poslední dobou na sobě pozoruji, že mi nějak více začínají padat vlasy a nevím co s tím. Tak zvažuji co by mi mohlo pomoct zda nějaký doplněk stravy nebo nějaká dobrá vlasová kosmetika. Co pomáhá Vám?

Odpověď
Malá | 23.3.2023 17:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Padají mi vlasy - co s tím?
Také mi padaly vlasy a kamarádka mi doporučila tento vlasový olej https://www.khadi.cz/khadi-vlasovy-olej-vitalita-rust-50-ml , dávám si ho vždycky před umytím vlasů a vlasy mi přestaly padat. Takže jsem moc ráda, že mi to pomohlo!

Odpověď
Danka | 29.3.2023 11:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Padají mi vlasy - co s tím?
Takže jsi používala jen tento olej, ani žádné doplňky stravy k tomu určené?

Odpověď
beruška | 24.3.2023 22:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Padají mi vlasy - co s tím?
Mě proti padání vlasů pomohl sprej Hair Booster v kombinaci s vitamíny. Padání vlasů se mi zastavilo a začínají mi růst nové vlásky!

Odpověď
Bartákova | 30.3.2023 17:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Padají mi vlasy - co s tím?
Beruško a co je to ten Hair Booster? To je nějaká výživa? Držela jsem totiž dietu a docela mi při ní vypadali vlasy, takže jsem z toho dost nešťastná a procházím diskuze a hledám jak docílit zase krásných vlasů, které jsem měla před dietou.

Odpověď
beruška | 5.4.2023 13:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Padají mi vlasy - co s tím?
No tak to bude asi na delší dobu, než se Ti dají vlasy dohromady, je dobré je ještě podpořit vitamíny. Být tebou tak bych zvolila tuto sadu https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hair-booster-2-0-sampon-a-sprej-sada/. Já mám ten sprej a ten doplněk stravy a je to znát. Pro tebe, aby to bylo ještě intenzivnější, tak bych klidně přidala i ten šampon.

Odpověď
Bartákova | 6.4.2023 10:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Padají mi vlasy - co s tím?
Je pravda, že raději asi pořídím celou sadu, aby byl intenzivnější efekt. Zkusím si tam ještě zavolat a poradit se, zda by ta sada pro mě byla vhodná nebo zda by mi stačil také jen ten sprej a doplněk stravy.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné