Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Zajímavý dárek

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  tRNWC   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Zajímavý dárek - diskuze na toto téma
Ahojaaa, hledám dárek pro mého přítele k výročí.. A nevím teda vůbec co. Nemáte nějaký tip? Co dáváte svým partnerům k výročí nebo třeba narozeninám apod? :-)


Valounek | 20.3.2023 09:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zajímavý dárek
Dobrý den, co třeba nějaká zajímavá kniha? Knižní databáze jako https://www.cbdb.cz/knihy jsou dneska plné na tipy na knížky pro kluky, holky, mladé muže, ženy, partnery, manžely nebo třeba fanoušky kosmonautiky. Zkrátka a dobře trochu vyzjistěte, co by ho bavilo a myslím, že s knížkou určitě neuděláte ostudu. :) To je moje rada.

Odpověď
Julie | 20.3.2023 23:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zajímavý dárek
Taky hledám něco zrovna pro přítele na narozeniny...

Odpověď
JaneX | 21.3.2023 08:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zajímavý dárek
Podle mě jsou fajn dárky vždycky ty na míru a od srdce. Já jsem třeba dala přítelovi limitované tenisky na míru od https://www.thepairz.cz/zbozi-na-objednavku/ On je hodně na boty, líbí se mu to, sbírá je, prodává je, prostě dělá takové ty trendy věci a zhodnocuje přes to peníze. :) No, a tak jsem si řekla, že mu udělám radost botami. Jestli si je nechá, nebo otočí, to nechám na něm. :)

Odpověď
Alice | 21.3.2023 23:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zajímavý dárek
A co třeba nějakou drobnou elektroniku? :-) Například chytré hodinky nebo něco takového? Já jsem je pořídila manželovi a byl z nic nadšený :-) Vůbec o nich nikdy nepřemýšlel že by si je pořídil, ale je rád a nosí je každý den :-)

Odpověď
Anežka | 22.3.2023 23:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zajímavý dárek
to vůbec není špatný nápad, kde se dají pořídit??? :-)Ráda se kouknu, jestli by se mi nějaké pro něho nelíbily..

Odpověď
Alice | 23.3.2023 23:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zajímavý dárek
Koukni se sem :-) https://www.carneo.cz/smart-hodinky mají tam skvělý výběr :-)

Odpověď
Anežka | 24.3.2023 22:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Zajímavý dárek
Super moc díky za tip,, musím carneo jeste víc prozkoumat, ale vypadá to tam dost dobře :-) Ještě mě zaujaly ty bezdrátová sluchátka, zrovna nějaké potřebuji.. Nemáš s nimi zkušenost?

Odpověď
Alice | 25.3.2023 10:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Zajímavý dárek
JJ také jsem si kupovala. Bezdrátová sluchátka jsou bezva věc, nechápu že jsem jim tak dlouho odolávala :-D Jsou bezvadné, používám je každý den, Takže poměr cena a výkon je super, at si vybereš jakékoliv :-D

Odpověď
Anežka | 27.3.2023 22:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavý dárek
Líbí se mi tam jedny.. Tak je vyzkouším :-)

Odpověď
Miši | 29.3.2023 23:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zajímavý dárek
Koukněte na nejkufry.cz já jsem kupovala rodičům nové kufry a předtím manželovi batoh a mají parádní věci :-)

Odpověď
Lili | 30.3.2023 22:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zajímavý dárek
Díky za doporučení, mají tam hezký věci a dcera by nový kufr už opravdu potřebovala :)

Odpověď
Ivča | 26.4.2023 07:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zajímavý dárek
Tak toto téma teď taky hodně řeším. Za měsíc budeme mít s partnerem výročí a já vůbec nevím co koupit za dárek. Problém je v tom, že my tyto věci vlastně nijak zvlášť neslavíme, takže nechci kupovat nic velkého. Spíš jen nějakou pěknou drobnost, která potěší. Třeba na https://www.tiniana.cz/partnerske-naramky/ jsem narazila na takové pěkné partnerské náramky. Co si o tom myslíte? Je to dobrý dárek k výročí?

Odpověď
Kateřina | 4.5.2023 18:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zajímavý dárek
Já jdu kamarádce na narozeniny, poradíte mi prosím dárek? Jsou to kulaté, tak chci něco krásného a originálního.

Odpověď
Jarka | 14.5.2023 15:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Zajímavý dárek
Já bych jí třeba koupila krásnou konvičku na čaj. Třeba tuhle mám já a je skvělá. https://www.bakly.cz/bredemeijer-konvicka-na-caj-duet-meteor-12l-okrova-111012

Odpověď
Kateřina | 18.5.2023 16:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Zajímavý dárek
To není špatný nápad, tohle by se jí mohlo líbit. Má ráda kvalitní čaje, tak kvalitní konvička by se hodila.

Odpověď
Jarka | 21.5.2023 20:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Zajímavý dárek
Vidíš, určitě bude nadšená. Tyhle konvičky jsou kvalitní a hlavně ten design je jedinečný.

Odpověď
Hana | 23.5.2023 18:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Zajímavý dárek
Já jsem si objednávala mamce k narozeninám, tak jsem zvědavá, až přijde. Slyšela jsem na tyto konvičky dobré ohlasy.

Odpověď
Magda | 26.5.2023 17:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavý dárek
Já mám jinou značku konvičky, ale jsem moc spokojená. Mám konečně dlouho horký čaj a plný chuti i za 3 hodiny třeba.

Odpověď
Hana | 28.5.2023 08:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zajímavý dárek
To jsem ráda, že jsem si konvičku objednala. Mám ráda takové věci a mamka bude mít radost.

Odpověď
Vendula | 7.5.2023 00:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zajímavý dárek
Zajímavý dárek jsem sehnala pro moji dceru k 16 narozeninám. Ráda nosí pěkné věci, a tak jsem jí udělala raddost nádhernou peněženkou https://www.penezenkylp.cz/domu/707-damska-kozena-penezenka-cavaldi-motyl.html Hned jak si dárek rozbalila, tak jsem na ní viděla ve tváři tu neskutečnou radost.

Odpověď
Marcela | 10.6.2023 17:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Zajímavý dárek
Jaký dát dárek partnerovi? Teď jsme postavili dům a nevím, co bych mohla koupit. Protože jsme ho už docela vybavili.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné