Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Doporučení CYKLO KEMPU 2018

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  uVKFL   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Doporučení CYKLO KEMPU 2018 - diskuze na toto téma
Ahooj maminky, chtěla bych vám s radostí doporučit CYKLO KEMP v Praze na Gutovce pro děti od 5-15let. Syn (8let) se ho letos bude účastnit již po 3 a už teď se nemůže dočkat až se zase uvidí s kamarády, bude jezdit na výlety a terénem. Celý den, na děti dohlíží zkušení instruktoři, kteří děti učí bezpečně ovládat kolo právě na cyklostezkách i v terénu. Určitě budou vaše děti nadšené. Za nás TOP KEMP! Jestli vás zajímá více, mrkněte na jejich webovky www.detinakolech.cz


Radka | 31.7.2019 19:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Doporučení CYKLO KEMPU 2018
Tak to nevypadá vůbec špatně! Díky za tip. To my s dětmi občas jezdíme na cyklovýlety. Letos jsme dokonce takový výlet spojili i s kempováním, protože můj muž chtěl konečně otestovat náš nový stan, který před časem koupil z https://www.armik.cz/ Bylo to super a doufám, že to brzy zopakujeme znovu. :)

Odpověď
Roman | 16.9.2019 22:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Doporučení CYKLO KEMPU 2018
Koukám na tu stránku a ty stany, co tam mají vypadají opravdu dobře. Také bych nějaký pořádný potřeboval, protože bych ještě do konce Září rád zajel někam kempovat. Spacák už naštěstí mám, ten jsem si nedávno koupil ze www.sportcarp.cz/ ale stan mi zatím chybí. Asi zkusím objednat. Díky za tip.

Odpověď
Ema Rychlá | 23.1.2023 21:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Doporučení CYKLO KEMPU 2018
Když člověk jezdí takto pravidelně na kole tak by měl mít povědomí také o tom jak se ten trh pohybuje. Já mám třeba pro kamarády vždy tipy na cyklo dárky přes www.cyklosvec.cz/tipy-na-darky. Tam si za mě vybere opravdu každý a nestojí to ani moc peněz, věřte mi.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné