Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Výcvik pejska

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  tYQQx   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Výcvik pejska - diskuze na toto téma
Ahoj, dostala jsem k narozeninám od přítele pejska, je to od první chvilky naše zlatíčko, akorát máme problémy s výcvikem. Jsem drobná a docela slabá - pejsek je husky, takže je pro mě opravdu dost důležité, aby chodil u nohy a netahal tolik, jako to dělá teď, občas je fakt jako šílenej a i když ostatní povely zvládá na 1, s chozením venku pořád docela dost bojujeme. Nemáte někdo nějaký tip? Předem moc díky.


VendyKopp | 21.5.2018 15:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výcvik pejska
Ahoj, podle mě je fakt hodně důležitá motivace, vždycky správně pejska odměnit, když tedy povel udělá správně a on si časem zvykne :-) Taky není od věci, když máte u sebe u výcviku jeho oblíbenou hračku nebo cokoli, co má prostě a jednoduše rád a co ho motivuje.

Odpověď
Síma | 22.5.2018 22:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výcvik pejska
Souhlas, já mám na tohle jedinou vychytávku a ta se týká právě té komunikace s pejskem i v tom ohledu, aby byl vámi motivován, aby ho výcvik bavil a zároveň aby věděl, že je třeba se soutředit a opravdu poslouchat. Dělám to nějak takhle - např. když jsme se učili chodit u nohy, tak...ukážu pejskovi odměnu nebo hračku v levé ruce a pak si ji připnu na výcvikovou vestu, ten se hned začne soustředit na ni a když pak jdu, chodí krásně u nohy jakoby za tou hračkou, časem si zvykl a teď už je to pro něj automatické. Takový ten klasický řev na psa a trhání s vodítkem je podle mě na nic.

Odpověď
Danny | 23.5.2018 21:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výcvik pejska
To zní dobře, takhle jsem to tedy nezkoušela, tak to určo napravíme. A co se té vesty, kam připínáte tu hračku, týče, koukala jsem různě po netu a zaujalo mě něco takového www.4dox.cz/objednavka/damska-klasicka-vesta je podobná té vaší? Já totiž o nějaké pejskařské bundičce přemýšlela už dřív, ale zatím jsem se nikdy nerozhoupala ke koupi uplně, každopádně tahle s tím magnetickým systémem vypadá suprově, co myslíte? :-D

Odpověď
Síma | 24.5.2018 14:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výcvik pejska
Tyjo a já mám zrovna skoro stejnou… jen tu letní verzi :-) Za mě pecková vychytávka, bez které už popravdě skoro nevenčím - tedy mimo zimu :-D

Odpověď
Síma | 15.7.2018 14:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výcvik pejska
Co se týče výcvikových vest od 4dox, tak jak je to s velikostí ? Odpovídají ? Hrozně bych ji sobě a chlapovi chtěla potřídit, ale mám strach, že se netrefím a budu muset měnit :(

Odpověď
Síma | 12.8.2018 18:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výcvik pejska
Hele velikosti dopovídají a nebo se pro jistotu změř a orientuj se podle těch jejich rozměrů a nemáš možnost se splést :) A nebo jedině zkusit zajet přímo na prodejnu jestli si z Brna a okolí :)

Odpověď
Hovorková | 10.7.2018 14:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výcvik pejska
Ahojky můžu se zeptat jakou kloubní výživu pejskovi kupujete?

Odpověď
Gábina | 12.7.2018 20:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výcvik pejska
Pořídila jsem tohle https://www.alavis.cz/cs/pro-psy/2-alavis-5.html a jsem spokojená

Odpověď
Hovorková | 16.7.2018 13:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výcvik pejska
Jak to pejskovi dávkujete a jak dlouho už to bere?

Odpověď
Gábina | 19.7.2018 13:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výcvik pejska
Užívá to ted už třetí měsíc, potom se doporučuje vysadit na 1 až tři měsíce a znovu nasadit.Dávkuji mu jednu tabletu denně

Odpověď
Hovorková | 23.7.2018 17:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Výcvik pejska
A proč jste volila právě tuto výživu jestli se smím zeptat?

Odpověď
Lenny | 19.9.2018 21:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výcvik pejska
Dobrý den, potřebovala bych poradit, máme staršího jezevčíka s nadváhou a poslední dobou docela bojuje se stravou, nemáte někdo tip na granule pro pejsky s kily navíc, které třeba sedí vašemu pejskovi? Pár značek a druhů jsme již zkoušeli, ale s žádnými jsme zatím nebyli 100% spokojeni, tak by mi jakákoli rada moc pomohla. Děkuji.

Odpověď
Daniellla | 20.9.2018 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výcvik pejska
Ahoj, my sice nemáme jezevčíka, ale na tom nesejde, i náš pejsek má nadváhu a řešili jsme nějakej ten pátek zpět to stejný. Nakonec krmíme těmito Brit https://www.krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi/brit-care-weight-loss-rabbit-and-rice a určitě nemáme v plánu měnit, zatím rozhodně nejlepší, co jsme mu kdy koupili.

Odpověď
Káťa | 21.9.2018 16:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výcvik pejska
Z jejich stránky kupujeme granulky také, i když náš pejsek tedy nemá problém s váhou, takže objednáváme jiný druh... každopádně mu sednou suprově :-)

Odpověď
Linda Klecandová | 25.9.2018 08:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výcvik pejska
A nezkoušeli jste pejskovi občas ke granulím i vařit? Našemu Marleymu to totiž jednu dobu vyhovovalo… když měl tedy citlivější bříško. No a pokud k tomu seženete i nějaké ty granule pro pejsky s nadváhou, nebo nějaké light, myslím, že to bude brzy v pořádku

Odpověď
Jana | 30.12.2018 23:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Výcvik pejska
Nevařím, ale jako změnu máme od britu stejne jako granule i konzervy a míchám mu to. Líp pak žere.

Odpověď
Kamila | 31.12.2018 15:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Výcvik pejska
My krmíme sice barfem, ale když někam jedeme ty mono proteinové konzervy dáváme, takže složení je na jedničku.

Odpověď
Leona | 31.12.2018 17:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Výcvik pejska
Které ty konzervy kupujete, mají jich více, co koukám.

Odpověď
Kamila | 31.12.2018 18:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výcvik pejska
Ony se tak jmenují, Brit Mono Protein :-)

Odpověď
Radka | 16.12.2018 16:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výcvik pejska
Vy co chodíte na cvičák, tak osvědčily se vám víc popruhy nebo kalsický obojek a vodítko ?

Odpověď
Andrea | 22.12.2018 18:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výcvik pejska
Můžu tě ujistit, že je to úplně jedno a obojek úplně stačí. Hlavní roli tam stejn hraješ ty, tvůj důraz na povely a pes.

Odpověď
Jarka | 20.1.2019 16:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výcvik pejska
Zdravím, ráda bych se vás pejskařů poptala jestli psům dáváte nějakou výživu na klouby ?

Odpověď
Andrea | 24.1.2019 12:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výcvik pejska
Určitě je dobré tady ty věci dávat, protože ne všechny potřebné živiny jsou v granulích. Koukni se na happytails, odtud objednávám doplňky pro našeho Rona. Mají tam teda i doplňky na srst a celkově o péči pro psa

Odpověď
NIkola | 24.6.2019 17:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výcvik pejska
Nechám ti tady odkaz, kde najdeš větší výběr doplňků na klouby. Zmínil se mi o něm veterinář www.happytails.cz/kloubni-vyziva/. Já osobně dávám ten geloren.

Odpověď
Janča | 15.7.2019 20:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výcvik pejska
čauko .. ráda bych se tu poptala, třeba budete mít nějaký tip kde pořídit.. viděla jsem u paní na cvičáku, že s sebou měla takovou cestovní misku na vodu a než jsem se jí zeptala, tak už byla fuč. Zajímalo by mě kde se tady ta vychytávka dá pořídit, tak aby byla jak na vodu tak na žrádlo a hlavně, aby z toho voda neodtékala ?

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné