Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Kočárek na výlet

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  pKcZB   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Kočárek na výlet - diskuze na toto téma
Ahoj, potřebuji poradit. S manželem jezdíme hodně na výlety, tudíž bysme potřebovali kočárek, se kterým se bude dobře jezdit a zvládne hrbolatý terén. Poradí mi někdo, jaká značka by mohla něco takového mít ?


Lauroš | 7.9.2018 22:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kočárek na výlet
My jsme koupili sporťák od emmaljungy a jsme maximálně spokojení. Mají krásně odpruženou konstrukci, takže při přejíždění hrbolů hezky houpe, je ze super materiálu, který je nepromokavý a jenom tak se naušpiní.

Odpověď
Michaela | 8.9.2018 22:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kočárek na výlet
Ještě jsme ho právě nepořídili, ale o víkendu se pojedem podívat někam na prodejnu s kočárky, kde už snad něco vybereme :)

Odpověď
Jarmila | 10.9.2018 19:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kočárek na výlet
A máte aspoň něco vyhlídlého ? :) Já jsem kočárek vybírala tak, že jsem si udělala seznam značek a postupně jsem vyškrtávala ty, co neuměly nebo neměly co jsem požadovala a nakonec to vyhrála emmaljunga.

Odpověď
Staňka | 12.9.2018 09:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kočárek na výlet
To my se chystáme v pátek 14. na veletrh kočárků tak doufáme, že nám tam něco padne do oka a s něčím odjedeme protože už v tom tápu a nejsem schopna nic vybrat :(

Odpověď
Helena | 19.12.2019 06:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kočárek na výlet
Jojo, tenhle máme taky a můžu potvrdit, že na cestování je vážně super. Letos jsme ho dokonce brali na dovolenou na Makarskou a i tam obstál. Mimochodem, pokud by se náhodou příští rok někdo chystal taky do Chorvatska a nevěděl jak si tam zařídit levné ubytování, tak doporučuji mrknout sem: www.ubytovanivchorvatsku.cz/makarska/

Odpověď
Jaňule | 12.9.2018 22:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kočárek na výlet
Můžu se zeptat kde se ten veletrh koná ? To by bylo super to bych se taky jela podívat kdyby to bylo někde v dosahu.

Odpověď
Silva | 12.11.2018 16:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kočárek na výlet
Já se do Baby place chystám příští týden, protože jsem se zamilovala do kočárku od Kinderkraftu který mají :)

Odpověď
Inna | 13.11.2018 19:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kočárek na výlet
Který konkrétně myslíš ? My od nich máme ten Moov a je super. Všechno se dá nastavit do poloh a výšek tak jak to vyhovuje tobě a mimču a vzhledově se mi taky moc líbil takže jak jsem ho viděla, tak jsem ho koupila a už jsem se ani nedívala po dalších.

Odpověď
Silva | 14.11.2018 18:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Kočárek na výlet
Hele a kupovala si ho kde ? Máš ho z prodejny nebo z eshopu ? Pořád si totiž pohrávám s myšlenkou, že bych si ho nechala poslat domů abych tam nemusela jezdit. Na ten moov jsem se taky dívala ale víc mě to táhne tady k tomuhle www.babyplace.cz/kombinovany-kocarek-kinderkraft-prime-1.

Odpověď
Inna | 21.11.2018 21:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Kočárek na výlet
Tak ten vypadá taky dobře hlavně vypadá že bude prostorný akorát zkušenost s ním teda nemám ale celkově Kinderkraft má kvalitní kočárky a tady u toho co chceš jsem se dívala, že sse vyráběl v souladu s nějakou evropskou normou, takže bych z toho neměla strach.

Odpověď
Radka | 25.2.2019 23:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kočárek na výlet
My před pár měsíci také sháněli nějaký lehký kočárek na cesty... Mně do oka padly ty od značky Cotobaby. Mají je třeba tady: https://www.mamo-tato.net/ zkusili jsme ho tedy koupit a zatím spokojenost. Hlavně za tu cenu vypadá že i něco vydrží, takže na cesty ideální.

Odpověď
Sandra | 30.8.2019 15:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kočárek na výlet
Já jsem si kupovala tu jejich trojkombinaci, s tím, že máme vyzkoušenou i tu sportovní část a troufám si říct, že mu dáváme hodně zabrat a za mě teda velká spokojenost. Hlavně v něm má dítě dost místa a tím, že má nafukovací kolečka, tak tlumí hrboly přes které kolikrát jezdíme.

Odpověď
Andrejka | 1.9.2019 20:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Kočárek na výlet
Dívala jsem se na recenze kočárků od kinderkraftu a všechny mají teda výborné ohlasy. Je to podle mě hodně muziky za velmi rozumné peníze oproti jiným značkám.

Odpověď
Klára | 27.7.2023 01:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Kočárek na výlet
Já jsem si pořídila sportovní kočárek, abych s ním mohla běhat. Nedávno jsem si koupila nová sportovní trička na internetových stránkách https://armik.cz/ a jsem s nimi velmi spokojená. Trička jsou vyrobena z kvalitního materiálu, který mi poskytuje pohodlí během běhání. O víkendu jsem byla s se synem v kočárku na túře v Českém ráji.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné