Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - vchodové dveře

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  yRzML   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
vchodové dveře - diskuze na toto téma
POtřebovala bych radu či zkušenost.Vybíráme vchodové dveře a nevím kam se mrknout,jaké máte doma a co kvalita?


Sabina | 24.7.2018 12:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vchodové dveře
Zkuste Kružík.cz dveře od nich máme a jsou kvalitní, spokojení sme maximálně

Odpověď
Vízrová | 6.8.2018 17:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vchodové dveře
Sabino a jaké dveře oni nabízí?

Odpověď
Sabina | 12.8.2018 13:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vchodové dveře
Na stránkách mají i katalogy www.kruzik.cz/sortiment/dvere/

Odpověď
Janicka | 30.4.2022 09:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vchodové dveře
Když jde o venkovní, vchodové dveře, tak bych rozhodně zvolil masivní. Doma máme vnitřní dveře vyrobené z lamina, ale do venkovních jsme se rozhodli investovat trochu více a jsou z krásné borovice..ta kresba dřeva, ale také dlouhá životnost je něčím, co oceníte i po dlouhých letech- https://www.truhlarstvi-korber.cz/dvere_z_masivu/exterierove_dvere

Odpověď
Renata | 14.8.2018 13:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vchodové dveře
S firmou Kružík.cz mám také výbornou zkušenost..Montovali nám garážová vrata,domluva snimi byla top!:) Vše bez problému a jako po másle..Navíc záruku na vrata máme 11 let,spokojení jsme nejvíc!:)

Odpověď
Katarina | 21.8.2018 22:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vchodové dveře
Která ta garážová vrata od nich máte?

Odpověď
Renata | 27.8.2018 11:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: vchodové dveře
Vybrali sme ty sekční..manžel byl unešený z té technologie DuraPrint které využívají

Odpověď
Milada | 24.5.2019 18:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vchodové dveře
Firma kruzik.cz dělá hliníkové dveře a mě se to hrozně líbí. Za tu cenu to vypadá opravdu luxusně a taky se to dá barevně sladit s garážovými vraty...

Odpověď
Miriam | 26.11.2019 21:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vchodové dveře
Vchodové dveře už naštěstí máme, ale nemáte náhodou tip, kde sehnat nějaké pěkné interiérové? Už jsem se na nějaké stránky dívala a zatím teda asi nejvíc se mi líbí ty, které mají tady www.podlahyhajny.cz/dvere/ Budu ale ráda za jakýkoliv tip. :-)

Odpověď
Ivana Navratilka | 18.5.2020 22:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vchodové dveře
My jsme si nechávali dělat dveře na zakázku od našeho truhláře ve městě. A proto aby se nám tak rychle neobouchávaly, nechali jsme si ještě pořídit zarážky na dveře. Tedy, hledaly jsme je pěkně dlouho, co vám budu povídat, ale nakonec jsme narazily na ty, které nám vyhovují nejvíce. Jo, a koupili jsme je zde :-) https://www.emako.cz/zarazky-na-dvere/

Odpověď
Markéta | 5.9.2021 23:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vchodové dveře
Koupila jsem s manželem dům, kde jsem okamžitě chtěla měnit vchodové dveře za nějaké bezpečnější. Nakonec se to vyřešilo jen výměnou zámků za bezpečnostní zámek. Dělala nám to firma, která se v Praze specializuje na výrobu klíčů a instalaci bezpečnostních zámků https://www.rr-zamky.cz/kontakt/

Odpověď
Daniela | 11.8.2022 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: vchodové dveře
Já jsem si nedávno nechala vyměnit vchodové dveře, přičemž moje kamarádka mi poslala odkaz na stránku https://www.jis.cz/, na které jsem si vybrala ke své spokojenosti. Z mé zkušenosti tedy mohu jen doporučit, jsou kvalitní a rychle dodávají. Chystám se na rekonstrukci chaty a již vím, že si okna a dveře objednám zde, jelikož mají velký výběr.

Odpověď
Klaudie | 18.8.2020 13:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vchodové dveře
Ahoj, my máme bílé plastové vchodové dveře od Pramos a jsme spokojení. Mrkni se na www.pramos.cz/dvere/vchodove-dvere/plastove-dvere/ . Mají víc barev a kvalita je top. Máme je dva roky a nebyl s nimi ještě žádný problém :-)

Odpověď
Ema Rychlá | 27.1.2023 15:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
vchodové dveře
No my teda máme jak vchodové dveře od www.jis.cz a jsme moc spokojeni. S tou firmou jsme spolupracovali už na několika projektech při stavbě bytů. Jsme totiž developerská firma která staví byty v Prostějově a Olomouci. S těmito lidmi byla vždy moc dobrá komunikace, jen co je pravda.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné