Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Výbava pro dítě na dovolenou

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  mBfWX   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Výbava pro dítě na dovolenou - diskuze na toto téma
ahoj .. potřebovala bych trochu poradit ohledně výbavy pro dítě na dovolenou. Hlavně teda co se týče léků a všemožných doplňků.


Jarka | 19.7.2018 10:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
Tak opalovák asi připomínat nemusím, ale já jsem brala repelnt, pak něco když by se malá chytila a pro sebe něco na natíkání nohou, protože na to trpím a taky tabletky proti komárům.

Odpověď
Eva | 9.6.2019 17:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Jarko a jaký repelent používáte? Taky mě čeká výběr, ale vůbec nevím, který pomáhá.

Odpověď
Jarka | 12.6.2019 15:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Kupuju od značky Altaherba, je přírodní a pomáhá.

Odpověď
Eva | 17.6.2019 07:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Kde se dá tato značka,prosím, koupit?

Odpověď
Jarka | 19.6.2019 11:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Mají více druhů a kupuju z internetového e-shopu https://www.altaherba.cz/repelenty

Odpověď
Eva | 21.6.2019 11:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Mají dobré věci ;-). Můžu se prosím ještě zeptat, který přesně ten repelent máš? Koukám, že jich mají více

Odpověď
Jarka | 28.6.2019 19:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Mám ten koncentrovaný olejíček https://www.altaherba.cz/koncentrovany-olejicek-hmyz je účinný

Odpověď
Eva | 28.6.2019 20:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Také ho vyzkoušíme, díky za doporučení!

Odpověď
Zorka | 5.2.2019 15:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
Ahojky,kde koupit dobrý dětský batůžek.. vyplatí se koupit v Nejkufry? Mají velký výběr ale nemám s eshopem ani s obchodem žádnou zkušenost

Odpověď
Míša | 14.2.2019 22:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Zorko za sebe můžu říct že vyplatí.Batohy odtud máme celá rodina a jsou perfektní..hodně cestujeme a batohy stále funkční v top stavu,je vidět že jsou kvalitní

Odpověď
Pavlína | 20.2.2019 22:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
Nedávno sem kupovala přes eshop nejkufry tento batůžek https://www.nejkufry.cz/batuzek-mickey-mouse-20535-0600/

Odpověď
Benjamina | 24.2.2019 17:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Pavlíno ten vypadá krásně, také mám odtud dětské batůžky včetně svého. Všechno kvalitní,já si nemůžu vynachválit

Odpověď
Líba | 3.3.2019 15:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Super díky za tip na Nejkufry. Chystáme se o velkých prázdninách na dvě dovolené tak se kvalitní batohy i cestovní kufry budou hodit

Odpověď
Iveta | 12.3.2019 19:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
Poradíte mi prosím někdo, kam je nejlepší vyrazit na dovolenou s dětmi a manželem?

Odpověď
Veronika | 15.3.2019 12:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro dítě na dovolenou
My jezdíme už několik let vždy v létě na Máchovo jezero do hotelu, kde jsem vždy s manželem a dětmi velice spokojená. Je tam krásný hotel, kde se cítíme s celou rodinou vždy velice dobře, a také si tam vždy odpočineme.

Odpověď
Iveta | 20.3.2019 12:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Do kterého hotelu jezdíte? a opravdu je to vhodné i pro děti? mají tam nějaké atrakce pro ně?

Odpověď
Veronika | 24.3.2019 11:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Jezdíme do hotelu www.hotelport.cz, je to tam parádní pro celou rodinu, pro děti spousta atrakcí, třeba velké šach,y venkovní a vnitřní bazén, spousta možností pro výlety.

Odpověď
Tereza | 22.5.2019 18:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro dítě na dovolenou
No, možností je spousta. My se třeba letos chystáme po dlouhé době do Chorvatska. Když jsme tam byli naposled, tak se nám tam moc líbilo, tak bychom se tam rádi podívali znova. Tento rok máme v plánu navštívit ostrov Pag. Kdyby vás to náhodou inspirovalo a nevěděla jste, kde tam sehnat nějaké pěkné ubytování, tak určitě doporučuji mrknout na tuto stránku: www.ubytovanivchorvatsku.cz/pag/

Odpověď
Debora | 31.3.2019 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
Z eshopu Nejkufry sem objednávala synovi dětský cestovní kufr a sem fakt spokojená s nákupem tady. Plánuju si tu pořídit kufr i pro sebe, ten dětský co sem objednala je perfekt

Odpověď
Nela | 27.4.2019 15:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Deboro mám odtud dětské cestovní tašky pro naše děcka a ty jsou taky suprový. Hlavně je tahaj k babičce docela často a nikde se nepářou, netrhají..sem spokojená

Odpověď
Stáňa | 29.4.2019 10:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
Je v Nejkufry případně možnost výměny zboží? Nejsou stím pak problémy? Budu kupovat cestovní kufr jako dárek a nejsem si jistá že se trefím do barvy, tak že bych případně vyměnila

Odpověď
Andrea | 24.5.2019 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
No, jestli můžu mít jeden tip, tak si hlavně doma nezapomeňte plavky. Právě to se mi stalo předloni když jsem byla v Egyptě a nebylo to nic příjemného. Hlavně shánět v Egyptě plavky, které by mi sedly nebyl zrovna jednoduchý oříšek. Letos už jsem si raději jedny objednala s předstihem (vybírala jsem je tady https://www.damske-jednodilne-plavky.cz/ ) tak si je radši zabalím do kufru hned jako první, abych je zase nenechala doma.

Odpověď
Iva | 24.8.2019 18:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Měla bych na vás takový dotaz - jak jste řešili vízum do Egypta a jak dlouho trvalo jeho vyřízení? Ráda bych se tam podívala také, ale z tohoto jsem celkem zmatená. Třeba tady https://www.cklub.cz/pruvodce/egypt/vizum-v-egypte píšou, že se vízum dá zařídit i přes internet, je to pravda? Díky.

Odpověď
Janča | 6.7.2019 18:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
Děkuju za doporučení na Nejkufry, minulý týden nám odtud přišly dva cestovní kufry a jsou parádní!.)

Odpověď
Nina | 12.7.2019 00:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Nejkufry
Dneska sem objednala tady pro dceru dětský cestovní kufr, kamarádka v Nejkufry nakupuje a je moc spokojená tak sem si řekla že do toho taky půjdu

Odpověď
Ilona | 29.12.2019 21:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
S touto společností jste někdo byl na dovolené? www.sport-kids.cz/

Odpověď
Helča | 29.1.2020 07:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
No, pokud se na dovolenou chystáte jet autem, tak si myslím, že by stálo za to zkontrolovat i jestli je i samotné auto v pořádku. My například před odjezdem na letošní dovolenou nejspíš na auto budeme kupovat nové letní pneumatiky. Manžel už se dokonce i po nějakých díval a vypadá to tak, že je objedná z https://www.pneuok.cz/

Odpověď
Ilona | 7.2.2020 23:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
Synovi plánuji sehnat pěkný dětský batůžek na výlety a moc hezké mají v nejkufry, máte tu s něčím zkušenost? Chci aby měl batůžek kvalitní aby mu nějakou dobu vydržel

Odpověď
Domča | 13.2.2020 22:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Výbava pro dítě na dovolenou
Moje děcka mají z Nejkufry cestovní kufry a ty jsou parádní

Odpověď
Zorka | 17.2.2020 23:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Výbava pro dítě na dovolenou
My sme děckám na Nejkufry objednali dětské batůžky a jsou z nich úplně nadšení

Odpověď
Denysa | 22.2.2020 13:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Nejkufry
Jak dlouhé tu mají na věci záruky?

Odpověď
Zorka | 27.2.2020 20:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Nejkufry
My máme klasicky záruku dva roky na to co sme tu pořídili. V eshopu jsou záruky napsané

Odpověď
Pavlinka | 19.2.2020 03:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
No, já si třeba myslím, že docela užitečná věc na dovolené může být i taková moskytiéra. Pamatuji si, že když jsme naposledy byli v Itálii, tak jsme celkem litovali toho, že něco takového nemáme. Letos už ji ale vezmeme s sebou. Už mám jednu vybranou, konkrétně tuto: https://www.emako.cz/dekorace-2/atmosphera-createur-d-interieur-sit-proti-hmyzu-sky--moskytiera--baldachyn-nad-postel-bily--60-x-250-cm/

Odpověď
Tereza | 28.2.2020 07:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
Já teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že pokud se člověk s prckem chystá na dovolenou, tak je dobré s sebou vzít i hodně oblečení. My třeba pro toho našeho většinou kupujeme oblečení tady: https://www.onlinesekac.cz/second-hand-detske/c-5?ignore=IMAGETEMPLATE Tam mají super výběr.

Odpověď
Ela | 4.3.2020 22:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Výbava pro dítě na dovolenou
Nejkufry můžu po zkušenostech taky doporučit

Odpověď
Veronika | 1.4.2020 23:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Sport-kids
Jakou máte zkušenost s instruktory tady? Za rok bych ráda někam jela když to bude možné

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné