Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Internetové připojení a televize

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  maVJK   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Internetové připojení a televize - diskuze na toto téma
Dobrý den, prosím od koho si mám nechat co nejvýhodněji napojit internetové připojení a televizi?


Lenka | 11.7.2018 11:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Internetové připojení a televize
Podívejte se na akce https://www.a1m.cz/internet mají rychlý internet za výborné ceny

Odpověď
Karel | 12.7.2018 11:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Internetové připojení a televize
Máte od nich napojený internet, nebo i televizi?

Odpověď
Lenka | 15.7.2018 13:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Internetové připojení a televize
Mám od nich tarif větší stačí s internetem 100 Mbps a 60 televizních programů za 600 kč měsíčně

Odpověď
Mirina | 9.11.2019 20:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Internetové připojení a televize
No, jestli můžu mít jeden tip, tak já mám docela dobré zkušenosti s internetem od https://www.dslone.cz/ Dřív jsme doma měli internet od UPC a abych pravdu řekla, tak za tu cenu teda nic moc. Věčně kolísala rychlost a někdy internet dokonce nefungoval vůbec. To se nám u DSLOne naštěstí neděje.

Odpověď
Alena | 12.5.2020 20:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Internetové připojení a televize
Dobrý den, my máme televizi klasicky přes anténu. Stejně na ni moc nekoukáme, takže těch pár programů nám bohatě stačí a když se chceme s manželem koukat na nějaký film, tak si ho stáhneme. Internet máme od firmy www.eurosignal.cz/ , která nám nabídla nejvýhodnější internet v berouně. Platíme necelých 600 Kč za měsíc a internet je hodně rychlý.

Odpověď
Milena | 25.9.2020 11:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Internetové připojení a televize
Ahoj, my máme internet od www.nej.cz/internet/ . Potřebujeme co nejvýkonnější internet a máme 300 Mb/s za 549 Kč měsíčně. Televizi od nich neodebíráme, protože máme pozemní vysílání, ale internetovou televizi nabízejí také :-) .

Odpověď
ivanka087 | 31.8.2021 12:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Internetové připojení a televize
Tak to já a manžel zase docela často stahujeme a koukám na Harry Potter. Díky napovime.cz/navod/jak-sledovat-serii-harry-potter/ jsme se ale v poslední době naučili, že se to dá sledovat i na online platformách. Je to pro nás velký posun. Předtím jsme stahovali titulky, dávali to dohromady a dnes stačí platit pár dolarů měsíčně.

Odpověď
Alča | 31.12.2022 21:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Internetové připojení a televize
Musím se přiznat, že já jsem čím dál méně spokojená s poskytovatelem našeho internetu. Neustále to vypadává a technická podpora také nic moc. Začala jsem tedy přemýšlet nad přechodem k jinému providerovi a úplně ještě nejsem rozhodnutá, ale vidím to tak, že vyberu některého z těchto - https://entuzio.cz/poskytovatele-internetu/

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné