Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Vigantol

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  EWJQx   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Vigantol - diskuze na toto téma
Jaký máte názor na vigantol a dáváte ho dětem ? Nám ho doktorka včera pro mimčo předepsala ale potom co jsem si přečetla si nejsem moc jistá tím jestli ho mám malé vůbec začít dávat.


Léňa | 13.10.2018 19:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vigantol
Kdyby to dětem jakýmkoliv způsobem škodilo, tak by to pediatři nepředepisovali. Je to lék co se dětem dává několik let, takže bych v tom neviděla vůbec žádný problém.

Odpověď
Míša | 15.10.2018 22:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vigantol
U vašeho dítěte se Lenko nic neprojevilo ? Co jsem četla že dítě kvůli tomu může mít potíže s bříškem apod jsem fakt vystrašená

Odpověď
Léňa | 16.11.2018 20:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vigantol
Nene, syn byl naprosto v pořádku a nic se u něj neprojevilo :) podle mě je to taky pěkná hloupost a maminky jsou z toho akorát pak zbytečně vystrašené. Hlavně když už by mimčo mělo bolení bříška, tak né kvůli vigantolu, ale do 3 měsíců jsou tady ty problémy naprosto normální.

Odpověď
Silva | 19.11.2018 20:35 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Vigantol
Jaký je potom rozdíl mezi baby d a vigantolem ? Proč některé maminky dávají radši baby d ?

Odpověď
Andrea | 28.11.2018 18:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Vigantol
to by mě taky zajímalo .. protože co jsem slyšela v čekárně u dětské, tak každá mamina dává fakt něco jinýho :/

Odpověď
Tereza V. | 5.12.2018 20:28 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Vigantol
Vigantol je dobrý, jen jde o to jej správně užívat. Je potřeba jej dávat s tuky, ideálně třeba s mlíčkem. Lépe se vstřebá a koliky tím pádem nehrozí.

Odpověď
Léňa | 18.12.2018 13:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Vigantol
Já jsem vigantol kapala normálně do pusinky a taky bylo všechno v pořádku, podle mě se z toho udělala zbytečná bublina, protože koliky jsou do takových 3 měsíců dítěte úplně normální ;)

Odpověď
Tereza V. | 12.1.2019 20:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Vigantol
Naprosto souhlasím. Než se upraví zažívání miminku, které nepřijímalo pevnou stravu, to chce čas.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné