Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Eshop s erotickými hračkami a doplňky

Vložení příspěvku
Předmět:
Vaše jméno: (povinný údaj) Váš e-mail:
Text:(Zbývá: 1000 znaků - povinný údaj)
 Opište následující text (kvůli zneužití):  dEFQk   
hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Eshop s erotickými hračkami a doplňky - diskuze na toto téma
Našla bych tu někoho kdo si sem tam něco objedná z eshopu s erotickými hračkami ? Chtěla bych nám s přítelem koupit na Vánoce společný dárek v této podobě, ale potřebovala bych, aby šlo o diskrétní zásilku a nebylo hnedka poznat odkud balíček je. Nevíte jestli je něco takového možného a nehledám to zbytečně ?


Mischel | 24.11.2018 18:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Já jsem objednávala minulý týden přes e-kondomy.cz a ti mají teda diskrétně zabalené balíky takže zkus mrknout na ně.

Odpověď
Tamara | 2.12.2018 19:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Nevím, jak to mají jiný shopy, ale já nakupuju taky na e-kondomy a opravdu... Balíčky jsou diskrétně zabaleny, čili v tomto bych problém neviděla :)

Odpověď
Nika | 2.12.2019 20:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Obchodů je sice hodně tady s tím zbožím, ale ne všechny mají širokou a zrovna aktuální nabídku toho co je nové. Já mám výbornou zkušenost s www.e-kondomy.cz kde mají všechno skladem a člověk nemusí čekat než něco naskladní jak to jinde bývá že to zdržují.

Odpověď
Míša | 3.12.2018 06:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
A máte zkušenost s nějakými hračkami že se tak blbě ptám, chtěla bych něco vyzkoušet ale je mi blbé to jít kupovat přímo na prodejnu a tam se ptát :/

Odpověď
Mischel | 6.12.2018 21:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
To chápu a od toho jsou potom eshopy :) .. a co by sis tak představovala, nevím jestli ses dívala třeba na ty e-kondomy ale je toho hrozně moc a nevím co by tě lákalo nebo si chtěla vyzkoušet jinak ráda poradím

Odpověď
Tamara | 30.12.2018 16:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Tak co jsi nakonec na ty Vánoce pořídila ? Já jsem dostala normálně od chlapa takové malé škádlítko, což mě dost překvapilo, že se odhodlal mi sám něco takového vybrat :D

Odpověď
Soňa | 2.1.2019 19:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
No, tak o je skvělý a trošku ti závidím. Můj chlap y se k tomu neodhodlal. A jaký ti vybral?

Odpověď
Majka | 3.1.2019 07:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
No, tak že by jako můj chlap sám něco takhle vybral? To bych si mohla nechat zdát :D Nicméně ovšem, pochlub se :) Zrovna se chystám si něco objednat sama, samozřejmě pro nás dva, tak abych měla inspiraci :)

Odpověď
Tamara | 5.1.2019 15:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky

Odpověď
Majka | 9.1.2019 15:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Jé tak to je fakt škádlítko :) ale na to že ti ho kupoval sám tak super. To já jsem koupila něco úplně jiného a teda většího ;)

Odpověď
Maříková | 9.1.2019 23:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Tamaro taky si tu s přítelem jednou za čas objednáme nějakou tu pomůcku pro zpestření. Za mě super

Odpověď
Edita | 14.1.2019 23:24 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Děkuji za tip na ekondomy... já sem začala zlehka a objednala si takovou tu sexy mašly na tělo,tak snad bude mít úspěch:D

Odpověď
Majka | 17.1.2019 14:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Mašli na tělo ? :D Tak to mi sem hoď odkaz to mě zajímá :D chlap bude mít v srpnu narozeniny, tak to by koukal, kdybych se mu do toho namašlila :D

Odpověď
Edita | 19.1.2019 15:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Už ji mám i doma, zkoušela sem si ji a je to super https://e-kondomy.cz/sexy-masle

Odpověď
Tonia | 2.12.2019 20:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
My jsme měli sex hezký. Líbilo se nám to oboum. Nikdy jsme tak netoužili po nějakých hračkách. Nakonec jsem ale zkusili sem tam nějakou koupit a ten sex je úplně o něčem jiným. Jako zpestření jen doporučuju.

Odpověď
Nina | 19.1.2019 14:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Co se tak těm vašim chlapům líbí nejvíc z těch hraček co máte ? chci nám nebo si :D taky něco koupit ale ráda si nechám poradit, tak šup sem s nějakými tipy

Odpověď
Leontýna | 24.1.2019 22:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
S manželem sme taky sedli k e-kondomy a hned sme si na vyzkoušení objednali erekční kroužek a vibrátor... supr eshop, je tu vážně z čeho vybírat

Odpověď
Alena | 28.1.2019 23:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Je možné si někde vyzvednout osobně objednávku z e-kondomy?

Odpověď
Leontýna | 1.2.2019 21:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Dobrý den, osobně si vyzvednout jde na pobočce v Brně v Řečkovicích

Odpověď
Linda | 14.2.2019 16:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Tak to já si to objednávám domů, protože je to při určité částce zadarmo a nemusím se nikam trdlíkovat, hlavně bych se aji styděla si to vyzvedávat osobně

Odpověď
Simka | 18.2.2019 16:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Baby, můžu se zeptat když je tu řeč o hračkách tak respektovali byste kdyby si chtěl váš partner pořídit taky něco takového ? Bavila jsem se o tom s mým chlapem a měl takovou jemnou narážku že by vzall zavděk taky nějaké rozptýlení když nejsem doma a já sama mám tady těch hraček plný šuplík -_-

Odpověď
Tamara | 5.9.2019 08:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Ahojky, jako co se týká lubrikačních gelů, tak ty my používáme. Jako ne pravidelně, ale sem tam je to skvělý zpestření našich hrátek. Nejraději mám parfemované lubrikanty, ale taky mám náladičku i na neparfemovaný. Jako asi nedokážu říct. Nicméně se určitě mrkni na tu stránku e-kondomy. Tam mají neskutečnou nabídku lubrikantů. Tak si stopro vybereš :)

Odpověď
Jarmila | 24.9.2019 22:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
No, co se týče té diskrétnosti, tak já za sebe můžu určitě doporučit třeba https://www.eroticsexshop.cz/ Právě z tohoto eshopu jsme si s přítelem před časem objednávali BDSM pomůcky a fetiš oblečení a naprostá spokojenost. Na zásilce by nikdo nepoznal, že je ze sexshopu, což je super. :-)

Odpověď
Godla | 3.10.2019 21:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
My jsme měli sex hezký. Líbilo se nám to oboum. Nikdy jsme tak netoužili po nějakých hračkách. Nakonec jsem ale zkusili sem tam nějakou koupit a ten sex je úplně o něčem jiným. Jako zpestření jen doporučuju.

Odpověď
Heluš | 12.12.2019 21:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Jestli by ti to nevadilo tak mohla bych se zeptat jakou hračku si zvolila jako první ? Taky nás oba sex baví, ale jsem docela zvědavej člověk co rád zkouší něco jiného a chtěla bych něco pořídit.

Odpověď
Godla | 13.12.2019 19:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Určitě nevadilo, ráda pomůžu jako první kousek mě zaujal tento www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/chytre-vibratory/we-vibe-sync-fialova

Odpověď
Markéta | 19.12.2019 16:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Taky máme tady ten pro dva a je božííí !! Tak strašně nám to zpestřilo sexuální vztah ... nikdy bych tomu nevěřila kdybych to sama nevyzkoušela.

Odpověď
Rebeka | 26.1.2020 10:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Tak to se budu muset podívat jak to funguje, protože s ničím takovým nemám zkušenost.

Odpověď
Markéta | 4.3.2020 22:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
To stejné když se podíváš na ekondomy na ten orální stimulátor, tak ten se dá taky použít pro oba ;)

Odpověď
Rebeka | 20.3.2020 15:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Jak pro oba ? U chlapa nějak postrádám nebo si spíš nedovedu představit to využití :D

Odpověď
Markéta | 15.4.2020 21:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Když jsem se dívala na popis té hračky, tak jsem právě byla taky překvapená a píší tam, že je to vhodné pro muže na spodní stranu žaludu :P www.e-kondomy.cz/sqweel-go-oral-sex-stimulator-bily

Odpověď
Elen | 20.4.2020 13:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Tady ten orální stimulátor mám a tohle jsem teda taky nevěděla :O ani upřímně nevím jestli by do toho chlap šel, ale zkusím to na něj dneska večer :D

Odpověď
Kristýna | 24.4.2020 17:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Tak zrovna pro pány tam mají jiné a mnohem lepší hračky :) toto mi příjde jako takové jemné škádlítko, když už bych chlapovi měla něco koupit, tak by to bylo něco takového www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/masturbatory/fleshlight-girls-stoya-destroya

Odpověď
Terka | 10.5.2020 23:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Holky, nezkoušela jste některá náhodou takové to yoni vajíčko? Mám na mysli něco jako mají třeba tady: https://www.magieprirody.cz/yoni-vajicko/ Není to sice úplně klasická erotická hračka, ale podle toho, co jsem o tom četla, tak to vypadá docela zajímavě. Docela přemýšlím, že bych to vyzkoušela.

Odpověď
Kája | 18.5.2020 22:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Já jsem na klasické vibrátory, co mají třeba na ekondomech, na zkoušení tady těch novinek moc nejsem.

Odpověď
Jana | 17.9.2020 16:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Ono není na škodu toho vyzkoušet víc ;) nikdy jsem si třeba nemyslela, že mi klasické dildo bude dělat víc dobře, jak samotný vibrátor. Pořídila jsem si tady tenhle a je to úplně něco jiného a vůbec se to s vibrátorem nedá srovnat www.e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/dilda/kovova-dilda/triune-devil-s-tongue-dildo

Odpověď
Inna | 26.9.2020 09:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Máte i jenom nějaká ta škádlítka co jsou na klitoris nebo je lepší rovnou pořídit něco většího ?

Odpověď
Terka | 29.10.2022 21:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Eshop s erotickými hračkami a doplňky
Čau holky, co říkáte třeba na takové ty erotické masáže? Byla jste na tom některá někdy? Já právě vůbec nevěděla, že něco takového existuje. Nedávno mi o tom říkala kamarádka, která chodí sem - https://www.mataharisalon.cz/cs Říkala jsem si, že by možná stálo za to to vyzkoušet. Byly jste na tom někdy? Jaká je popřípadě vaše zkušenost? Díky. :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné