Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Fitham?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Fitham? - diskuze na toto téma
Ahojky, já jsem uvažovala, že si doma zařídím něco jako malou posilovničku... Koukala jsem na net... Nějaké zkušnosti s fitham? Chtěla bych si tam koupit pás...  Dostala jsem nějaké peníze na vánoce, tak si splním přání a koupím si pás… jen se v nabídce nevyznám a budu ráda za doporučení.


Jiřka | 28.2.2020 18:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Manžel mi k vánocům koupil tento https://www.fitham.cz/nordictrack-t70. A já jsem z něj nadšená. Opravdu mi hodně vyhovuje. Je to něco, v čem jsem se našla. Od vánoc mám dole 17 kg a určitě jedu dál. A to jenom díky pásu. Takže za mě to rozhodně smysl má.

Odpověď
Jess | 29.6.2020 11:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Já jsem se koukala a byla právě hodně mile překvapená tím, jaké ceny tam mají. Mají tam docela dost slev. Hodně uvažuju, že bych domů koupila posilovací lavici. Nemáte někdo doma lavici z Fitham? Jakou koupit? Doma máme zatím jen rotoped a nějaký posilovací stroj by se hodil :)

Odpověď
Martina | 27.7.2020 13:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Jj, je to pravda. Taky jsem byla překvapená. Na Fitham jsem toho nakoupila docela dost a vždycky jsem byla s cenou moc spokojená.

Odpověď
Gabula | 30.8.2020 20:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Já jsem o tom shopu dlouho nevěděla. Ale jsem ráda, že jsem na ně narazila. Už jsem si od nich koupila nějaké drobnosti, ale i rotoped a jsem teda maximálně spokojená.

Odpověď
Gitka L. | 25.11.2020 23:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Dobrý večer, já se tam mrkla a vybrala jsem https://www.fitham.cz/jogapilates-mic-25-cm-tunturi-rondoball

Odpověď
Luisa | 1.6.2021 09:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Jojo, oni jsou na tom fitham super, mají tam fakt všechno od fitness…

Odpověď
Cameron | 5.7.2021 15:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Běháš na něm denně? Já mám strach, že me po čase doma začne spíš zavazet :D

Odpověď
Kajka | 1.8.2021 18:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Holky, chci si na fitham koupit pás. Doporučují k tomu dokoupit tu podložku. Co myslíte, mám ji koupit?

Odpověď
Gabča | 24.10.2021 18:20 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Fitham?
Já ji mám, je to hlavně kvůli tomu, aby pás neujížděl a zůstal na stejném místě a taky aby sis nepoškodila podlahu. Já jsem si kupovala všechno zaráz, ale to hlavně díky tomu, že jsem si volala na tu jejich infolinku a doporučili mi ji :)

Odpověď
Hanka | 9.11.2021 17:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Podle jakých kritérií jste si pás vybíraly ?

Odpověď
Gabča | 21.11.2021 15:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Fitham?
Já jsem věděla, že chci takový pás, jaký mají tady u nás ve fitku, takže větší, těžší, aby se při běhu netřepal a nehlučel, aby měl funkci kopce apod :). Samozřejmě jsem hned ze startu nevěděla do jaké značky jít, takže jsem na fitham napsala email a pán mě nasměroval :).

Odpověď
Zdenka | 29.6.2022 21:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Ahoj, já jsem si domů pořídila běžecký pás. A musím říct, že jsem nadšená. Jsem na něm fakt denně :) Vybrala jsem si ho díky nákupnímu rádci na https://www.fitham.cz/jak-vybrat-bezecky-pas. Takže pokud hledáš kvalitní stroj, co ti bude vyhovovat, mrkni sem :)

Odpověď
Luisa | 29.7.2022 09:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Já jsem nakoupila na fitham a oni tam mají svýho rádce, který taky s výběrem pomůže.

Odpověď
Laura | 2.10.2022 18:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Fitham?
Jojo, ten jejich rádce je super :) Já jsem díky němu taky vybavila svůj cvičící koutek. Mají dobré rady a tipy.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné