Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Školní batoh

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Školní batoh - diskuze na toto téma
Dobrý den, dáte mi tip na školní batohy pro třeťáky? Vybírám pro syna, ale zatím jsem nenarazila na nic, co by se mi líbilo, děkuji.


Věra | 10.8.2020 17:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školní batoh
Dobrý večer, taky sháním pro dcerku batoh, zatím se mi nejvíc líbily batohy tady https://www.zdravybatoh.cz.

Odpověď
Alex | 13.8.2020 22:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školní batoh
Dobrý večer, taky jsem dlouho vybírala a obcházela různé obchody. Bohužel se mi nic nelíbilo, pak jsem od kamarádky dostala doporučení na školní batoh od značky Beckmann a můžu ho vřele doporučit. Batoh je opravdu hodně kvalitní a lehký.

Odpověď
Didi | 17.8.2020 16:03 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školní batoh
Dobrý den, díky za doporučení. Nevíte prosím, kde mají batohy skladem? Znáte spolehlivý e-shop?

Odpověď
Alex | 24.8.2020 22:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školní batoh
Dobrý večer, batohy mají právě tady https://www.zdravybatoh.cz/kategorie#attrCh-5-18=true&attrCh-5-130=true&attrCh-6-72=true. Mají velký výběr a vše skladem.

Odpověď
Lucie | 14.4.2022 19:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Školní batoh
Vybíral jste někdo v poslední době batoh do školy? Konkrétně pro předškoláka do první třídy? Můžete mi poradit, po čem se dívat a jak vybrat opravdu kvalitní batoh?

Odpověď
Klaudie | 15.4.2022 01:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Školní batoh
Já jsem si s výběrem batohu dala opravdu záležet. Chtěla jsem pro své dítě vybrat to nejlepší, a proto jsem ho vybírala asi měsíc. Narazila jsem pak na českou značku, která má školní aktovky opravdu vychytané. Aktovka, kterou jsem vybrala, se skvěle přizpůsobí postavě školáka a váží jen jeden kilogram. Sledovat váhu u aktovky je také velmi důležité.

Odpověď
Lucie | 16.4.2022 08:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Školní batoh
Tak to by mě vůbec nenapadlo řešit třeba i váhu aktovky. Mohu se prosím zeptat, jakou aktovku jste kupovala pro své dítě? Kam se mohu podívat po kvalitní školní aktovce?

Odpověď
Klaudie | 18.4.2022 01:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Školní batoh
Vybrala jsem opravdu pěknou školní aktovku https://www.baagl.cz/skolni-aktovka-shelly-jednorozec/ , která má objem 23 litrů a nosnost 6 kg. Mají to tak rozdělené, že se tam váha učebnic pěkně rozloží. Seženete u nich i box na svačinu, sáček na tělocvik a další potřebně věci pro školáka ve stejném motivu.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné