Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Hry a vánoce

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Hry a vánoce - diskuze na toto téma
Maminy, potřebuju poradit. Mám doma 6ti letou dceru a 7letýho syna. No a co myslíte... Vánoce na krku a já nevím, co jim mám dát. Jako jasně, nějaké oblečení, něco, co si přejí, ale dal? Ráda bych jim dala i nějakou hru, která je bude sice bavit, ale díky které se taky dozví nové věci. Máte prosím tip? Díky moc.


Lola | 27.10.2020 08:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hry a vánoce
Ahoj, jo, tak to mám úplně stejně. Zrovna minulý týden jsem nějaké takové hry hledala... No a našla jsem hry od Pipasik. Znáš je? Jsou to edukativní hry. Vipadají hodně dobře, uvažuju o nich...

Odpověď
Blanka | 28.11.2020 16:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hry a vánoce
Já jsem svým vnoučatům letos koupila edukativní hru od Pipasik https://www.hrackyvzdelavacky.cz/pipasik-promeny/. Je to moc hezká hra, ukazuje dětem, jak se vyvíjí živočichové. Moc hezky zpracovaná. Tak to je můj tip.

Odpověď
Alex | 29.11.2020 13:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hry a vánoce
A já za něj moc děkuju. Nevěděla jsem, co koupit, ale ten Pipasik vypadá moc hezky. Opravdu děkuji za tipy.

Odpověď
Žaneta | 20.12.2020 21:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hry a vánoce
A koupila jsi ten Pipasik? Jakou edukační sadu jsi vybrala?

Odpověď
Erika | 1.2.2021 13:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Hry a vánoce
My jsme vybrali tuto https://www.hrackyvzdelavacky.cz/pipasik-muj-dum/ a malej je nadšenej :)

Odpověď
Barbora | 17.11.2020 00:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hry a vánoce
Také bych potřebovala poradit, co pro vnoučata. Mají 7 a 10 let…Jsou to dva kluci

Odpověď
Martina | 18.11.2020 00:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hry a vánoce
Tak to vždy vyřeší nějaká dobrá hračka ne? V tomto věku moji kluci pořád chtějí hlavně lego...

Odpověď
Barbora | 23.11.2020 00:14 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hry a vánoce
Taky mě to napadlo, tak jak se zas bude moci normálně nakupovat, tak vyrazím na něco mrknout.

Odpověď
Martina | 24.11.2020 17:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Hry a vánoce
Můžete rovnou nakupovat. Objednávala jsem už lego na Vánoce pro kluky z hračkářství Pompo, mají dobré ceny a navíc jsou některé prodejny otevřené jako výdejní místa https://pompo.cz/prodejny/

Odpověď
Sandra | 3.10.2021 15:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hry a vánoce
Koukni se třeba na stránku https://shop.brainfaq.cz/ mají tam spousty super her. Několik jich již máme doma a hrajeme je pořád :-)

Odpověď
Kája | 11.10.2021 15:23 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hry a vánoce
U nás kluky hry moc nebaví a spíš si vyhrají se zvířátky, kde jim staví farmu nebo zoo apod :) u toho vydrží fakt dlouho.

Odpověď
Jarmila | 21.10.2021 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hry a vánoce
Můžu se zeptat jaké figurky jim kupuješ ? Je lepší kupovat ty značkové ?

Odpověď
Kája | 25.10.2021 17:12 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hry a vánoce
Určitě kupovat ty značkové, co mají certifikáty a máš jistotu, že jsou zdravotně nezávadné. Všechny zvířátka co máme, tak kupuju jenom od mojofun.

Odpověď
Lada | 27.10.2022 18:53 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hry a vánoce
A co třeba nějaká drobnost? Hrníček? něco personalizované, že je tvá dcera.. na www.nekupto.cz je spoooustu takových krásných věcí

Odpověď
Marika | 29.10.2022 17:16 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hry a vánoce
Ahoj, teda, to vypadá velice dobře. To se mi moc líbí, neznala jsem, ale určitě tam něco koupím

Odpověď
Marika | 24.11.2022 18:34 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hry a vánoce
V https://www.galerieharfa.cz/ teď pořádají pro děti vánoční dílničky ;) my se tam chystáme přes víkend a plánuju tam vyřešit i velkou část vánočních nákupů :-)

Odpověď
Alena22 | 25.11.2022 13:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hry a vánoce
Tam to mám ráda, mají tam vždycky super program a dá se tam fakt hezky strávit celý odpoledne :)

Odpověď
Natálie | 19.12.2022 21:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hry a vánoce
My jsme tam byli o víkendu bruslit na střeše a moc jsme si to užili, perfektní atmosféra :-)

Odpověď
Marika | 20.12.2022 20:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hry a vánoce
Je to tam teď moc hezký, a už mám konečně nakoupený všechny dárky :-)

Odpověď
Katka | 27.11.2023 17:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hry a vánoce
Kam teď vyrážíte s dětma za zážitky v Praze? Sdílejte prosím místa, kde se vám líbilo, děkuju :-)

Odpověď
miška | 28.11.2023 18:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hry a vánoce
Noo tak to se k tobě přidám, protože to tady ještě moc neznáme a nápadů na zábavu s dětma nikdy není dost :D

Odpověď
Neliss | 29.11.2023 16:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hry a vánoce
Skvělý je to v https://galaxiebarev.cz/ byli jsme tam s dětma a moc jsme si to užili. Mají parádní interaktivní expozice, něco takového jsem ještě neviděla :) a koupí vstupenky jsme se zapojili do soutěže o Ferarri :)

Odpověď
Katka | 1.12.2023 20:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Hry a vánoce
Koukám na jejich stránky a vypadá to parádně, tam určitě o víkendu zajedeme moc děkuju za tip :)

Odpověď
Majka | 29.11.2023 16:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Hry a vánoce
V galerii Harfa otevřeli kluziště na střeše a je to tam moc hezký, mají tam občerstvení, vyhřívané iglú...a vevnitř mají interaktivní hřiště pro děti, super obchody, jídlo...chystáme se tam i na Mikuláše, doporučuju si tam najít cestu a stáhnout rovnou i jejich appku :-)

Odpověď
Hrushi | 3.12.2023 20:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Hry a vánoce
Tam to máme moc rádi, chodíme tam s dětma docela často a vždycky si to užijeme :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné