Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Chilli

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Chilli - diskuze na toto téma
Ahojky holky :) Manžel miluje pálivá jídla. Pořád si je koření, pořád experimentuje s chutí... Říkala jsem si, že k vánocům bych mu dala chilli. Máte prosím tip, kde koupím pěknou sadu?


Jiřka | 15.12.2020 22:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chilli
Můj chlap je na tom úplně stejně. Chilli si kupuju od https://www.thechillidoctor.cz/. Mají tam fakt dobrý. Co jsem se koukala, tak tam mají i dárkové sady :)

Odpověď
Marcy | 19.12.2020 11:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chilli
Díky moc, už jsem se taky koukala. Ty dárkové sady jsou super. Už jsem mu je objednala :) Jsem zvědavá, co na to řekne.

Odpověď
Madla | 24.1.2021 14:29 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Chilli
Tak co, co na ně říkal? Taky zrovna hledám kvalitní chilli, tak budu ráda za info, jak chutná...

Odpověď
Marcy | 25.1.2021 10:45 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chilli
Koupila jsem nakonec tuto sadu https://www.thechillidoctor.cz/balicek-pro-posileni-imunity-e282.htm. A teď teda koukám, že ji mají v akci :) Jooo, je nadšenej. Ještě vše nezkusil, ale co ano, tak vynikající.

Odpověď
Aranka | 2.2.2021 09:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Chilli
Ahoooj :) Prosím tě, ty celé chilli papričky... Zkoušela jsi od thechillidoctor.cz?

Odpověď
Hanuša | 16.12.2022 14:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Chilli
já zrovna čekám, že mi dojde z www.thechillidoctor.cz dárková sadička manželovi pod stromeček, tak jsem moc zvědavá, jak bude spokojený.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné