Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Batoh - 6. třída

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Batoh - 6. třída - diskuze na toto téma
Zdravím, nemáte doporučení na batoh do školy pro šesťáka? S jakou značkou jste spokojení?


Hanka | 10.2.2021 18:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh - 6. třída
Dobrý večer, máme batoh Beckmann - je to norská značka a batoh je výborně zpracovaný a nenápadný.

Odpověď
Luiza | 12.2.2021 23:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh - 6. třída
Díky za doporučení :) Poradíte prosím, kde na netu se dá na batohy podívat a případně je i rovnou objednat?

Odpověď
Hanka | 16.2.2021 23:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh - 6. třída
Tady máte odkaz přímo na jejich stránky https://www.zdravybatoh.cz/

Odpověď
Luiza | 18.2.2021 23:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Batoh - 6. třída
Moc díky, syn si hned batoh vybral a moc se mu líbí. Už ho máme i objednaný, tak snad s ním brzo vyrazí do školy :)

Odpověď
Dominika | 14.4.2022 19:51 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Batoh - 6. třída
Zdravím, víte prosím někdo, jestli se dá koupit batoh pro větší dítě, který nebude ničit záda? Když jsem vybírala první školní tašku, tak jsem řešila tvarování zad a jak se dá nastavit. Syn už ji však nosit nechce a chtěl by prostě batoh, který nebude trapný dle jeho slov.

Odpověď
Petra | 15.4.2022 01:49 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Batoh - 6. třída
Tohle je asi prostě normální. A pokud se tady bavíme o 6. třídě, tak je to zcela určitě normální. Můj syn přišel s tím stejným, a tak jsem mu chtěla udělat na Vánoce pod stromečkem radost. Vybrala jsem mu ergonomický školní batoh, která má dostatek úložného prostoru a dokonce i samostatnou kapsu na notebook.

Odpověď
Dominika | 16.4.2022 08:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Batoh - 6. třída
A byl z něj nadšený? Já prostě pořád nevím, jestli mu ho mám vybírat sama nebo ho nechat si vybrat…

Odpověď
Petra | 18.4.2022 01:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Batoh - 6. třída
Byl z něj nadšený, protože batoh vypadá velmi dobře https://www.baagl.cz/skolni-batoh-skate-gold/ . Mají ho i ve více barvách, ale mě oslovil právě tady ten v kombinaci černé a zlaté.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné