Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie, zítra Rostislav
Vyhledávání

Diskuse - Co na svačinu pro školáka?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Co na svačinu pro školáka? - diskuze na toto téma
Dobrý den, syn chodí do první třídy a nestačí mu svačiny. Každý den si stěžuje, že měl hlad. Co prosím dáváte prvňáčkům za svačiny, aby je to zasytilo?


Slávka | 20.2.2021 15:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co na svačinu pro školáka?
Zdravím, dejte mu nějaký poctivý smetanový krém, ten ho spolehlivě zasytí. Taky jsme měli podobný problém a smetanové krémy se nám osvědčily.

Odpověď
Jana | 22.2.2021 16:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Co na svačinu pro školáka?
To mě nenapadlo, vidíte, díky za doporučení :) Jakou značku smetanových krému prosím kupujete?

Odpověď
Slávka | 24.2.2021 21:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Co na svačinu pro školáka?
U nás je nejoblíbenější Bobík. Není tak sladký jako ostatní smetanové krémy a je z poctivé smetany a tvarohu. Navíc je bez lepku, éček i konzervantů. Objednávám ho většinou online tady https://www.kosik.cz/produkt/bobik-maxi-vanilka a doporučuji koupit rovnou to větší balení :) A je to poctivý výrobek od českého výrobce.

Odpověď
Romča | 7.11.2021 15:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Co na svačinu pro školáka?
Jaké má složení ? Neobsahuje ani želatinu ?

Odpověď
Slávka | 19.11.2021 18:54 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Co na svačinu pro školáka?
Trochu želatiny obsahuje, ale když by sis o tom zjistila víc, tak je to zrovna doplněk, které tělo potřebuje a želatina je dobrá pro vazy apod ;) www.bobik.cz

Odpověď
Silva | 5.12.2021 19:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Co na svačinu pro školáka?
Takže dětem do školy dáváte i jogurty ?

Odpověď
Sára | 3.2.2022 23:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Co na svačinu pro školáka?
Většinou se doma domlouváme :) mají oba rádi ovoce, tak buď ovoce nebo cokoliv z ovoce jako jsou třeba ovocné kapsičky od sunaru apod :)

Odpověď
Irena | 17.2.2022 12:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Co na svačinu pro školáka?
Jak jsou na tom ty ovocné kapsičky se složením ? Jde mi o to, aby tam byl co největší podíl ovoce.

Odpověď
Daniela | 18.2.2022 11:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Co na svačinu pro školáka?
Tak to sunar má, to složení je taky super. Kupuju ty jejich kapsičky pro 4. měsíční miminko.

Odpověď
Irena | 23.2.2022 22:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Co na svačinu pro školáka?
Ony jsou ty kapsičky už od 4. měsíce ? :O

Odpověď
Daniela | 27.2.2022 15:17 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Co na svačinu pro školáka?
Ano jsou, buď se koukni na jejich stránky https://www.sunar.cz/prikrmy-do-rucicky jaké jsou možnosti nebo pak třeba lékárna pilulka má ty jejich kapsičky :)

Odpověď
Eva | 19.7.2022 01:11 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co na svačinu pro školáka?
Děláte dětem do školy svačiny? Jí to? Syn půjde do první třídy, a tak už pomalu vymýšlím, co mu budu dělat do školy za svačiny.

Odpověď
Dominika | 20.7.2022 01:31 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Co na svačinu pro školáka?
Můj syn sní vše, co mu připravím, a každý večer se nezapomene připomenout, abych mu udělala svačinu. Já se snažím je dělat teda vždy ráno, aby to měl co nejvíc čerstvé. Jsou ale i svačiny, které se dají bez problémů připravit i večer předem. Dávám mu to do boxu na svačinu, který je přes noc v lednici, a tak mu to ani neoschne. Ideální je na svačiny připravovat to, co doma běžné rád jí. U nás je to tedy nejčastěji rohlík, máslo, šunka. Sem tam sýr, pomazánka, chleba se šunkou atd... Dávám i zeleninu pokrájenou, ale tady je lepší používat boxy na svačinu, které mají přepážku, aby se voda ze zeleniny nedostala k pečivu.

Odpověď
Eva | 21.7.2022 01:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Co na svačinu pro školáka?
Aha, takže máte několik druhů těch boxů na svačiny?

Odpověď
Dominika | 22.7.2022 01:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Co na svačinu pro školáka?
Ano, nakoupila jsem je u https://www.baagl.cz/boxy-na-svaciny/ , když jsem vybírala pro syna školní aktovku. Mají tady moc pěkné boxy, dokonce některé mám i ve stejném designu jako aktovku. Brala jsem od nich i láhev na pití.

Odpověď
Lucie | 2.3.2023 22:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Co na svačinu pro školáka?
Kdyby měl někdo strach o svoje dítě stejně jako já, tak můžu doporučit super věc na hlídání dětí při cestě do školy nebo i když jde prostě díky někdo samo https://www.smartomat.cz/armodd-kidz-gps-4g-cerna/ Opravdu velmi dobré na hlídání dětí.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné