Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Pás na behání

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Pás na behání - diskuze na toto téma
Ahoj, domů bych si ráda pořídila běžecký pás. Byla bych mo ráda za vaše rady a tipy, podle čeho vybrat nebo třeba pokud někdo doma pás má, tak klidně budu ráda i sdílení doporučení. Koukala jsem se už a na trhu je toho celá řada a já se v nabídce nevyznám.


Lenka | 8.5.2021 12:27 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pás na behání
Když máte doma takové vybavení tak převlíkáte se i do toho, co by jste si na sebe normálně vzali v posilovně nebo ne ? Dostala jsem od chlapa rotoped a chtěla bych si pořídit dres a kraťasy, ale nevím jestli to není zbytečné ?

Odpověď
Natka | 26.5.2021 20:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pás na behání
Mám oblečení speciálně na cvičení :) hodně se potím, takže jsem potřebovala něco, co bude dobře odvádět pot :)

Odpověď
Lenka | 16.6.2021 19:21 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pás na behání
Taky už jsem si konečně pořídila něco lepšího na cvičení. Našla jsem na cyklomanii pěkný dres, tak jsem si vzala ten, protože jsem taky potřebovala něco funkčního, co bude odvádět pot.

Odpověď
Adéla | 15.5.2021 16:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pás na behání
Nezkoušela ses dívat na fitham ? Mají tam velký výběr běžeckých pásů. Kupovala jsem si ho minulý rok a jestli můžu doporučit, tak ber určitě motorový pás.

Odpověď
Markéta | 27.5.2021 13:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pás na behání
Jaký model máš ? Nejsou ty motorové moc hlučné ?

Odpověď
Adéla | 23.6.2021 10:08 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pás na behání
Mám tady ten od BH Fitness https://www.fitham.cz/bh-fitness-f8-dual, sice mi trvalo než jsem si nějaký vybrala, ale jsem s nám nad míru spokojená. Má širokou běžeckou plochu, je robustní, stabilní, nevykle se, přesně to, co jsem požadovala.

Odpověď
Markéta | 3.7.2021 19:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Pás na behání
Tak to je super, tím pádem si budu objednávat tady tento. Zeptám se ještě jak je to s výnosem toho stroje ? Je možnost se s nimi domluvit ? Protože já teda nemám nikoho, kdo by mi s tím pomohl.

Odpověď
Adéla | 13.7.2021 17:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Pás na behání
Jasně, když si projdeš jejich stránky, tak tam na to narazíš, taky jsem to hledala a v nabídce to mají, akorát se musíš dopředu domluvit :)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné