Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena, zítra Rudolf
Vyhledávání

Diskuse - Cvičení doma

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Cvičení doma - diskuze na toto téma
Holky, chlap mi konečně vyklidil garáž (no, spíš část :D ), kde si chci udělat takovou mini posilovnu. Jako já mám vybráno - chci tam běžící pás. No, jenže toho nápadu se chytl i chlap a ten chce posilovací lavici. Nemáte náhodou některá zkušenosti, že byste doporučila nějakou dobrou?


Alča | 8.5.2021 12:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cvičení doma
To já jsem si koupila veslovací trenažer a rotoped a akorát teď koukám po nějakém funkčním oblečení ať to mám komplet, protože nic vyloženě na cvičení nemám.

Odpověď
Karolína | 26.5.2021 20:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Cvičení doma
To já jsem si musela zase pořídit nové oblečení na kolo, protože jsem zase začala jezdit a potřebovala jsem dres a kalhoty :)

Odpověď
Gabča | 28.5.2021 07:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Cvičení doma
Poradila by si mi kde mají pěkné a kvalitní oblečení na kolo ? :)

Odpověď
Karolína | 16.6.2021 18:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Cvičení doma
Já jsem spokojená s tím, co mám z cyklomanie, takže objednávám převážnou většinu oblečení od nich.

Odpověď
Gabča | 16.6.2021 19:13 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Cvičení doma
Dívala jsem se, že mají dresy od značky fox, tak to mám radost, protože mám tady tu značku ráda a vím, že používají kvalitní materiál.

Odpověď
Karla | 10.5.2021 17:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cvičení doma
Zrovna posilovací lavici nemám, ale podívej se na fitham, tady ji určitě mít budou :)

Odpověď
Lukáš | 13.5.2021 11:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cvičení doma
Když jsem začal pravidelně cvičit, tak jsem měl někdy další den velké bolesti svalů. Myslel jsem si, že je to tím, že dělám něco špatně. Po půl roce jsem to však musel nějak řešit a začal jsem si kupovat přírodní kratom na radu od borce z posilovny https://www.kratomlevne.cz/ Díky němu mě vždy vše přestane rychle bolet.

Odpověď
Lenka | 26.5.2021 21:10 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cvičení doma
Taky se mi naskytl prostor, kde bych mohla mít menší posilovničku a jako první si pořídím veslovací trenažer, po kterém pokukuju fakt dlouho https://www.fitham.cz/hammer-pro-force

Odpověď
Radana | 16.2.2023 21:32 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cvičení doma
Já se pořád dokola snažím udržet u cvičení doma, ale nedokážu u toho sama vydržet. Tak jsem se rozhodla že začnu chodit někam na skupinový lekce, někam kde bude příjemně a budu se tam těšit, kdo jste z Brna poraďte, kam se přihlásit, díky :-)

Odpověď
Nikoletta | 20.2.2023 22:00 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Cvičení doma
Já se teď zapsala do fitka v Brně https://zone4you.cz/ mám k ročnímu členství 10 tréninků s trenérem zdarma, což jsem vždycky chtěla takže si to moc užívám. Po tréninku můžu zajít do opravdu luxusního wellness a do solárka. Dokonce nabízí i hlídání dětí, což určitě využiju takže to vřele doporučuju :))

Odpověď
Radana | 22.2.2023 17:33 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Cvičení doma
Ty jo tak to zní skvěle! Hned zítra tam zajdu, protože trenéra zadarmo bych opravdu do začátku brala, díky moc :-)

Odpověď
Nikoletta | 24.2.2023 20:05 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Cvičení doma
Ráda jsem poradila, já jsem zatím úplně nadšená, kdybych o nich věděla tak sem chodím už dávno :))

Odpověď
miška | 28.7.2023 23:58 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Cvičení doma
Tak to zní perfektně, to bych si uměla představit na takové místo chodit :-) asi využiju tu jejich nezávaznou prohlídku a půjdu se tam podívat :-)

Odpověď
Gabina | 21.12.2023 20:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Cvičení doma
Já cvičím ve fitness. Doma jsem to zkoušela, ale nedonutila jsem se k velkým výkonům. Na strojích mě to i více baví.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné