Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Plenky?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Plenky? - diskuze na toto téma
Maminky, jaké plenky se vám pro děti osvědčily nejvíc? Jako neptám se, jaké jsou nejlepší, na to nejde odpovědět… Prostě jaké se vám nejvíc osvědčily?


Lucie | 2.9.2021 18:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Dětské plenky objednávám tady https://www.abena.cz/bambo-nature-detsky-sortiment/. Jejich plenky jsou super. Jsou měkké, savé, prostě kvalitní. Neměla jsem je od začátku a lituju. Zkusila jsem jich dost a tahle značka je nejlepší podle mě :)

Odpověď
Aja | 5.10.2021 15:52 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Koukala jsem na ty plenky Bambo Nature pants. No, zajímá mě právě, jak jsou tyto plenky savé?

Odpověď
Lada | 31.10.2021 09:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
Ahoj Ajo, my od nich plenky pants kupujeme a jsme spokojeni. Plenky krásně sedí, jsou savé a prodyšné. Hlavně teda neprotékají, a to je pro nás opravdu veliké plus.

Odpověď
Tonicka | 1.12.2021 09:57 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Plenky?
Od kdy ty pants kupujete? Aby mimi seděly a neptékaly?

Odpověď
Romana | 18.1.2022 18:09 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Plenky?
S těmi plenkovými kalhotkami nemám dobrou zkušenost, docela dost řežou a to jsem kupovala docela drahé plínky, takže jsem koupila na vyzkoušení nappy plenky, co mi doporučila kamarádka a v poměru cena vs. výkon jsou super.

Odpověď
Adéla | 9.3.2022 22:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Holky, co plenky značky Bella Happy? Nemáte někdo zkušenost? Jsou plenky dobré a vyhovují Vám?

Odpověď
Věra | 13.3.2022 22:22 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
Plenky od Bella Happy jsou super. Kupuju je už od porodnice a používáme je ještě teď, dceři budou dva roky. Plenky jsou měkounké, dobře drží a dobře sají.

Odpověď
Agáta | 17.3.2022 22:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Plenky?
Já jsem měla do porodnice od Bella Happy jejich porodnický balíček a jejich plenky jsou výborné.

Odpověď
Gábina | 25.3.2022 23:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Plenky?
Holky, já plenky kupuju už skoro 2 roky a spokojenost. Objednávám je tady https://www.mall.cz/znacka/bella-happy?quRedir=1&s=bella%20happy

Odpověď
Iris | 17.3.2022 10:55 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Jako první jsem kupovala baby charm a u těch jsme taky zůstaly, protože nám sedly na první dobrou a žádné opruzeniny se nekonaly :)

Odpověď
Sára | 29.3.2022 17:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
Hele a jsou k dostání i v drogérii nebo jenom na těch stránkách bezvaplenky.cz ?

Odpověď
Iris | 3.4.2022 13:50 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Plenky?
Jenom na těch jejich stránkách, ale mají je vždycky skladem, takže nemusíš mít strach, že by je neměli ;)

Odpověď
Sára | 12.4.2022 10:46 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Plenky?
No vyzkoušíme je a uvidíme. Koupila jsem tady ty Junior, tak snad budou vyhovovat, protože vypadají dobře i ten design je parádní :) https://www.bezvaplenky.cz/babycharm/baby-charm-super-dry-flex-vel-5-junior/

Odpověď
Terka | 25.7.2022 21:25 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Já hledám plenky pro miminko, až porodím, ale jsem z toho úplně vedle. Je tolik různých druhů a značek.

Odpověď
Petra | 26.7.2022 07:30 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
Já bych určitě brala s výkrojem na pupík.

Odpověď
Terka | 28.8.2022 17:39 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Plenky?
Které jsou prosím s výkrojem na pupík?

Odpověď
Petra | 29.8.2022 06:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Plenky?
Výkroj na pupík mají třeba plenky Happy Bella, ty máme my.

Odpověď
terka | 12.9.2022 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Plenky?
A které přesně to jsou? Nějak nevím, které v obchodě hledat.

Odpověď
Petra | 28.9.2022 23:37 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Plenky?
https://happy-cz.cz/cs_CZ vyzkoušej i s kosmetikou. Ta je dobrá, je po ní pokožka nádherně jemná a vyživená.

Odpověď
Naďa | 30.9.2022 08:38 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Plenky?
Já jsem ji také viděla v nabídce, ale ještě jsem tu kosmetiku nezkoušela.

Odpověď
Danka | 9.2.2023 17:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Nám pefektně sedí eko pleny zn. Moltex. Kupuji je pravidelně na mallu v ekonomickém balení.

Odpověď
Mia | 27.11.2023 17:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Používáte někdo látkové pleny? Můžete kdyžtak poradit jaké se vám osvědčily? Moc díky za reakce :-)

Odpověď
klarina | 28.11.2023 18:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
To by mě taky zajímalo. Nechci používat pořád jednorázové a kdybych našla nějaké praktické tak bych určitě radši zůstala u látkových.

Odpověď
Nikki L. | 2.12.2023 21:06 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
Skvělý jsou od bobanek.eu plenky AIO jsou dobře ušité, používají se snadno jako jednorázovky a je fajn i že mají tmavý vnitřek takže nemusím řešit žádné zaprané fleky a dobře sajou a odvádí vlhokost od pokožky :)

Odpověď
Mia | 20.12.2023 17:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Plenky?
Tak jsem je hned objednala a už je používáme a jsou fakt super, perfektně sajou a opravdu snadno se používají, díky za tip :-)

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné