Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Plenky?

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Plenky? - diskuze na toto téma
Ahoj, mohla bych poprosit o doporučení kvalitních plínek, prosím jenom jednorázové, které mají dobrou absorbci, jsou měkkčí a prodyšnější ?


Denny | 18.9.2021 13:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Ahojky, syn má 11 kilo. My kupujeme už plenky pants. Ty jsou super. Snadné oblékání a to kdekoli. Kupujeme tyto https://www.abena.cz/bambo-nature-pants-detske-plenkove-kalhotky/. Tahle značka je super :)

Odpověď
Yvett | 27.10.2021 08:56 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Já jsem nad pants už uvažovala, ale mám strach, jak budou sedět. Přeci jen těma lepkala je trošku třeba stáhnu nebo povolím. Sedí tento tip plenek dobře?

Odpověď
Blanka | 21.11.2021 14:36 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
Ahoj, já jsem taky měla strach, ale jako ne. Úplně v pohodě. Krásně sedí a jsou perfektně savé. Jako na noc stačí jedna plenka, to nám opravdu vyhovuje, můžeme všichni spát celou noc.

Odpověď
Lili | 11.12.2021 10:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Tak to super. Musím na ty plenky kouknout. Ani nevím, kdy malej spal celou noc bez nutnosti přebalení.... :(

Odpověď
Mina | 4.2.2022 10:07 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Doporučuju vyzkoušet nappy. Ty se nám osvědčily co se týče savosti nejvíc :)

Odpověď
Denča | 17.2.2022 21:26 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Já kupuju plínky od baby charm. Vyrábí je česká firma, což vždycky ráda podpořím když jde o kvalitu.

Odpověď
Elen | 18.2.2022 23:02 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Plenky?
Tak to jsem vůbec nevěděla, že je to česká výroba, to je dobré vědět. Jak jsou na tom se složením ?

Odpověď
Denča | 23.2.2022 15:40 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Plenky?
Jestli chceš, tak ti tady nechám odkaz, kde se o nich dozvíš víc určitě je dobré si to projít a na to složení prostě koukat ;) https://www.bezvaplenky.cz/babycharm/

Odpověď
Elen | 25.2.2022 11:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Plenky?
Je mi to jasné. Sestra s tím má docela problémy, protože malej je ekzematik, takže zatím s tím bojují a zkouší, ale určitě jí řeknu ať koukne na bezvaplenky.cz na baby charm.

Odpověď
Denča | 11.3.2022 21:19 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Re: Re: Plenky?
Tak to je super, to jsem upřímně nečekala, vůbec nevím že se u nás vyrábí tak kvalitní plínky.

Odpověď
Petra | 28.1.2023 23:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Plenky?
Tady jsme pro vás připravili článek o výběru plenek - https://www.recenzer.cz/pleny/ budeme rádi, když nám budete sdílet i vaše zkušenosti.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné