Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je sobota 20. dubna 2024, svátek má Marcela, zítra Alexandra
Vyhledávání

Diskuse - Amulet

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Amulet - diskuze na toto téma
Ahojky holky, dotaz... Chtěla bych koupit dárek pro sestru. Nějaký amulet. Příští rok bude mít náročný, tak bych ráda něco, co ji bude ochraňovat. Máte tip?


Janinka | 31.12.2021 08:43 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Amulet
Ahoj, když mám trable nebo se necítím dobře, tak hodně vnímám energii z darovaného amuletu. No a když chci já někomu udělat radost a dát talisman nebo amulet, nakupuju na https://spiritobchod.cz/amulety-a-talismany-3. Nevím, co sestru čeká, ale třeba hadí štít bych volila :)

Odpověď
Michaela | 2.1.2022 21:42 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Amulet
Koukala jsem se na spiritobchod.cz a jako nabídka je krásná. Podle čeho se amulet vybírá, aby chránil?

Odpověď
Markéta | 3.2.2022 18:04 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Amulet
No, já mám třeba od bráchy tento amulet www.supermamina.cz/diskuse/?id=49959 . A když se na něj podíváš, tak najdeš info přímo k tomuto amuletu. Tak myslím, že tohle bude cesta, jak zvolit ten správný :)

Odpověď
Radka | 3.3.2022 20:48 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Amulet
Počkej, jaký sis teda vybrala? A podle čeho mám vybrat, když bych ho chtěla pro sebe?

Odpověď
Pavla | 4.4.2022 09:47 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Amulet
Já jsem sestře kupovala tento opál https://spiritobchod.cz/ostatni/mesicni-kvet-stribro-ag-925-756.html. Je spojován s láskou, tak se to hodila. Sestra ho nosí na krku a moc se jí líbí.

Odpověď
Erika | 2.5.2022 09:01 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Amulet
Ano, ty amulety, co jsou spojovány s láskou, jsou nejlepší. Taky jsem jeden dostala a nesundávám ho ani. Dostala jsem ho od manžela a hodně pro mě znamená.

Odpověď
Marina | 30.5.2022 13:59 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Amulet
To je krásný :) To ti udělal radost, že? :) Já taky uvažuju, že manželovi koupím nějaký takový dáreček. Takový, co bude mít význam pro nás.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné