Internetov sluby pro koly
portál pro všechny maminky
Dnes je pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav, zítra Marcela
Vyhledávání

Diskuse - Pěkné hračky pro děti

hlavní kategorie | zpět | + založit nové téma | + odpovědět na toto téma
Pěkné hračky pro děti - diskuze na toto téma
Poradíte mi prosím, kde vybrat pěkné hračky pro děti? Kde třeba často nakupujete a máte i nějakou zkušenost s kvalitou?


Lenka | 19.1.2022 18:15 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pěkné hračky pro děti
Já jsem docela často chodila po hračkářství, ale nakonec jsem se kompletně přesunula na internet, protože tam je daleko lepší výběr, než v kamenných obchodech. Pro jak staré děti hledáte hračky?

Odpověď
Veronika | 20.1.2022 13:18 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Pěkné hračky pro děti
Mám doma dva malé rošťáky ve věku 2 a 4 roky. Můžete mi poradit, kam jste se přesunula? kde teda vybíráte pěkné hračky pro děti?

Odpověď
Lenka | 22.1.2022 18:41 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Re: Re: Pěkné hračky pro děti
Potom tedy máme doma podobně staré děti. Jestli jim chcete vybrat něco opravdu pěkného, tak doporučuji se podívat na stránky obchodu https://www.lunzo.cz/hracky-pro-deti/ Najdete tam opravdu pěkné hračky v podstatě asi pro každou věkovou kategorii. Hodně se mi tam jejich zboží líbí a hlavně je to kvalitní a za dobrou cenu.

Odpověď
Lenula | 30.12.2022 18:44 | Souhlasím | Nesouhlasím |
Pěkné hračky pro děti
Ahoj holky, chtěla bych se na něco zeptat. Co říkáte na takové ty vzdělávací hračky? Máte s tím některá zkušenost? Právě jsem začala přemýšlet nad tím, že bych něco takového zkusila koupit synovi a narazila jsem na tento eshop - https://agadikids.cz/products?category=vzdelavaci-hracky Musím říct, že ty hračky, co tam prodávají se mi dost zamlouvají. Hlavně i to, že jsou z eko materiálů, to je určitě taky výhoda.

Odpověď

FINANČNÍ PROBLÉMY
Květiny

6.1.2021, cena: 10000 Kč
boruvky
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
prodam
Potraviny

10.9.2020, cena: 100 Kč
 

Trička s vlastním potiskem
snadně, rychle a zábavně.

Základní školy
přehledný seznam všech základních škol v ČR.

Online hry
výběr z těch nejlepších online her.


Buďte originální a kupte si vtipné těhotenské tričko. Použijte slevový kód SUPERMAMINA na 10 % slevu!

Vtipné tričko pro těhotné